האישה שכה אהבתי ואוהב לעולם.

טורקיז7

New member
האישה שכה אהבתי ואוהב לעולם.

עד לפני כמה ימים ניהלתי 3 מערכות יחסים בו זמנית. אחת מול בעלי שממנו אני עומדת להתגרש בימים אלו ממש. השניה מול בת הזוג שלי. והשלישית מול אישה.... מדהימה..... חרוצה.... סקסית בטירוף.... עם הגוף הכי משגע בכל ביקום. חכמה ..... מכילה.... אישה חמה...... טובלת בריח הכי טוב בעולם.... עם יכולת הבנה הכי גדולה בעולם...היא פשוט האישה שרציתי כל חיי!!!!. חמודה שאין כמוה.....אישה שיודעת לגעת בי ולעשות אותי הכי מאושרת בעולם. לפני כמה ימים הלכתי איתה מחובקת ברחוב והלב שלי התרחב מאושר וגאווה.....והרגשתי שפשוט בא לי לצעוק ושכל העולם ידע כמה שאני אוהבת אותה. כמה אני חושקת בה כמה אני מאמינה בה... ביכולות שלה בלב שלה בחום שלה..... היא באמת היתה הכל הכל אבל ממש הכל בשבילי..... הרבה יותר מבת הזוג שלי לצערי. ואין לי מילים לתאר כמה שאני אוהבת ואוהב אותה ולדעתי גם לתמיד. ואני בטוחה שהיא לא יודעת כמה אני הייתי ועדיין כמהה לה בכל ר"מח אבריי אני כמהה לריח שלה למגע המלטף הזה..... לחום והנשיקה שלה..... אני רוצה לציין שהכרתי אותה דרך הצאט ונקשרנו בקשרי אהבה כבר מהתחלה. היא נשואה ויש לה בת זוג..... לא יודעת מה קרה ואיך אבל מהרגע הראשון שהיא פתחה את הפה ידעתי שזו תהיה האישה של חיי. אחרי שיחות ארוכות אל תוך הלילה החלטנו להפגש פנים אל פנים התשוקה שחשתי כלפיה עלתה וגלשה לה מעלה מעלה.....בחיים לא חשתי כך כלפי אף אדם בעולם..... היא הפשוט מראה שלי. היא מבינה אותי גם אם לא אדבר ממש קוראת אותי. היא העתק מדיוק ומושלם שלי!!! אחרי 4 חודשים של הכרות איתה והמון שיחות אל תוך הלילה אני מוצאת את עצמי מבולבלת.... אני יודעת שהיא מאוד אוהבת את הבת זוג שלה ואני את שלי..... ואנחנו לא מעוניינות כרגע לעזוב אותן .... רוצות לשמור על מערכת זוגיות יציבה ואוהבת. ואני בתוך עצמי מתיסרת ומתיסרת..... הלב לא נותן מנוח ..... המצפון שלי קורס תחת כובד הבגידה הכפולה( פעם מבעלי ופעם אחת בת הזוג שלי...) אני אוהבת אותה אהבת נפש!!! היום סיפרתי לה כמה קשה לי והיא לקחה החלטה ופשוט קרעה את הקשר שלנו לגזרים....אני לא מאשימה אותה לרגע היא עשתה בדיוק מה שהיתה צריכה לעשות... זה ברור שלנהל 3 מערכות יחסים במקביל זה לא פשוט....... אני יודעת שפשוט לא יכולתי ועדיין אני לא יכולה להתנתק ממנה. אני אוהבת אותה מאוד מאוד רק פשוט הרגשתי שאי אפשר לנהל כאן מערכות כפולות..... היא כמובן מאוד נעלבה או כעסה או התאכזבה לא משנה איך אני אקרא לזה!!! ....היא פשוט עשתה משהו שאני לא יכולתי לעשות ולהגיד לה האופן ברור כי אני מאוד אוהבת אותה כי היא מאוד חשובה לי ולא רציתי לפגוע בה. כי היא הנשמה הכי הכי חשובה בעולם הזה והיא פשוט לא יודעת את זה!!!!! היא לא הבינה למה אני עוצרת את מערכת היחסים ביננו... היא לא מבינה שאני אוהבת אותה היום הרבה מעבר לבת זוג שלי. היא לא מבינה שאני לא יכולה לעכל את זה שהיא ישנה במיטה עם הבת זוג שלה שוכבת איתה אוכלת איתה נהנת איתה חווה איתה חוויות אינטימיות שהקנאה שלי יוצאת החוצה ואני מתפוצצת בפנים. היא לא מבינה שאני לא יכולה לראות ולשמוע כמה היה להן ערב טוב ומענג יחד... אחחחח כמה קשה לי...... לראות אותה נוגעת בבת הזוג שלה.....מנשקת אותה.... הלב נקרע לגזרים!!!!! אני יודעת שאבדתי אותה היום בגלל שהייתי אמיתית מידי כי אמרתי את שעל ליבי כי ספרתי ואמרתי לה מה אני חושבת ומרגישה.... כי הלכתי עם האמת שלי ובוודאי שפגעתי בה..... והלב שלי כואב ומיוסר. אחחחח אם היא רק הייתה יודעת כמה שאני אוהבת אותה והדבר האחרון שהייתי רוצה זה לפגוע באישה המקסימה הזו האהבת חיי!!!!!

שועלית6

New member
אני לא נמצאת וכבר העצב כאן?

מוסרת חיבוק חזק לשתיכן.... אוהבת אתכן מאוד. מקוה לטוב.....

ווואאאאוווו

ואני חשבתי שאני המטורפת היחידה שניהלה 3 מערכות יחסים במקביל [email protected]#%@[email protected]$#[email protected]!! כבר חודש כאן בפורום ועדיין מצליחה להיות מופתעת
והתייחסות קטנה לכתוב: "רוצות לשמור על מערכת זוגיות יציבה ואוהבת " ?????????????????? ווט דה פאק ?? את פאקינג מאוהבת באישה אחרת בטירוף!!! מזמן היציבות התערערה ואהבה לא תחזיק מעמד לאורך זמן כשהלב שלך שייך לאחרת מותק . כל שנותר לאחל זה בהצלחה

שועלית6

New member
אוווו אוולה נכון!!!!

גם לדעתי היא מאוהבת באישה אחרת!!!!!! פאק פאק אה???

למעלה