האדם שהכי השפיע על חיי...

ShmupyGirl

New member
האדם שהכי השפיע על חיי...

אני לא יודעת אם אתן זוכרות אבל אתמול ביקשתי עזרה באיך למצוא את הבן אדם שהכי השפיע על החיים שלי- כי הייתי צריכה לכתוב קטע עליו. אולי זה לא המקום הנכון, אבל הייתי רוצה לכתוב לכן פה את הקטע שכתבתי, ותגידו לי , (דעה אוביקטיבית בבקשה)מה אתן חושבות! הבנאדם שהכי השפיע על חיי אני יושבת וחושבת מי השפיע על חיי הכי הרבה, ולא עולה לי לראש אף אדם, בכל 17 שנות חיי לא היה אף אחד שגרם למהפכה אצלי, יש כל מיני אנשים שגרמו לשינוי קל, אבל באמת, איך יכול להיות שמישהו ישפיע הכי הרבה?! זה לא שעברתי הרים וגבעות, ז"א כן עברתי המון, אבל זה לא משהו שהיה תלוי בי או באנשים אחרים. אחרי הרבה מחשבה מצאתי מישהו. אני מרגישה רגשות אשם שלא חשבתי עליו מההתחלה אבא שלי . הוא נפטר שהייתי בכיתה ה´, הייתי יחסית קטנה אז ולכן אני לא חושבת שהבנתי את משמעות הדבר. היום שאני יותר גדולה (כעבור 7 שנים) אני מבינה כמה הוא השפיע עלי. בעצם לא הוא זה שהשפיע עלי אלא המוות שלו. המוות שלו היה כל כך פתאומי וכל כך לא צפוי שהוא ערער אותי לכל החיים. המוות שלו רודף אותי עדיין אני לא מבינה למה זה קרה, למה הוא היה חייב לקחת את החיים שלו ועם החיים שלו לקחת גם חלק משלי...יש לא מעט אנשים, ביניהם הצבא שחושבים שאני עוד רגע אקפוץ לי מאיזה בניין גבוה ואקח לעצמי את החיים כמוהו, הרי הוא היה אבא שלי, והתפוח לא נופל רחוק מהעץ. אז יופי אבא, תראה מה עשית, גרמת לכך שאנשים יפחדו להגיד לי דברים ושאנשים ידאגו לי כל הזמן... אז מה אם אני הכי קטנה?! זה אומר שכולם צריכים לדאוג לי?! זה אומר שעלי המוות שלך הכי השפיע?! כנראה שכן. כנראה שאני אוהבת אותך יותר מכל דבר אחר, בגלל זה כולם חושבים שאולי אני אלך אחריך. אבל אני יכולה להבטיח לכם אנשים- אני אהיה חזקה ואני לא אלך בעקבותיו, לפחות לא בקטע הזה... יש לו תכונות טובות אחרות שאני זוכרת (בערך) שהייתי רוצה לאמץ, לכן ממחר או אולי עוד שבוע שבועיים אני אתחיל לצלם, זה משהו שלעולם ועד יזכיר לי את אבא שלי. צילום! בבקשה תגידו לי באמת מה אתן חושבות, זה נורא נורא חשוב לי. תודה אוהבת שמופי

dominogrose

New member
יורדות לי דמעות מהעיניים . . . . .

את כתבת את זה בצורה כל כך יפה!! כל כך עצוב, כל כך מרגש! אין מילים בפי.... ***סיון***

Alinush182*

New member
שמופי......./images/Emo7.gif

מה שכתבת כל כך מרגש....... גרמת לי לבכות כמו תונוקית....... מ~ה~מ~ם!!!!! מרגש ונפלא!
אלינה

daniel...

New member
מסכימה!!!!

זה ממש יפה! האמת שחשבתי להציע לך את אבא שלך... אבל אל ידעתי עם כדאי... וזה באמת נורא מרגש! וכתוב מאוד יפה! דנ^אל

ShmupyGirl

New member
אני ../images/Emo9.gif

וואו אני בהלם מהתגובות, לא ציפתי אף פעם שמישהו יגיד לי שמשהו שאני כתבתי מרגש. אז תודה לכן ואני אשמח לעוד תגובות. שמופי

וואו.... באמת יפה... ../images/Emo45.gif

מאוד נהניתי לקרוא... זה כ"כ עצוב ואמיתי, אבל את כותבת יפהההה...

