האוטו שלנו הושבת היום

האוטו שלנו הושבת היום../images/Emo7.gif

אחרי שמישהו החליט שבאדום נוסעים וניכנס בסובארו ג'סטי שלנו בלי רחמים במבט ראשוני זה היה ניראה נזק קל אבל שמאי החליט שהנזק הוא 11,000 והמחירון 12,400 והשבית את האוטו... אחרי שעות של בכי ואכזבה החלטנו לקום על הרגליים ולחפש אוטו... רק שאנחנו שתי נשים שלא מבינות ברכבים כמעט בכלל... מחפשות משהו אמין עד 20,000 ש"ח אוטומטי ובטיחותי בין היתר כי יש ילד בדרך... נשמח לקבל הצעות על דגמים לחיוב ולשלילה תשמרו על עצמכם, שרית ויפעת לב

ForumMember

New member
כאשר התקציב הוא מוגבל מומלץ לבחור

בגיר ידני ולא באוטומט. בנוסף הכי חשוב זה לא להתמקד בדגם רכב מסויים אלא לקבל החלטה בהתאם למצב הרכב. בכל מקרה דיהטסו שרייד יכולה להיות אופציה עבורכן.

עקרבים1

New member
גאסטי

גם לי יש גאסטי איך הגעתם למחירון 11 אלף ? אבל בלי קשר זה אחלה אוטו ושרייד ו205 יהיו אחלה בשבילכם יש ים רכבים בשוק בתקציב הזה רק סבלנות למצא את הרכב הכי טוב במחיר הכי נמוך

Vdrums

New member
עד שהם ימצאו 205 אוטומטית לילד

יהיה בר מצווה...

wil

New member
כמה שאלות והערה

אמין ואוטומטי עד 20000 זה קצת בעייתי. היחידים שעולים לי לראש זה סובארו DL ואולי יונדאי אקסנט שנתונים מוקדמים. שתיהן אמינות ובעלות מזגן מצויין ובזה נגמרים היתרונות. בטיחותי ב-20000 שקל פשוט אין, בלי קשר לסוג הגיר. בשנתונים הרלוונטיים לאף אחד עדיין לא היה אכפת בטיחות, התכונות היותר חשובות היו רדיוטייפ FM או מזגן...

wil

New member
והשאלות

1. על מה 11000 נזק? 2. האם תוכלו אולי לקנות את השאריות של הג'סטי מהביטוח (תמורת סכום סמלי למדי) ולתקן? מה אופי הנזק, האוטו התקפל לגמרי או נזק קוסמטי? או נזק למכלולים מכאניים?

שלום לכן,

ראשית, הרשו לי להתששף בצערכן על הרכב. שנית, מה דעתכן על סובראו DL? או אולי שוב ג'אסטי (אם כי מחבר אני יודע שהגיר האוטומט לא משובח וזה תלוי ספציפית ברכב..יש טובים ויש על הפנים) תוכלו להעלות תמונה של הנזק?

תודה לכולם... הנזק הוא:

הנזק הוא בחלק האחורי השמאלי של הרכב קיבל מכה השמאי אמר שזה פגע בשילדה זה לא ניראה נזק שמשבית רכב אבל הוא אמר שזה יותר מ-60% מערך הרכב והוא נאלץ להשבית אותו... מה זאת אומרת לרכוש את החלקים מהביטוח לא הבנתי את זה... בקשר לרכבים תודה - מה דעתכם על דייהו לאנוס? ניראת מצויינת השאלה איך היא? תודה לכולכם, יפעת ושרית נ.ב הג'סטי שלנו שנת 94 מחירון 12,200 - למי ששאל

למעלה