האישה השותקת

corosivi

New member
האישה השותקת

היא כמעט לא משמיע קול..אבל נהנת בטירוף...9 שנים ביחד פתאום נחלש הקול סקס שקט הורג לי את החרמנות...אמרתי ישר...אמרתי בעקיפן...אמרתי בצחוק אמרתי ברצינות...לא מוותר... לא מוכן לסקס רדום רוצה אותה כמו אז...מדברת חרמנות... אומרת מה קורה לה...טוב אוליי סבלנות והתמדה יפתרו את זה זהו ירד מהלב אפשר להמשיך תודה

חופ שיה

New member
אפשר להצטרף לתיסכול? ../images/Emo3.gif

למה? למה הוא שותק כשהוא גומר? איך אדע שהוא גומר ? איך אדע מתי להגביר קצב ומתי להאט ? אם רק אשמע אותו גונח/מתנשף/מדבר אלי אני יכולה לגמור. זה כל כך חסר - א ו ף !!!

Baby Doc

New member
אפשר להקשיב לקצב הנשימה

וזה משהו שאי אפשר לזייף, גם אם בת זוגך שתקנית... אני תמיד עושה זאת ויודע, אם ואיך היא נהנית, מתי היא רגועה ומתי היא קרובה לגמור. ...ואני מצידי, משתדל תמיד להביע הנאה בקול רם, ושכולם ישמעו

חופ שיה

New member
לא רוצה לשמוע רק את הנשימות שלו!

וגם לא תמיד הוא קרוב אלי. (דוגי סטייל , מסיונרית כשהוא עומד על הברכיים). חוץ מזה אני אוהבת לשמוע, זה עושה את הסקס מגרה וחושני יותר, בלי קולות זה יבש!

Baby Doc

New member
../images/Emo4.gif אכן

וכותב שורות אלה יודע על מה הוא מדבר, שכן אין שתקנית כבת זוגו סהדי במרומים שהיתי מקבל על עצמי להוציא משפט דיבור שלם מדג מת, מאשר ציוץ הנאה ממנה...

טפיי .. עוד פולניה .. ../images/Emo3.gif תגידילי .. את עושה סקס בעינים סגורות ? אז איך את לא רואה כשהוא גומר ?!? ../images/Emo3.gif

מרוקאיות כל הזמן עצבניות ככה שזה לא ממש איום אבל כשפולניות מתפוצצות אז זה מסוכן כי המצב הסטטי שלהן זה "לא צריך אני יסבול בשקט ..." וכשהן כבר מתפרצות אז זה מסוכן ממש .... תאמינילי שאני יודע מניסיון .. האשת מכירות שלנו פולניה ויומחד איזה דילר של ברדר הביא לה ת'סעיף ובואי נגיד ככה .. לפני הצעקות הוא היה דוברמן ועכשיו הוא בקושי פינצ'ר ../images/Emo3.gif ועוד משו .. מרוקאיות עצבניות באמת באמת זה ש'קסי .. גרררררר ../images/Emo3.gif

רוצה להתחלף ?? שלי לא סותמת ! מיילא הייתה גונחת ונאנחת אבל היא כל הזמן מדברת איתי על עינייני היום ומה עשיתי בעבודה ומה היא ראתה בטלביזיה ושניה לפני שהיא שואלת באיזה צבע כדאי לצבוע ת'תיקרה אני תמיד אומר לה " מה באנו לעשות פה ? לזיין או לזיין לי במוח ?!?!@#?@#?" ככה שמבחינתי טיפת שקט בסקס יכולה להיות ברכה .. יש מצב שאנחנו עושים החלפה לכמה זמן ??? ../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

לא רע ? לא רע ?!? לא רע?!@?!@#??? חבוב לא לעצבן אותי שאני לא יקבל קריזה ויתחיל להבליג לכל עבר ..... הניק שלי זה "ה" ניק הכי אחי שיש !!! ואם תבדוק בכרטיס שלי תראה שיש שם אפילו כתבה מידיאות אחרונות שהניק שלי מככב שם בפסקה שלמה .... (זאדק בהיי של סלבס סמוי בפורום ../images/Emo3.gif)

Baby Doc

New member
כבוד הערס הפולני, ירום הודו

סלח לי על לשון המעטה שנקטתי. אין ספק שניקך הוא הניק הגדול ביותר שקם בין הכוכבים שבגלקסיה! אכן, עכשיו נזכרתי באמת שקראתי כתבה כזו על ניקים... סחתיין על המקוריות.

אחרי 9 שנים....

תראה, אם היית אומר שהיא תמיד הייתה שקטה, הייתי מציעה לך פשוט לשבת ולדבר איתה..., להסביר שזה מה שעושה לך את זה, שאתה חייב לשמוע אותה, שזה הופך את הסקס שלכם למדהים יותר... בגלל שאתה עם אותה אחת כבר 9 שנים, ופתאום היא החליטה לשתוק..., כנראה יש סיבה, לא חשבת על זה? מנסיון שלי אנשים לא עושים דברים "סתם", בטח לא משנים את עצמם מהקצה לקצה פתאום, גם אם הם חושבים שזה סתם. דבר איתה, ולא רק על ה"שותקת", תבדוק אם ישנם דברים נוספים..., בהמשך השיחה (אם תרגיש שהשיחה זורמת) תסביר לה..., שאתה דואג לה, תנסה להרעיף עליה תשומת לב... תסביר לה שמפריע לך שהיא לא כמו פעם...ושאתה בעצם שואל אותה/ מפתח איתה את השיחה בשביל לבדוק מה בדיוק לא בסדר...,למה אחרי 9 שנים, היא פתאום החליטה לשתוק... תנסה. אולי זו הדרך שלה לחפש תשומת לב ממך.

Octopussy

New member
../images/Emo140.gif ומה עם זכות השתיקה ?

יאללה, גם כשאני סותם ת'פה באה לי זאת בטענות...

סקס קולני

לא בהכרח מעיד על כך שהיא נהנית. מספיק שהיא תלחש לך באוזן מה היא אוהבת ומה מענג אותה. החיים הם לא כמו בסרטים כחולים של גניחות וצעקות לא הגיוניות. אמנם אני לא מצליחה לכבוש את הקולות שלי, אך כל אחת נהנית בדרכה שלה. למשל אצלי זה הפוך, בן זוגי הוא קולני במיוחד וזה די נדיר אצל גברים. לעיתים הקולות שלו מפריעים לי לריכוז, אבל לא אמרתי לו כלום בקשר לכך כי למדתי לחיות עם זה. אם זה גורם לו להנאה למה לעצור אותו? כך גם אצלה, אם היא אוהבת להנות בשקט, תזרום איתה ואתה תהיה כפי שאתה.

שאלת אותה האם משהו התשנה?

במיניות שלה, ביחסים בינכם? שהשפיע על רמת הקולות שלה? בטח יש דרך עדינה ואימפטית לשאול זאת. בהצלחה ותהנו

corosivi

New member
אתם נהדרים ../images/Emo13.gif

מניח שלא ממש חיפשתי תשובה,אני חושב שאני יודע את התשובה. אני חיפשתי מקום לצעוק, להוציאי ,לפרוק . ולמרות זאת יש כאן כמה חברים מאוד נבונים,ואפילו אני (שחצן) למדתי משהוא. שבלולה מבולבלה .hopeless היחידה ..יש לכן את זה
)

למעלה