האהבה הראשונה שלי!!!

האהבה הראשונה שלי!!!

ומחשבות שעולות לי..... בעקבות יום האהבה שממשמש ובא.... בפעם הראשונה שעינייו הסתכלו אל תוך עיניי היתה לי מן תחושה.. אבל לא תיארתי לעצמי שהוא יהיה האדם שאני אוהב כל כך ,לא ידעתי שהוא יאהב אותי כל כך הייתי ילדה,,ילדה בת 16.. זה היה יום שבת,,הלכנו לטייל קצת,,אני וחברה ואנחנו מטילות לנו,,בכייף,,בטיילת,, ולפתע מולי נעצרה בפתאומיות ניידת משטרה,, הלב שלי נפל לתחתונים. לא הבנתי מה קרה.... חשבתי אולי זה בגלל שלא עצרתי במעבר חציה... ואז ראיתי את חברה שלי אחרת בתוך הניידת,,היא היתה מתנדבת במשמר האזרחי. , התקרבתי וצחקתי.. ובאתי לתת לה נשיקה..... ואז השוטר שנהג..הביט בי עם עיניו הכחולות ואמר לי מה לי לא מגיעה נשיקה? אז בספונטניות רבה ניגשתי אליו....ונתתי לו נשיקה על הלחי.. וווואווו איך שהסמקתי באותו הרגע.. ואז הוא לחש לחש לתוך האוזן שלי ומאר לי:,, "את תהיי שלי",,... אבל מי התייחס אנ הייתי נערה ,, הוא היה מבוגר ממני ב-10 שנים.. יום אחד הלכתי לתחנת המשטרה עם חברה שלי... וראינו אותו שם... הוא הזמין אותנו לקפה... וואז הקפיץ אותנו הביתה... אני נשארתי אחרונה... והוא אמר לי שהוא נדלק והוא התאהב .. בייייייי ואני ילדה תמימה לא הבנתי אז.. אבל הסכמתי לקשר איתו .. 3 חודשים ראשונים,,,,,, כל כך לא התייחסתי ברצינות לקשר הזה יצאתי ביליתי זילזלתי ... והוא אהב אותי בצורה מושלמת... נתן לי הכל,,עשה בשבילי הכל.. סתם דוגממא קטנה... ביום האהבה ממזמםן כמובן. באתי אליו הביתה ... וראיתי עוגיות מפוזרות על השולחן.... וכריל נו גבר מה אפשר לצפות (באלאגן) ואני עוד צועקת עליו שינקה את זה.. חחחחחחח והוא אמר לי לא.. תסתכלי.. ניגשתי לשולחן קרוב,, אלו היו עוגיות בצורת אותיות.. הוא כתב לי איתם. אני אוהב אותך...ולב ובתוך הלב צמיד מזהב.... וזאת דוגמא קטנטה לעומת דברים אחרים שהוא עשה בשבילי... עברנו כל כך הרבה דברים יחד גם טובים וגם קשים . ונשארנו יחד. ואז יום אחד נפל לי האסימון ... זה היה כשאבא שלי הטיל ווטו על החברות ביננו . ואמר לי שהוא לא רוצה שאני אהייה איתו בכיתי כל כך ולא ראיצי את החיים שלי אז בלעדיו.... רציתי אל השוטר שלי, עם דמעות בעיניים, ואמרתי לו בפעם הראשונה "אני אוהבת אותך" היינו אחד של השני במשך שנתיים הוא היה אהבתי הראשונה,, הוא היה אדם מקסים,,אדם מתוק שאהב אותי בצורה הכי מקסימה וקסומה שיכולה להיות,, ואפילו כשזה נגמר ביננו,, אמרתי לו תודה,,תודה שהוא אהב אותי ככה בצורה כזאת מדהימה... חודשים ושנים עברו אחרי הפרידה והיינו בקשר ידידות... לו תמידד ובכל מצב אשמור פינה חמה... ואני אהייה תמיד בשבילו אהייה האהבה הטהורה.. =====================. ואלו כמה מילים בשבילו,, עליו ,,עלינו,,,ועל אהבתנו....... לך אהבתי הראשונה............ אני עדיין זוכרת את הימים שהיית שלי. את הלילות שאהבת אותי. איתך היה לי טוב,,איתך למדתי לאהוב. תמיד זוכרת אותך,,זאת האהבה הראשונה. לא שכחתי אותך, ואת הנשיקה שלך,ואת כל החוויות איתך. זוכרת כל דקה איתך,זאת היתה תקופה יפה. אף פעם לא אשכח אותך,כי זו האהבה הראשונה. איך השנים עוברות מהר,הזמן אף פעם לא עוצר. כמה אהבת אותי,, אני זוכרת הנשיקה הראשונה,משפתיי לא נמחקה. אף פעם אני לא אשכח אותך,,,,,,, אתה האהבה הראשונה... ---------- ..............

@Lun

New member
תמיד מרגשת מחדש...

