האופנוע שלי ב
אנשים

niro levi

New member
../images/Emo216.gif../images/Emo45.gif/../images/Emo31.gifכמה זמן לא עשיתי..

הייתי צריכה לנסוע היום לעבודה עברית במקום זה אני עושה בייביסיטר המבחנים לא נגמרים הייתי צריכה להגיש לפני יומיים עבודה סופית באנגלית ולא עשיתי את זה.. עכשיו אני אשלח למורה שלי אי מייל עם העבודה החום הזה הורג אותיייי התרחקתי מכולם בגלל הלימודים המעצבנים האלה.. יאללה שיגמרו כבר נמאב לי! אני מותשת מהכל אני רוצה קצת חופש מיום שלישי מתחיל הלחץ של כל הבגרויות וממש לא בא לי היום הייתה מתכונת ב' בספרות והיה על הפנים
נקווה לעובר לפחות היה מבחן בהיסטוריה יום ראשון ולא הלך משהו.. נחכה לציון..
היום אני עושה בייביסיטר קצת[הרבההה] כסף עברתי את המתכונת המחורבנת הזאת בספרות סופסוףףף יצאתי מעכשיו לחופש שבועות [למרות שאני צריכה ללמוד לבגרות בספרות]

שלומיתת

New member
../images/Emo24.gif

יהיה בסדר..מה החומר שלך בספרות? אם את צריכה עזרה אני פה. והקטע עם הבייביסיטר-אין לך בכלל מה להתבאס.. גם כסף שזה מצוין וגם את חוסכת מעצמך הופעה המונית עם מלא דחיפות שלא בטוח שבכלל היית נהנית בה. וכולנו עכשיו בלחץ מהלימודים,אבל תתנחמי בזה שזה לא לתקופה יותר מדי ארוכה, ועוד מעט הכל יגמר והיה אחלה

niro levi

New member
../images/Emo216.gif../images/Emo24.gif

סתם חומר משעמם.. וזה לא שאני לא יודעת.. הציונים שלי תמיד מעל 80 פשוט לא למדתי כלום למתכונת אז אני צופה ציון נכשל ולא רשמתי מלא דברים כי התחלתי את המתכונת מאוחר.. לא התעוררתי כרגיל
מהבייביסיטר עצמו אני לא מתבאסת הקטע הוא שכל החברים והחברות שלי הולכים להופעה ואני אהיה פה בבית זה מה שמבאס.. אבל בסדר אני מתנחמת בזה שיהיה שם מפוצץ והחברה הכי טובה שלי לא תיהיה שם אז לא יהיה לי עם מי לעשות שטויות.. בסדר לא נשאר עוד הרבה לשנה הזאת רק עד סוף החודש וזהוווו קצת חופש.. ואז יב' זה סתם שכונה באים פעם בשבוע לשעה והולכים הביתה חח בהצלחה מחר במתכונת

שלומיתת

New member
חחחח י"ב,לפחות אצלי,זה לא בדיוק שכונה

אבל אם אצלך זה ככה אז תהני
ואם את רוצה ויכולה להגיד לי את החומר שלך בספרות, קבלתי ציון טוב במתכונות ואני יכולה לסרוק לך אותן או משו כזה..אם זה יכול לעזור לך.

niro levi

New member
../images/Emo216.gifביב' ישארו אולי 4 בגרויות בקיץ

מתמטיקה ואנגלית אני מסיימת בחורף.. ואז ישאר לי ביולוגיה אזרחות ותנ"ך.. את הפרק שירה אני לא עושה בבגרות..ולמדנו את הסיפורים: עד שיעבור כל המשמר כולו, יגון, דבר קטן וטוב, אדונית והרוכל, אנטיגונה, הרופא וגרושתו, סיפור פשוט וצפירה.. נראה לי שזהו

שלומיתת

New member
טוב,לנו יש תכנית אחרת בספרות

אז מתוך מה שלמדת למדנו רק את עד שיעבור המשמר כולו וסיפור פשוט. על סיפור פשוט לא עניתי במתכונת,אבל על עד שיעבור המשמר כולו עניתי. אז אם את רוצה את התשובה [ואם אני אמצא את המתכונות שלי כי הן מפוזרות אצל בנות בכיתה
] אני אסרוק לך. ומוזר,לנו יש בערך פי 3 חומר ממה שיש לך חח לי שנה הבאה יש- 2 יחידות תנ"ך, 2 יחידות תושב"ע, 2 יחידות אנגלית, 3 יחידות ספרות [מגמה], יחידה אחת מתמטיקה, יחידה אזרחות, יחידה חיבור. אמג זה יותר מטורף ממה שיש לי השנה :|

niro levi

New member
../images/Emo216.gifאהה

אוי שכחתי שיש לי גם חיבור
באסה שלא ענית על סיפור פשוט.. אני גרועה ברומן הזה.. ואף אחד מהכיתה המגעילה שלי לא מוכן לעזור לי ולא ממש בא לי על החפירות של המורה לספרות.. אז אני זוכרת את הסיכומים כמו תוכי וזה לא ממש עוזר..

niro levi

New member
../images/Emo216.gifתשלחי לי..

אולי זה יעזור לי.. כי אני התייאשתי מהכיתה המגעילה הזאת ואני מקווה שהסיכומים שלה קצת יותר מובנים מהסיכומים של המורה המפגרת שלי שמוציאה את החומר מהאינטרנט..

XxXSynergitXxX

New member
חחחח אני למדתי את צפירה לא מזמן!

לא יהיה בבגרות אצלנו את הסיפור הזה.

שלומיתת

New member
משנים את התכנית בגרות בספרות משנה הבאה

ככה שאני לא חושבת שתפגשי את החומר שלמדנו בכלל (אא"כ השינוי הוא רק בחומר של בתי ספר דתיים,אין לי מושג)

tal 01

New member
בכללי משנים את שיטת הלימוד וחומר הלימוד

בהמון מקצועות..לא רק אצל הדתיים.

dina101

New member
גם אני הייתי צריכה להיות

בעבודה עברית. עם טל!
ועוד טל
ולא יצא.

tal 01

New member