האורחים של היום בתפוז

האורחים של היום בתפוז ../images/Emo43.gif

הערב ב-19:00 פורום מפלגת העבודה מארח את ח"כ מיכאל מלכיאור, שיענה לשאלות Live ב-blogtv. אתם מוזמנים להשאיר שאלות כבר עכשיו בפורום.
חגיגת שבוע הספר נמשכת גם היום: שירה גפן תגיע לפורום ספרות לילדים ונוער בשעה 21:00 ותענה לשאלותיכם. אתם מוזמנים להשאיר שאלות כבר עכשיו. ____________________________________ האורחים הבאים בתפוז

Supermans girl

New member
נצל"ש: ירח בדלי.. כירון..?

מה אומר כירון בבית 12 בתאומים? אני בקושי יודעת על כירון.. אולי כדאי להתחיל ללמוד.

אולי מטענים גדולים בתת ההכרה. כירון

בבית ה 12 לפעמים מעיד על נטיה לתת שרות טוטלי, מוחלט...יש איזושהיא הבנה שצריך לתת שרות לאחרים. יש גם התעסקות פנימית מתמדת כמעט עם המחשבות. וזה עוד בתאומים, אז אולי זה מעצים את זה. כירון בבית ה 12 דומה במשהו לציר בתולה דגים יכולת לקחת את הרוחניות למקומות מעשיים, או להיות חולה...לפחד מזה ולברוח מזה.

כירון הוא כוכב אנליטי, כוכב ממקד.

יש לו יכולת תרגום, אבחנה, ניטרליות. אומרים שהוא כוכב של העידן החדש (ואני יודעת יאיר שאתה לא מסכים עם זה..) ושהוא מחבר בין האונה השמאלית לימנית במוח, מסמל את החיבור בין הרציו לאינטואיציה. אינטגרציה בין שני החלקים הצד היצירתי רוחני לצד השקול והרציונלי, משהו כזה.

Supermans girl

New member
מממ.. תודה.

אני אקרא על זה בהזדמנות ואתרגם לכאן את הדברים כדי שכולם יוכלו ללמוד.

ניסיתי שעות להרשם לאתר הדפוק הזה

בכל פעם משהו לא היה בסדר, הכל נמחק, לוקח שעות עד שזה עולה-בסוף ויתרתי. אין ספק-מגי מככבת שם עם כל החובבים, כשאין לה שום ביקורת. מבין אותה. אותי בכל אופן הכניסה האינסופית המייגעת הזו הבריחה משם. עולם הגלגולים האינסופי כפי שהוא ממומש על ידי כירון, ניצל ברגע האחרון מביקורת נוקבת מידי הנודניק מתפוז...

לי דווקא היו ויכוחים לא קטנים איתה

בעיקר בנושא הזוויות, אבל הכל בגבולות הטעם הטוב. (עדיין, צריך לכבד את מנהל/ת הפורום, אני בטוח שאתה מזדהה עם זה.)

Supermans girl

New member
לאן ההודעה שלי נעלמה?? ../images/Emo2.gif

היא הייתה בדיוק כאן! אמאלה! אממ.. טוב עוד פעם: תודה ירח בדלי.. בקרוב אני אתרגם על כירון ב-12 ואעלה לפורום כדי שכולם יוכלו ללמוד.

Supermans girl

New member
היא הייתה קלה

ובכלל לא התכוננתי..
אתה בטח על 100 באזרחות.. כל הכנסת והדברים המשעממים זה פיס אוף קייק בשבילך, לא? ולא הזיתי! היא פשוט נעלמה!

b o a z 1 1 1

New member
קלה זה בלשון המעטה.

נראה לי הבגרות הכי קלה שעשיתי אי פעם. פשוט ביזיון לאינטלגנציה שלנו. אני מקבל מעל 90 100%[מקסימום יורידו כמה נקודות על בעיות ניסוח . כל התשובות היו נכונות] כל מי שצופה/ מאזין לאקטואליה מינימום 3 שעות ביום מגיל 10 לא צריכה להיות בעיה באזרחות. אבל אזרחות יזכר כשיעור הנאומים שלי
. שיעור בלי ויכוח סוער היה נדיר אצלינו. מסכנה המורה שלי. היא סבלה ממני.. לגבי ההזייה זה היה בצחוק, פשוט רציתי איכשהו לקשר לאזרחות..

Supermans girl

New member
גם אני רבתי די הרבה עם המורה..

אתה יודע שעל פי המורה לאזרחות שלי אורי פינק ביסס את גברת זעפני ב"זבנג"?? זאת היא! והיא נראית בול אותו הדבר! רבתי איתה כי תמיד היה לה משהו רע להגיד על הדתיים והחרדים.. ממש חוצפנית, החסירה כנראה מהשיעור ההוא בלימודי ההוראה שבו אמרו שאסור למורה להביע את דעתיו הפוליטית..

b o a z 1 1 1

New member
זה לא רק לך.

אני גאה בך. לגבי החרדים גם החבר שלי סיפר לי דברים כאלה. אם המורה שלי הייתה אומרת משהו כזה, אפשר היה להניח שלא היה מתקיים שיעור עד שהייתה מתנצלת. המורה שלי לאזרחות היא מורה גאונה [דלי] יש לה אידאולוגיה כלכלית ופוליטית מסוימת. והיא מחדירה את האידאלוגיה שלה באיטיות ובשקט לכולם. היא מגמתית כזאת. לאט לאט. במשך כל השנה. מחדירה עוד פרט ועוד פרט... לאט לאט עד שהגמל התמוטט. והעמדתי אותה במקום כמו שאומרים. פשוט מתחילת שנה צריך לחנך את המורים להיזהר. צריך להראות להם את הגבולות. ואז אחרי כמה פעמים הם כבר יפחדו. כי הם ידעו שכל דבר שלא יהיה בסדר השיעור יתפוצץ. והויכוחים לא יפסקו.

Supermans girl

New member
אז המורה שלי הייתה בדיוק ההיפך

תרתי משמע- היא אריה, ופשוט לא הייתה לה שמץ של בושה לומר מה שהיא חושבת. והיא לא הבינה למה היא צריכה לשמור את הפה שלה סגור, היא פשוט לא קלטה את זה. זה שהיא לא לימדה אותנו כלום זה מילא.. כל השיעורים רק ריכלה על פוליטיקאים וגינתה דתיים.

shlomitss

New member
יש לך האתר הזה על כירון?

כירון. אגב אזרחות, שמעתי שהבחינה היתה קלה, אבל מחמירים בציונים במקצוע הזה משום מה.

למעלה