האוטובוס הזה של אגד

• פותח הנושא 0415
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

0415

New member
האוטובוס הזה של אגד

האוטובוס הזה של אגד
התמונה הזו שנשלחה על ידיי ארזs בעבר. האוטובוס הזה הופיע היום בערוץ 2 בסרט (רק היום) עם זאב רווח כאשר הוא אוסף נוסעת בתחנה ונוסע.. לכל המעוניין שיוריד את הסרט במחשב ויצפה בסרט.. קטע קטן יחסית אבל הייתי חייב לומר לכם.

יצחקA

New member
באתר של ערוץ 2 מופיע הקובץ?

האוטובוס הזה של אגד
התמונה הזו שנשלחה על ידיי ארזs בעבר. האוטובוס הזה הופיע היום בערוץ 2 בסרט (רק היום) עם זאב רווח כאשר הוא אוסף נוסעת בתחנה ונוסע.. לכל המעוניין שיוריד את הסרט במחשב ויצפה בסרט.. קטע קטן יחסית אבל הייתי חייב לומר לכם.
באתר של ערוץ 2 מופיע הקובץ?

צחקן

New member
תן קישור.

האוטובוס הזה של אגד
תן קישור.

0415

New member
ועוד משהו....

אין לי קישור אבל..
תוכלו למצוא אותו בקאזה... אני ראיתי אותו בערוץ 2 אבל אני מאמין שיש אותו בקאזה...
ועוד משהו....
יש איזה סרט שזאב רווח שיחק נהג בדן.. רואים של הרבה נסיעות בגמבו וגם במאן הרגיל אני לא זוכר איך קוראים לסרט אבל אני ישאל מישהו שמכיר ואני יאמר לכם..

mister K

New member
לא לעלות יותר../images/Emo70.gif

ועוד משהו....
יש איזה סרט שזאב רווח שיחק נהג בדן.. רואים של הרבה נסיעות בגמבו וגם במאן הרגיל אני לא זוכר איך קוראים לסרט אבל אני ישאל מישהו שמכיר ואני יאמר לכם..
לא לעלות יותר

זהו שם הסרט שבו משחק זאב רווח נהג אוטובוס ב"דן". מעולם לא יצא לי לראות את הסרט ואני מעוניין למצוא אותו.

יצחקA

New member
ביום הזכרון לשואה ולגבורה יצא לי

אין לי קישור אבל..
תוכלו למצוא אותו בקאזה... אני ראיתי אותו בערוץ 2 אבל אני מאמין שיש אותו בקאזה...
ביום הזכרון לשואה ולגבורה יצא לי
לראות סרט בערוץ 4 אודות נערה החיה עם הוריה ניצולי שואה. אני זוכר שהשחקנית המשחקת את האם היא סנדרה שדה. לקראת סוף הסרט גיבורת בסרט עולה לאוטובוס "אגד" נדמה לי ליילנד הצבוע בצבעי תכלת( הצבעים הקודמים של "אגד"). לא זוכר את מספרו של האוטובוס. אני זוכר שבכתוביות, בסיומו של הסרט נכתב כי הסרט נעשה והוכן בשנת 1997!

oren*

New member
במהלך הסרט רואים גם תחנות אוטובוס

האוטובוס הזה של אגד
במהלך הסרט רואים גם תחנות אוטובוס
של אגד. אני אישית מאוד אוהב סרטים ישראליים, כשבשנה האחרונה התחלתי לשים לב גם לתחבורה ציבורית המופיעה בהם.

נכון!!!!

האוטובוס הזה של אגד
נכון!!!!
גם אני ראיתי! ידעתי שזה אותו אוטובוס בדיוק... נ.ב אני מציע לא להוריד את הסרט מיכיוון שהקטע שהאוטובוס מופיע בו הוא קטן, וחבל להמתין הרבה זמן....

מצב
הנושא נעול.
למעלה