האורחים של היום בתפוז

האורחים של היום בתפוז ../images/Emo43.gif

הערב ב-19:00 פורום מפלגת העבודה מארח את ח"כ מיכאל מלכיאור, שיענה לשאלות Live ב-blogtv. אתם מוזמנים להשאיר שאלות כבר עכשיו בפורום.
חגיגת שבוע הספר נמשכת גם היום: שירה גפן תגיע לפורום ספרות לילדים ונוער בשעה 21:00 ותענה לשאלותיכם. אתם מוזמנים להשאיר שאלות כבר עכשיו. ____________________________________ האורחים הבאים בתפוז

../images/Emo124.gif../images/Emo42.gif../images/Emo124.gif

סיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייימתי אתתתתתתתת כיתהההההההההההההההההההההה י'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני לא הולכת יותר לבצפר בשביל ללמוד!!! רק בשביל מתכונת אחת שתי בגרויות!! אחחח איזה אושר

LillipooT

New member
איזה כיף לך!! ../images/Emo7.gif ../images/Emo60.gif

גם אני רוצה חופשששששש!!!! עוד... 18 ימים וזייהו!!! תהני בובה

shiray

New member
כנ"ל...

לא היה לי יותר מדי זמן ללמוד, ועד שהיום הייתי ברצף מטורף של לקרוא הכל ושוב לקרוא (ולשים לב שבקושי יש שיפור במה שאני זוכרת..) עכשיו התחילו פה עם כל מיני "אירועי שבוע הספר" ליד הספריה, שהיא ברחוב שלי, מה שאומר שאני שומעת איזה בנאדם דפוק מנחה ילדים תמימים ומפגרים, ושום סגירת חלון לא עוזרת!!!!

unnicked

New member
תודה רבה../images/Emo70.gif ../images/Emo15.gif

אני אצטרך את זה.... בהצלחה לכולם
לילה טוב...

Dawson girl

New member
וואו. הלך ממש טוב!

חוויות-לפני-בגרות: אני הולכת לתומי לביצפר, ובדרך יש כביש ראשי בעיר ומדרכה, שעליה אני הולכת בדרך לביצפר. אז על המדרכה יש הרבה עצים ששתולים בהפרשים של איזה 3-4 מטרים אחד מהשני, גדולים כאלה. אז אני עוברת מתחת לאחד מהם, ומה קורה?! ציפור מחרבנת לי על החולצה!!!! אני חושבת "אוי ואבוי. רק שזה לא יהיה משו רע". באה למבחן והוא הולך פשוט מצוין! בטח יירדו לי כמה נקודות אבל נראה לי יהיה 85+ ככה, ויש מגן 100 וזה. נראה לכם שיש קשר בין הדברים??.. אגב בתקופה ראשונה בחרתי את שאלה 3 על ארה''ב, בתקופה שניה בחרתי את 5 על היהודים ברייך ואת 7 על בעלות הברית, ובתקופה אחרונה בחרתי את שאלה 8 על היריבות בין ארה''ב לבריה''מ..

למעלה