התגובה שלי לא כמו האחרות...

טוב..אז ...נכון אני מודה זה נגע מאוד ליבי...והדבר הראשון שעלה לי בראשי הוא אחותי...לא יודעת למה...כנראה שאצלי היא זאת שחשובה לי אפילו יותר מההורים..ואל תיהיו ציניות איתי...או רעות...זה ההרגשה ומה שעובר עליי... המחשבה הראשונה היא מה יקרה כאשר יקרה משהו לאחותי... נורא קשה כי...יש משהו שאני יספר לכן בעתיד...עוד מעט...במקום חדש...למעלה! אבל בעיקר! אני חושבת ש...אממ... אהבתי את מה שאמרת! אהבתי והרגשתי הכל! בדיוק כמו מה שאת מרגישה...אני חושבת שהרעיון לכתוב על מישהו שהשפיע רבות עליך ובחריתך הייתה "אבא" היא טובה ביותר...במיוחד עם סיפור כמו שלך... שלך בת אלי.

ShmupyGirl

New member
לכולן...

א. שוב, תודה רבה. ב. בת אלי- אני מבינה אותך, אם היו לי יחסים קרובים עם אחים שלי אולי גם אני הייתי רושמת עליהם אבל הם לא, אנחנו לא קרובים בכלל! ג. אני חושבת שאפשר להבין למה כתבתי עליו לא? שוב המון תודה ואם יש למישהי ביקורת בונה אני גם אשמח לשמוע אוהבת שמופי

ShmupyGirl

New member
../images/Emo10.gif

כולם פה מגיבים... אבל מי שהיה צריך את הקטע, לראיון, לא עונים לי... אני לא יודעת מה הם חושבים
שמופי

No Doubt

New member
חמודה, סבלנות....

תחשבי שמתאיים אנשים שולחים להם דברים והם צריכים לקרוא ולהגיב אליהם....יקח זמן

ShmupyGirl

New member
זה לא...

זה לראיון עבודה שהיה לי...
לא נורא יהיה טוב. וחד פעמי אני פה בערב
בה ביי שמופי

יפה מאוד ....מרגש....

רואים שכתבת את זה מהלב ולא סתם חירבשת משהו ......... בסוף עוד נראה אותך סופרת מפורסמת ואז נוכל להגיד אנחנו היכרנו את שמופי, דיברנו איתה בפורום.... לה לה לה לה

ShmupyGirl

New member
תודה, אבל לא נראה לי

* משום מה שאני אהיה סופרת או משוררת או כל דבר אחר. אבל תודה. נעים לקבל תגובות כאלו
אוהבת
שמופי

Vilia©

New member
שמופי...

אני גאה בך! מצאת בסוף נושא לכתיבה, שיש לציין כמו שאר הבנות שהוא נושא מיוחד וחשוב ביחיים של כולנו גם יחד. עשית עבודה מצויינת! פשוט מרגש, אמיתי וכנה... חזק ואמץ שמופי יקירה.... מי יתן וחייך ידעו אושר גדול עוד יותר בעתיד... טלי

ShmupyGirl

New member
../images/Emo9.gif איזו התרגשות

אם לא אמרתי את זה עד עכשיו (ואני יודעת שאמרתי אבל זה מאוד חשוב לי לומר את זה שוב) תודההההה לכולן זה כל כך משמח ומרגש אותי לקבל כאלו תגובות ממכן. אני בקושי כתבתי לפני זה ולכן שנתנו לי את המשימה הזו, לא הייתי בטוחה בכלל שאני מסוגלת לעשות אותה. בכל אופן, אם אלו שרצו את הקטע לא אהבו אותו, ולא ירצו לקבל אותי לעבודה- לא צריך! קיבלתי המוווווון תגובות טובות מאנשים פי אלף יותר חשובים - אתן!!!
אוהבת אתכן מאוד מאוד מאוד שמופי

למעלה