ד"ש עם תמונות מאלזס לורן

מור שלז

New member
ד"ש עם תמונות מאלזס לורן

שלום לכולן אנחנו ממשיכים לבלות בנעימים חופשה אחרת, קלילה יותר, עם הרבה מנוחה (בכל זאת אנחנו עם ילדה חולה) ועדיין: מטיילים, נהנים משינוי האוירה, מהביחד חופש מכל רכבת ההרים המטורפת הזו שהחיים שלי הפכו להיות וכמובן (ובמיוחד עכשיו) אני רצה מדי בוקר בנופים מדהימים סופגת חו"ל, סופגת אוירה, ומגלה דרך הרגליים כמה שהעולם שלנו מופלא

מור שלז

New member
אבל לפני הכל ברכות ותודות

אין לי סיכוי להגיב לכולן כרגע עם האינטרנט הזמני הזה ובכל זאת רציתי להגיד שאתן במחשבותי וכמה תודות וברכות מיוחדות:
לאחת והיחידה נעמי שלנו, אשת הברזל. עקבתי אחריך ב-SMS-ים מכמה מקורות במשך כל היום, התרגשתי, שמחתי והחזקתי אצבעות. מדהימה!!! כמי שראתה אותך מקרוב באימונים, את ההתחזקות הבלתי פוסקת, את ההתמודדות עם רגעי המשבר והשפל, ואת ההצלחות שקצרת אחת אחת, היה לי ברור שהולך להיות לך מדהים. אבל הפתעת בגדול – איזה מדהימה! איזו תחרות יפהפיה, כל הכבוד אשת ברזל נפלאה שלי
ל-DOTS שלנו שנכנסת חזק לעולם המופלא של אופני הכביש
מתרגשת בשבילך
לדגנית שחווה את האופניים ואת הזוגיות בצורה מופלאה ומרגשת, איזה כיף ששיתפת
תודה לנינה פקרמן הנפלאה על האירוח ועל התשובות הפתוחות והכנות. מדהים כמה ידע ונסיון יש לך, ואיזו נכונות מופלאה לחלוק אותו. וכמובן בהצלחה בהמשך
ותודה גם לנועה שבזכותה התאפשר האירוח הזה. אין כמוך
ושאפו לסוזי שמצליחה כמו תמיד לרגש עם עוד אבני דרך ואתגרים שנכבשים ויש עוד הרבה ברכות ותודות שאני לא אספיק הפעם... אז פשוט
לכל הספורטאיות וה"לא ספורטאיות"

susieada

New member
מקומית חמודה!

איזה כייף לרוץ במקומות האלה, גם בליווי הקטנה שלך! תהני מהרוגע, הנופים, הביחד!

מור שלז

New member
24 קילומטרים של אושר צרוף

(האמת, יצאתי ל-19 ק"מ, ואז חזרתי הביתה וכולם עדיין ישנו
אז המשכתי פרגנתי לעצמי עוד סיבוב ביער
) עכשיו עברנו לגרמניה, מטיילים ביער השחור, מקוה להצליח לשלוח בקרוב עוד ד"ש...
מור

ואוו, יופי של חופשה!

תהני, תהני ותהני! כמה כיף שהקטנה יכולה ללוות אותך על אופניים כשאת רצה. בשבילי אלה יהיו ימות ביאת המשיח

תמר י ע

New member
אילו תמונות מקסימות

אני מתה על השווארצוואלד - היער השחור. אנחנו משוויץ והרבה פעמים חוצים את הגבול לגרמניה בחופשות.. זה מקסים. שימי לב למסלולי האופניים המדהימים, ממש כבישי אספלט נפרדים מהכביש ובד"כ עוקבים אחר הנהרות , יש כאלה גם בשוויץ - זה החלום שלי - לנסוע לטיול כזה עם אופני כביש.

תעשו חיים

כיף שאתם נהנים ומצליחים להרגע קצת.שוקלת לקחת את הגדול שלי כמלווה באחת הריצות שלי.

וואו, איזה נופים מדהימים

נשמע שאתם עושים כל מה שצריך
סופגים המוני נופים פסטורליים שמרגיעים את הנפש. איזה יופי לבלות כך. איזה כיף לרוץ בנופים כל כך ירוקים. מקווה לראות תמונות של ריצה גם מהיער השחור. וגם, בבקשה... העונג היה כולו שלי

מקסים! איזה תמונות שוות!

הכל נראה כל-כך ירוק ופסטורלי עושה לי חשק לנסוע כבר עכשיו, אבל נאלץ להתאפק עוד חודש.. תמשיכו להנות ולצבור כוחות

הדיווח שלך

הוא משב רוח מרענן במרק העוף המהביל שנקרא מדינת ישראל - תודה! קבלי
, תמשיכו לבלות.

למעלה