תמיד תמיד...

תודהההההה../images/Emo13.gif

זה הלב כותב בשמי אלו הרגשות שלי שצפים החוצה... שיהיה לך יום של קסם ואהבה.. .....חוקרת......

-Annie-

New member
...

כמה קינאתי לאורך כל הסיפור וקראתי שוב כמו דבלית. גם אני רוצה!! להרגיש אהבה למישהו, לומר למישהו את המילים האילו - "אני אוהבת אותך" והלכוון לאהבה אלוהית כזו. ואוווווווו!!!!! עשית לי כל כך שמח עכשיו וקצת עצוב בשבילי. והנה, עוד יום אהבה מגיעה לו ואני עדיין ללא אהבה. טוב, נו.. נעביר אותו בבכי משותף עם כל הבודדים (לא שיש הרבה כאלה סביבי..). מקווה שביום האהבה הזה גם יש לך מי לאהוב מכל הלב. אוהבת אותך המונים
לילה מקסים שיהיה לך
אני

לך מתוקה

יקירתי..... גם אני אומרת תודה שזכיתי לאהוב בצורה כזאת.. ושיצא לי להכיר אדם מקסים... מאז היו היו עוד אהבות חלקם חזקות יותר חלקם חזקות פחות אבל את האהבה הראשונה תמידדדדד נזכור...... את ריגשת אותי בעצמך מהתשובה שלך.... אל תרגישי עצובה מתוקה שלי. אהבה תבוא יש לה טבע לאהבה להפתיע... לאאאאא לבכות אף פעם . אני איתך כמה שתירצי ומתי שתירצי... אוהבת אותם עד השמיים ויותר... שיהיה לך יום קסום ... מפזרת עליך ניצוצות אהבה שלך......חוקרת

-Annie-

New member
תודה, מתוקה.

ומה אם האהבה שלך להיות בערב?? שמעתי על תוכניות שאני לא כלולה בהן. נו, נו, נו...
תהני, מתוקה היום (או מחר?) בערב.
-המון, רק בשילך

אין בעד מה../images/Emo13.gif

כשמגיע מגיע. ואת מתוקה מכלללללל
אממ אהבה להיום בערב? יששששששששש אבל רק להיום
רק תגידי אני עוזבת ההכלללללל ואני איתך.....
אני אשתדל להנות ולבלות ולשמוח ולהשתולל... זה היום בלילה.... עד מחרררר.... אבל כל יום הוא יום של אהבה.... שלך . עם המון המון המון
...חוקרת....

-Annie-

New member
אז אני אומרת -

תעזבי הכל!!!!! עכשיו. תהני והמון, הכי שאפשר, הכי שרק את יודעת. אהבה ליום אחד? אממממ, נשמע מצויין. אצלך, כל יום הוא יום מלא של אהבה. וזה מה שאני אוהבת אצלך (בין היתר..:)) וזהו, נדמה לי. אה, ורותי (כן, כן, את. מנהלת הפורום המקסימה שלנו), גם הפעם את שותפה לכל מלאי הנשיקות והחיבוקים והמוצי ופוצי שלנו.(-אני וחוקרת מרשות לך, קצת.. נכון, חוקרת?) מאלחת לך יום מלא בדבש, אהבה וקסם (אוי, כמה שאני קיטשית...אפילו לי בא כבר להקיא!!). אוהבת יותר
אני

רותי ב.

New member
חוקרת, זה כל כך מקסים ../images/Emo20.gif

ומרגש, ובאמת, אהבה ראשונה כזו שזוכרים ומתרפקים עליה באושר גדול, גם אני חייכתי המון
אבל, שאלה אחת מרחפת לה, ולא נותנת מנוח, למה אבא שלך הטיל וטו
הרי הוא ראה את אהבתך, את אהבתו, את הכבוד שהוא רוכש לך, אז למה וטו? ולמה לא הסברת לאבא שלך שמבחינתך זה הדבר האמיתי? זאת אומרת אם כך באמת הרגשת? לא פספוס???

רותי יקירתי.....

תודה מתוקה.... זכרונות של האהבה ראשונה... אף פעם לא נמחקת... ואני יענה לך על השאלה שלך... אבא שלי הטיל ווטו כי .. אני הייתי קטנה בת 16 וחצי. והוא היה גדול ממני ב-10 שנים והוא כנראנ דאג יותר מידי על הבת הקטנה שלו
וכן ניסיתי לדבר איתו הוא לא היה מוכן לשמוע... אבל אני ימצאתי איתו והמשכתי להיות איתו למרות הכל אני והוא נפרדנו לא בגלל זה... אמ אולי היתה השפעה קטנה אבל לא ממש מזה... היום אולי הייתי עושה אחרת אבל מה שצריך לקרות קורה... ולמרות הכל הייתי מאושרת איתו ולא מצטערת על התקופה הזאת... שלך....חוקרת

למעלה