האופנוע שלי ב
אנשים

dina101

New member
בסוף לא היה עבודה עברית!!!!!!!!!../images/Emo7.gif

אוף! דיי כ'כ רציתי לראות אותך
אני מצטערת שזה לא יצא בסוף.

tal 01

New member
../images/Emo10.gif

לא נורא...ניפגש בהזדמנות אחרת... אני חושבת שזה דווקא לטובה....בגללי. אבל בחופש- חייבות

menori

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

1.עליתי בחלק מהציונים אבל ירדתי בביולוגיה
2. לא מצאו כלום באולטראסוונד 3. הקליפ של "מתי את חזורת" יפייפה 4. עוד 26 ימים חתונה לבןדודה שלי! 5. אבא מביא היום מדוד שלי מכשיר כושר שיכול לגרום לי להרות בשבועיים הקרובים 7-10 ק''ג
!!!! 6. חסכתי מספיק כסף כדי שאוכל לקנות את האלבום החדש של סינרגיה (חסכתי 150 לכל מקרה
) ועכשיו אני מחכה שהוא ייצא
!
1. זה שלא מצאו כלום בבדיקה זה לא אומר שאין לי בעיות בלב כי עדיין מציק לי משהו שמה וכואב לי רצח וקשה לי לנשום.. 2. הדופק שלי עלה בקצב מטורף עכשיו
3. עדיין יש לי מיגרנות והרופא המטומטם ההוא שאמור לפתור ת'בעיה או לפחות להקהל עלייה, לא עונה לטלפונים%$% 4. אני מתגעגעת לשיער הארוך שלי כי עכשיו הוא נפוח רצח בלי פן (לפעמים הוא נפוח ולפעמים מתולתל) 5. אני עייפה שבוע טוב
(או סופשבוע יותר נכון)

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifתרגישי טוב יפה שלי../images/Emo201.gif

מתגעגעת בטירוף!

menori

New member
זה ממש מעצבן

אצלי הדופק עולה פתאום בקצב מטורף וקשה לי לנשום וכואב לי כל הגוף... גם אצלך זה ככה ?

../images/Emo204.gif../images/Emo45.gif../images/Emo10.gif

זה בעיקר מחליש לגמרי את כל הגוף ולפעמים מגיע לרמות של כאב רציני מרוב שהדופק מהיר.. זה נוראי. אבל יש לזה טיפול וכדורים וכלמיני כאלה (אני גם עשיתי צינתורים וסרטים אחרים..) אחרי שיוודאו אם זה מה שיש לך יתנו לך את הטיפול שמתאים לך

Lilosh95

New member

- מבחן במתמטיקה ביום שישי ומבחן באנגלית - מפרקים שנה הבאה כיתות ואני מפחדת :'( - אני מפחדת עלייה, אני לא רוצה שזה יקרה עוד פעם! - קיץ: ים, בריכה ולמינהם
- שחכתי את הי'דניק!! - סוף כל סוף אהבה באה ממקום נורמלי והסכמתי ולא נאטמתי ישר - חזרנו להיות כמו פעם
- 2 מבחנים אחרונים וזהו! - 16.6 יומולדת לחברה ות"א - הוא כבר בן 9 חודשים הפשוש!!

XxXSynergitXxX

New member
תודה ענקית מותק ../images/Emo23.gif.

יהיה בסדר..גם אצלנו מפרקים כיתות לאומץ.. ומה זה חייכתי שראיתי מה היה במיצ"ב... בדיוק כמו שדיברנו..

Lilosh95

New member
בכיף ../images/Emo13.gif

אצלנו מלא נלחצו מזה, אני נלחצתי שסיימתי את זה בשעה ורבע.. כולם הסתכלו עליי בהלם כזה XD וזה מעצבן שמפרקים כיתות, כולה נשארה שנה אחרונה שלנו ביחד ככיתה..

niro levi

New member
../images/Emo216.gifשתקי!../images/Emo11.gif

חח סתם..
אבל מה את רצינית? מזה את רציכה לרזות? לפי התמונות שאני ראיתי אותך את ממש אבל ממש לא שמנה את אפילו לא קרובה להיות מלאה.. ודבר שני יש לך שיער אחד היפים שראיתי.. יש לו צבע מהמם והשיער עצמו מאוד יפה.. ואם לך יש בעיות עם איך שאת נראת אז מה כולנו נגיד?!

בת אלי91

New member

היה יום מעצבן,כמה אנשים פשוט חירפנו אותי לגמרי! נמאס לי מכל השבוע הזה. אני ממש מקווה שאני אספיק להגיע מחר לבצפר להגיש כמה דברים חשובים,כי אני חייבת לשמור על אחיין שלי בבוקר. אני לחוצה מכמה דברים. אכזבתי את עצמי בכמה דברים השבוע. אני רוצה חופש. טוב,בעצם לא חופש,לפחות יום כיף/הופעה טובה
לראות את אחיין שלי תמיד עושה לי טוב.

יאללה

נמאס מהכאבים נמאס להיעצר כל מטר רק כי נעקצתי ומגרד יש לי הרגשה משונה שנפגעו ממני ואין לי מושג למה (וגם לא כזה מדברים איתי אז אי אפשר לברר) עדיין עצוב לי על שבוע שעבר ועל יום שני נמאס מהשיעמום!!! אין לי עצבים לקום מוקדם סתם הוא נעלם לי...
היום יומולדת לנסיך שלי
כבר בן 3 מחר יש משחק טניס שיהיה כיף לראות
ונראה לי שזהו

למעלה