האורחים של היום בתפוז

האורחים של היום בתפוז ../images/Emo43.gif

הערב ב-19:00 פורום מפלגת העבודה מארח את ח"כ מיכאל מלכיאור, שיענה לשאלות Live ב-blogtv. אתם מוזמנים להשאיר שאלות כבר עכשיו בפורום.
חגיגת שבוע הספר נמשכת גם היום: שירה גפן תגיע לפורום ספרות לילדים ונוער בשעה 21:00 ותענה לשאלותיכם. אתם מוזמנים להשאיר שאלות כבר עכשיו. ____________________________________ האורחים הבאים בתפוז

מייקל וליסה במקום הראשון../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

מייקל וליסה הם במקום הראשון במצעד של "50 הנשיקות שבחיים לא נשכח"||! חחחחחחחחעעעעעעעעעעעעעע
במקום השני בריטני ספירס ומדונה
(חדשות אלה נגנבו מהפורום "בריטני ספירס"
)

pulpula

New member
../images/Emo45.gif הופה סטופה!! אני זוכרת שכמעט

התעלפתי כשצפיתי בזה בזמנו

"הופה סטופה"../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo141.gif

OMFG מי אומר בימנו: "הופה סטופה"

**מתקנת את הידיעה**../images/Emo141.gif

במקום הראשון: *ליאת וויגו* במקום השני: *ליאת ומייקל...* במקום השלישי: *מייקל וליסה* (הייתי צריכה ללכת "להכין לויגו ארוחת ערב" וליסה הזונה לקחה את מייקל שלי
) במקום הרביעי: בריטני ומדונה פפפחחחח סתם סתם
אבל נחמד שהאמנתם

invincible girl

New member
צ'אלום כולם :)

אהה....
(שכחתי מה רציתי להגיד...) אה! לא הייתי פה המון זמן..לא יודעת יש לי תקופות וכאלה...שלפעמים אני מתעצלת להכנס ושלא בא לי בכלל לדבר לראות ולשמוע על מייקל(סליחה אבל יש דבר כזה ואל תקפצו עליי) ודבר שני: יש בחור מיוחד קוראים לו רונן(בן 17) והוא מה זה חמוד..ואנחנו ידידים ויש לנו שיר משלנו(כן כן גם לידידים מותר להיות שיר משותף) והוא you are not alone !!!! אני והוא חולים מתים שרופים דרוסים קבורים מונשמים על השיר הזה וזה שיר שלנו :) כבר בערך שנתייםזה ככה וכל פעם שאני שומעת את השיר הזה אני בוכה ;( מישהו מוכן להסביר לי למה? ^ _ ^ אלינור ג'קסון ^ _ ^

למה? אני אגיד לך...../images/Emo23.gif

בגלל שלא משנה כמה בן אדם יהיה קר או מתבודד ולא משנה אם הוא בן אדם פתוח וחם...אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות לבד...
מייקל מבטא בשיר (דעתי) את מה שהוא כל כך רצה לשמוע... וזהו..זה נוגע במקומות עמוקים. זה מייקל
.

ואם תשימו לב...

שגם מה שאחרים כותבי בשבילו תמיד יגע אם מייקל שר את זה לדוגמא manin the mirror cry אני הייתי בהלם כששמעתי שזה לא הוא כתב.אבל אין מה לעשות יש בזה המון ממייקל.

DANGEROUS GIRL

New member
צודקת ../images/Emo45.gif../images/Emo105.gif

MAN IN THE MIRROR זה שיר באמת מרגש שאני חולה עליו! ואני הייתי בשוק ששמתי
שמייקל לא כתב אותו.......

