"האירוויזיון אינו שיקול" - רק אותי המשפט הזה מרתיח ?

Shirly23

New member
"האירוויזיון אינו שיקול" - רק אותי המשפט הזה מרתיח ?

הגיעו לפה עשרות משלחות של זמרים שחלקם חצו חצי עולם בשביל לקחת חלק באירוע המוזיקה הכי גדול בעולם, זמרים שהשקיעו זמן, כסף משאבים בשביל לקחת חלק בחגיגה...הגיעו ויגיעו לכאן אלפי תיירים ששילמו ממיטב כספם בשביל להנות מאירוע תרבותי מוסיקלי, ממתינים למעלה מ-200 מיליון מעריצים וחובבים בכל רחבי היבשת לתחרות הזו, התאגיד כאן וגורמים נוספים שפכו מאות מיליונים בשביל האירוע- וכל זה אפילו לא מהווה שיקול מבחינת המדינה ? אני לא אומרת שהאירוויזיון צריך להכריע את הכף אבל שר אחרי שר, ח"כ אחרי ח"כ שמגיעים לאולפנים אומרים בחוצפה גדולה שהתחרות הזאת היא אפילו לא שיקול. אנחנו פסע מלהיות המדינה המבודדת והדחויה בעולם.

dosfer

New member
הם צודקים האירוויזיון ואירועים אחרים לא שיקול בכלל!!

מדובר על חיים של אזרחים, 4 אזרחים מתו או יותר נכון נרצחו ע"י הטילים האלה
כבר שנים על גבי שנים המצב הזה נמשך אנחנו מאבדים חיי אדם.
&nbsp
אם ניכנס למבצע או מלחמה קשה כדי להפסיק את השיגעון הזה של יומיים שקט ויומיים טילים ונכבוש את עזה סופית אז באמת לא יעניין אותי אם האירוויזיון יתבטל
&nbsp
אנחנו לוקחים את התחרות הזאת קשה מידי כולה תחרות שירים, אז פעם הבאה שנזכה נארח כמו שצריך בלי פחד מעזה ושטויות כי כבר עזה תהיה שלנו לחלוטין וגם זה יהיה באולם גדול יותר..

GM1988

Well-known member
הבעיה שגם המבצעים שעשו גזלו חיי אדם ולא שינו שום דבר

אירוויזיון בניגוד למצב הבטחוני הרבה יותר בטוח מהבחינה הזו, ואחרי 20 שנה ישראל שוב מארחת אותו. לא בטוח מתי נארח שוב, ולזרוק את כל ההשקעה והמשאבים של 41 מדינות כמו כלום - זה לא נכון.
וזה למרות שאני מבין את החשיבות של מה שאתה אומר, שזה בהחלט הרבה יותר חשוב מהאירוויזיון - במצב של המדינה שתמיד קורה בה את אותו הדבר - וגם עכשיו - שיש הפסקת אש אחרי ירי מאסיבי של רקטות ביומיים סהכ - אני לא רואה משהו לגיטימי בביטול מופע של שבוע, לעומת עשור של שנים שלא השתנה בהם שום דבר.

ואם יחזרו הרקטות?

האירוויזיון חשוב יותר מחיי אדם בעיניך? להציל חיים של בן אדם אחד חשוב פי אינסוף מלארח את האירוויזיון אחרי 20 שנה. אני מבינה שאתה לא גר בדרום...

dosfer

New member
מכתבה שיצאה לפני כמה שעות לגבי האירוויזיון מה שהבנתי זה ש..

שברגע שתהיה אזעקה במהלך המופעים הקהל פשוט יישאר באולם, זה לפחות מה שהם אומרים, כנראה שהאולם ותקרתו חזקים מספיק לספוג טילים במקרה של פגיעה.
&nbsp
במהלך החזרות? יפונו לחניונים באקספו.

shaise2

New member
עם כל הכבוד למשלחות ולכסף שהושקע

מה שחשוב כרגע זה להתמקד בבטחון המדינה ולא בשום דבר אחר

LZ88

New member
בוודאי שהאירוויזיון היה ה-שיקול בנושא הזה!

פשוט יש הבדל ענק בין מה אומרים לבין מה עושים בפועל.
ישראל רוצה שקט עד אחרי מצעד הגאווה ביוני (שאולי הממשלה לא מודה, אבל הם מאוד אוהבים את הPR הנהדרים שהוא עושה לנו בעולם).
וגם חמאס וג'יהאד לא באמת רצו לבטל את האירוויזיון לישראל (אם זה מה שהם היו רוצים, הם היו עושים זאת בשניה). כי זה לבטל אותו לאירופה הנאיבית שאוהדת אותם וזה הם לא רוצם לשנות. אם הוא היה מתבטל הם היו נתפסים כ"דאעש" שהפך למילת גנאי.

rtz2

New member
האירוויזיון לא מזיז לרוב האירופאים

יש אירועים באירופה טובים בהרבה מהאירוויזיון, לכן ביטולו לא יזיז כלל לרוב המוחלט של האירופאיים.

