האינטרנט ב איפוד טאץ' חובה?

looney1

New member
האינטרנט ב איפוד טאץ' חובה?

האינטרנט ב איפוד טאץ' חובה?כאילו חייב להיות אינטרנט? וגם הUSB משמש כמטען וגם כמעביר קבצים לאיפוד טאץ'? תודה

הדלעת

New member
מזתומרת "חובה"

למכשיר יש אינטרנט אלחוטי. לא ניתן לרכוש אותו בלי התכונה הנ"ל.

LinkTree

New member
אני מניח שרצית לשאול אם חובה להיות באזור WIFI

כי לעבוד עם האייפוד טאצ. אז ברור שלא וגם ברור שבלי ה WIFI אתה לא יכול לגלוש. אבל לראות סרטים ולשמוע מוסיקה ברור שאפשר גם בלי WIFI וכן - ה USB טוען את האייפוד וגם משמש לסינכרון המכשיר

looney1

New member
אבל..

אני יכול לבחור אם אני רוצה עם אינטרנט או בלי ??

CPUBOOM

New member
לא

האייפוד טאצ מגיע עם אפשרות חיבור לאינטרנט אלחוטי ולא ניתן לקנות אותו ללא התכונה הנ"ל

gurke

New member
באפשרויות את יכולה לסמן

אם להתחבר לאינטרנט או לא. אבל תמיד תהיה לך את האפשרות

galco0

New member
אתה מודע לזה

שהתחברות לאינטרנט לא יעלה לך כסף, נכון? ברגע שתהיה באזור עם רשת אלחוטית פתוחה [ללא סיסמא] תוכל להתחבר לאינטרנט ללא תשלום נוסף. נוסף על כך ציינו שתוכל לסמן באפשרויות לא להתחבר לאינטרנט, וכך גם אם אתה באזור עם רשת אלחוטית, לא תתחבר אוטומטית לאנטרנט. אז מה בעצם הבעיה פה? אתה רוצה את המכשיר אבל האינטרנט לא חשוב לך אז אתה מחפש איפה אפשר להוריד את המחיר? זה לא אפשרי. זה המכשיר, אתה לא חייב להשתמש בכל הפונקציות שלו.

Freemee

New member
אין דבר כזה חינם חביבי

בוא נבהיר. בבתי קפה וכל מיני מסעדות ומקומות, יש רשתות אלחוטיות שפתוחות לאנשים שרוצים אבל בתנאי שאתה אוכל בבית קפה או מסעדה ומה שלא יהיה. אל תחשוב על זה כאינטרנט חינם שאפשר לגלוש ולהוריד מה שבא לך והכל. ד"א, אם אתה סתם מוצא רשת אלחוטית פתוחה בתל אביב ומתחבר אליה, זה לא חוקי.. נכון שדפוק הבן אדם שלא הגן עם סיסמא אך אין לך רשות להכנס לרשת הזאת.

galco0

New member
החיבור לאינטרנט מרשת אלחוטית שלא מוגנת

בסיסמא הוא בחינם. איפה נמצאת הרשת הזו, חוקי או לא חוקי, מה דורש בעלי הרשת, זה משהו אחר. הכוונה שלי הייתה להסביר לlooney1, שחיבור לאינטרנט מאייפוד טאץ'/אייפון זה לא כמו בפלאפונים שהוא מכיר בארץ, שהתחברות לאינטרנט עולה כסף [והרבה] וזה יופיע בחשבון בסוף החודש.

uriler

New member
תתפלא ../images/Emo4.gif

מרכז ירושלים / קניון מלחה / קניון עזריאלי - בכולם התחברתי ללא תשלום וללא נעליים, בלי לקנות כלום בשום מקום.

gurke

New member
קיימים אלפי מקומות עם שירות אינטרנט חינם

בהרבה מאד קניונים, וכו'.

Freemee

New member
השאלה אם יש הגבלות

לך תדע אם הם שמים FIREWALL עם כל מיני חוקים שמגבילים אותך. זה פשוט לא הגיוני שיתנו לך אינטרנט סתם ככה. אלא אם כן זה אינטרנט איטי. המוטיב שלהם יהיה רק לגלישה בדפי אינטרנט, לא לביצוע לדוגמה שיחות אינטרנט SKYPE... לגבי דפי אינטרנט סבבה כן, אבל לא שירותי אינטרנט אחרים, אלה אני מאמין לא ינתנו ברשתות חינם.

freemee מה זה לא חוקי?אינטרנט אלחוטי נועד

לגלוש חינם וזה לא קשור לחוקי או לא מי שרוצה לשים סיסמא ולחסום גישה זה בסדר אבל יש אנשים ששמים בלי סיסמא . ובתל אביב בארומה בתחנה המרכזית החדשה יש אינטרנט . אינטרנט אלחוטי זה בחינם וזה חוקי.

למעלה