Nogush

New member
היה משהו בנזונההההההההה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חזרתי מהטיול השנתי של הימאות והיה הכי כיף בארץץץץץץץ! בהתחלה אתמול בבוקר הגענו לחוף ועשינו בננות, אחר כך סתם היינו במים. אחר כך נסענו ללונה גל!!!!!!! אהההההההה!!!!!!!!!!!!! איזה סוף היההההה!!!!!!!! באבובים היה הכי קורע כל שניה נפלנו מהם ונתקענו אחד בשני עכשיו ידיד שלי כל שניה נפל והתחלק ןהאבוב שלנו עלה מעליו בזמן שהוא מתגלגל בונא זה היה קורע, בחור השחור התחלתי לשבח בצעקות את שמו של מייקל, והיה שם ילד ארגנטינאיני כוסון אז הבנים בשכבה קראו לי לבוא, איזה חמודדדד הוא!!! קוראים לו מתיאס דיברנו קצת אבל הוא לא זכר תמס' איי סי קיו שלו בעל פה
ואני בגלל שאני ילדה כלכך חכמה לא חשבתי על לתת לו את שלי. בערב הייתה מסיבה, בלאאאאאגניםםםם!!!!! ובאוטובוס עשיתי השקמה לכולם,בלילה שמתי מייקל בפול ווליום כי חברה שלי הביאה רמקולים והשתלטתי לה עליהם, והם השתגעו מזה ואני התחלתי לקפוץ על המיטה ולהתחרפן וכל שניה שמישו בא בדלת עשיתי כזה "כן מותק....." אז היה קטע שאמרתי את זה והמורה שלי נכנסה וזה היה שיא הבושות, גם היה קטע שאמרתי שזה מעצבן שבכל מקום המורות שלי נתקעות והמורה של הכתה המקבילה שמעה פחחחחח באמצע הלילה היינו 3 בנות בחדר ואחת ישנה אז אני וחברה שלי שמענו אותה מתוך שינה אומרת "נגה, כמה פעמים אמרתי לך לא להביא ילדים קטנים לידי הפקרות?????" התפוצצנו כמעט השתנתי אנחנו כזה מעירות אותה והיא עושה לנו "חלמתי חלום מה זה מוזר!!! נגה את לקחת עגלה ובפנים היה תינוק ואת שרת לו איזה שיר רע" והיא הייתה רצינית לגמרי... בבוקר עשינו קייאקים איזה סופני היה, חחח הטיולים שלנו לא כמו שלכם, אין ללכת ברגל בהרים ושטויות
ואחר כך שוב ללונה גל!!! קניתי עגילים כל אוזן אות MJ איזה מדהיםם זה... באוטובוס אני וידיד שלי לא הפסקנו לשיררר הכי כיף וכל הטיול חברה שלי צועקת "נוגי תעשי לי מייקל" (יענו נגה תעשי לי ילד) וכולם שומעים אותה ומתים מצחוק, ידיד שלי התלהב מתרילר וחברה שלי מהיסטורי הקיצר היה שיא הסוף וחבללל שזה נגמר
והתגעעגעתי וליאת סורי שלא הספקתי ומורי את נשמה ויאנקה יש לך קול של בובעעע כמה טוב לחזור הבייתה!!!!!!!!!!!!! עלאק...
מואאאאה

aMJel 4 ever

New member
../images/Emo23.gifתשובה:

כי זה פשוט שיר מעלף! סליש עוד יקבל מכות ממני, הוא אמר שבטרפלייז יותר יפה מ yana והוא בכלל לא סובל את yana... נכון שהוא ייצור?

midnightcat

New member
גם אני לא סובלת את YANA../images/Emo70.gifמה תעשה

לי
אר קלי יכול ללכת לחפש. הכתיבה שלו פרימיטיבית, לדעתי. בטרפלייז יותר יפה. אבל ווטאבר הפנס מהמם /סמיילי מתעלף/(פתאום נגמרו לי הסמיילים)

סליחהההה../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif

לא לאהוב את you are not alone ? |סמיילי מותקף בהלם שלא יצא ממנו בחמש השנים הקרובות| אני בהלם.... השיר הזה הוא ראסמי magic הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם הלם

למעלה