בהתחשב בעובדה שיש אנשים שנהרגו אז לחצות חצי עולם נשמע דווקא

לא רע בכלל.
אז הארויזיון הוא חשוב והכל טוב ויפה אבל שיקולי ביטחון יהיו קודמים לו.

rtz2

New member
פסטיבל הנקניקים בהונגריה אלטרנטיבה טובה יותר

יש אירועים טובים יותר מהאירוויזיון, כמו למשל פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה, הנערך מדי שנה בחודש אוקטובר. מספר המשתתפים בפסטיבל הנקניקים הוא בסדר גודל של 100,000, שהוא פי 10 ממספר התיירים הצפויים להגיע לתל אביב בזמן האירוויזיון. לפי-כך, האירוויזיון מתגמד יחסית לפסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה.
https://visiteurope.com/en/experience/csaba-sausage-festival/
https://www.csabaikolbaszfesztival.hu/

LZ88

New member
מה זה 100K לעומת 200M צופים? פסטיבל עלוב ופיצי סה"כ..

rtz2

New member
אם כך, תספור את מספר האנשים האוכלים csabai

אם כך אתה סופר הצלחה של אירוע, לשם ההוגנות, כדאי לך לספור את מספר האנשים בעולם שקונים ואוכלים את הנקניק ההונגרי המפורסם csabai, שהפסטיבל נועד עבורו. אני משוכנע שכמות הצופים באירוויזיון מתגמדת לעומתו.

LZ88

New member
מה הקשר? כמו שאני אשווה בין כל מי שאכל את הנקניק ההוגנרי

המפורסם csabai בחייו לבין כל מי ששמע שיר אירוויזיון אחד בחייו. הרי זה מטופש...

יש שידור לייב לפסטיבל? כמה צופים יש לו? או יותר נכון, כמה אנשים סה"כ בשנה מתעניינים בפסטיבל הנקניקים לעומת האירוויזיון?
אתה אומר 100K משתתפים, נוסיף בהגזמה עוד מיליון וחצי שקוראים כתבות/מתעניינים מאוד מרחוק ומתפרנסים מהפסטיבל? זה עדיין אירוע פיצפון לעומת אירוע בקני מידה של אירוויזיון שכולל מאות מיליוני בני אדם כל שנה....

rtz2

New member
בנוסף, מדובר באירוע מילוי נקניקים הגדול בעולם

בנוסף, לכתבה ב- reuters, בכתבה הבאה מהונגריה (בהונגרית), מתואר כאירוע מילוי הנקניקים הגדול ביותר בעולם !!!

https://www.origo.hu/tafelspicc/nagyhasab/20171021-fesztivalturistak-csabai-kolbaszfesztival-4.html

האם היה אי פעם אירוע כלשהו במסגרת האירוויזיון ששבר שיא בינלאומי ? - אני מאוד בספק !!!

LZ88

New member
לא יודע... נשמע פסטיבל נחמד ומגניב לבוא להיות שם

אבל עדיין, מדובר סה"כ באירוע מקומי/לאומי של הונגריה שמושך לא מעט תיירים.
ובכל זאת, הוא אירוע קטנטן בחשיבותו לעומת האירוויזיון.
תגיד, יכול להיות שאין לפסטיבל אפילו ערך בויקיפדיה?! אולי אני טועה, אבל לא מצאתי. לא בעברית ולא באנגלית. ואם אני לא מוצא בכזו קלות, זה אומר משהו על הפסטיבל.

rtz2

New member
בנוסף, תסתכל איזה סכומים האיחוד האירופאי משקיע באירוע

בנוסף, גם כמות הכסף המושקע בפיתוח התיירות סביב פסטיבל הנקניקים, גבוה בהרבה מהכמות שהושקע בכל שלושת האירוויזיונים ביחד שנערכו בישראל.
https://dailynewshungary.com/sausage-themed-adventure-park-will-built-bekescsaba/
http://abouthungary.hu/news-in-brie...-pledges-30-billion-investment-in-bekescsaba/

Rori90

New member
אני פונה בכל לשון של בקשה למנהלי הפורום לחסום את התופעה הזו

האובסס הזה חופר אפילו בכתבות של ynet

למעלה