האופניים עם בולם ה 350 מ"מ של ג'וש

t h e pinky p

New member
זה כן האופניים שלו,והוא לא על סקרים

הוא על שילדה חדשה (2006) של קארפיאל עם בולם רומיק מאחור!!! ה-ו-א ל-א ע-ל ס-ק-ר-י-ם

™DHS MONO

New member
לכל המתווכחים הנה המידות המדויקות

טבלת המרת מרחקים שיטה אנגלית שיטה מטרית 1 רגל 1/3 מ' 5 רגל 1.5 מ' 10 רגל 3 מ' 15 רגל 4.5 מ' 20 רגל 6 מ' 25 רגל 7.5 מ' 30 רגל 9 מ' 40 רגל 12 מ' 60 רגל 18 מ' 80 רגל 24 מ' 90 רגל 27 מ' 100 רגל 30 מ' המידות מחושבות לפי יחס של 1 מ' = 3.33 רגלים ומעוגלות. היחס האמיתי הוא 3.28 לערך. מקווה שגם הפעם למדתם משהוא.

xtreman

New member
מאיפה אפשר להרויד את הסירטון שלו

שהוא קופץ את הדרופ הענק.. יש לי אימאש ואימיול ועוד תוכנות אבל איך קוראים לסירטון?

a line

New member
רואים את זה בסרט....

קוראים לו nwe world disorder 2 ויש את זה גם ב1...

xtreman

New member
תודה וחברה קבלו עוד תמונה של האופני

של האופנים של בנדר.. ------------------->>

xtreman

New member
חן מי שמדבר על לנחות על קדמי...

חח היום בדבאל וברמפה

ronenca1

New member
אחי זה לא...

אותו אופניים בקודמות היו שני קפיצים מרכזיים שלפי דעתי אחד מהם מיותר כי הוא לא היה מחובר לכלום ותסתכל עכשיו יש רק אחד

NuXeR88

New member
מה שכן זכור לי שאמרו פה בפורום.....

שיש לו את הקראנק אחד הכי קלים וחזקים שמייצרים היום משהו יודע איזה דגם זה ??????????

land7

New member
זה נראה טיפה שונה מתמונה לתמונה....

מוזר. בכל מקרה,נראה לי קשה לרכב בכזאת זווית עם 350 מ"מ מקדימה... איזה פרונט גבוה ה' ישמור....!! מישהו יודע איזה בולם יש מאחורה?

FattyFat

New member
בנדר

אפרופו גו'ש בנדר בקרוב תראו אותו רוכב של שלדת canfield signature שחורה, ועליה השם Secret Weapon מקדימה, עם לוגו גולגולת יחיד על ה downtube זווית ה headtube מתאימה הם ל super monster והן ל Rissi, וגו'ש רוכב עם המזלג מכוון ל 11 אינ'ץ. שינויים מיוחדים שנעשו עבור השלדה הם : Dropouts כמו של ventana el cuervo - ציר 15ממ אשר מתרחב בקצוות ל 20 ממ וננעל באמצעות שני ברגי אלן בכל צד. ציפוי powder coat עבה, ומתחתיו שכבה דקב של silca textures. כל זה על מנת להגן על השלדה משריטות וכו'. לגבי sponsership, נראה שעדיין רוכב עבור banshee. אבל יש ויכוחים לנדון תהנו.

למעלה