ד"ש ממקסימה וקליאופטרה. נפגשנו בכיף

ד"ש ממקסימה וקליאופטרה. נפגשנו בכיף

בפארק הלאומי מקום כייפי לטיול ופטפטת. משערת שמקסימה תצרף תמונות....... ערב נפלא לכולכם

maxima

New member
ציפורת...זוכרת ששוחחנו על בדידות...אז..

זה מה כבתבתי...מזמ.....ן אף פעם לא בודדה. כשהמציאות על פני טופחת כשחיי מתנהלים ללא נחת חשה שאני במורד שאני כל כך לבד מי יאמר מילה טובה מי ידבר אהבה מי ייתן עידוד שלא הכל אבוד מתכנסת לתוך עצמי אם אין אני לי מי, אנו שלוש חברות בלב ובנפש דרות אני, איתי ועצמי תמיד כולן עימי, פה אחד מסכימות ללא ויכוחים ומהומות. יש לי מילה טובה יש לי אהבה יש לי עידוד מאום לא אבוד הן לא בודדה אני יש לי אותי ועצמי ושוב אני מחייכת מאושרת בדרכי הולכת. מקסימה

יקרה שיר כל כך חם ומלא רגש. אכן התיחסת

כאן לשני מושגים - לבד......ובדידות. לבד הוא מציאות - מצב בדידות הוא תחושה. ביחסים לא טובים אין את הלבד אבל יש בדידות איומה. ואילו אם יש לבד עם הרבה תחומי ענין וחיים מלאים אין הרגשת בדידות ובטאת זאת נפלא בשיר אשמח אם חברים בפורום יתיחסו לנושא ויביעו דעתם ערב קסום לכם

בהחלט מסכימה איתך יקירתי../images/Emo24.gif

למרות שאני לא מרגישה לבד..גם אם אני ללא "בן זוג"...מלאן חברים וחברות יקרות סביבי,משפחה ילדי היקר,ובשבילי זה שווה מיליון.....אולי בגללל גילי המופלג הגעתי היום לשקט ולנחלה...מרגישה את חיי מלאים..... אוהבת אותך

מקסימה......שיר יפה ומרגש כתבת

הזדהיתי עם :"אם אין אני לי מי לי"-העזרה העצמית חשובה ביותר בעידוד עצמי באופטימיות ובכל מיני פעילויות[תחביבים] שאנחנו עושים למען הנשמה ולהרגשה של סיפוק אישי בכדי לא להרגיש בדידות בלבד. אבל....כיף לך ש "אני,איתי ועצמי " מסכימות פה אחד ללא ויכוחים ומהומות.אצלי יש "ויכוחים " עם עצמי
. נחמד לכן שטיילתן בפארק הלאומי היפה
.

מקסימה יקרה...

קוראת את שורותיך...וחשה הזדהות מלאה... כמי שאת תחושת הבדידות עברה... אך כמו בצילומייך...ציורייך...השמש מחייכת וחמה... מביאה יום חדש ועמה תקווה... שאסור בהחלט לאבד אותה.... כי תמיד אי שם בפינה... החברות, הרעות ,האהבה, מחכה צריך פשוט לצאת ולחפש אותה ולעולם לא לומר נואש..... ובטוחה אני שנפש אצילה, רגישה כשלך... תמצא את אשר כמהה נפשה.. ותתווסף לשלושת חברותייך ,ותשלים עבורך את התמונה.... שיהא יומך נעים קסום ונפלא....

גאיה ק

New member
איזה נחמד,בנות

כך זה לא בדידות ולא לבד. השיר יפה הבדידות פחות.

גאיה......נהניתי מהשיר

היפה...תודה [למרות שנזהרת לפתוח קבצים שלא יעשה לי שמות במחשב
]

אולגה פ

New member
../images/Emo45.gif ירח יפה צילמת לך טומי32.

כל כך הרבה מכתשים
מנסיוני יודעת שקשה לצלם ירח. זה לא יוצא בקלות כפי שזה נראה. כל הכבוד לך טומי32.

אולגה- את מחלקת ציונים לכולם

למה שלא תביאי כמה תמונות משלך- נראה מה את יודעת לעשות

ציפו,קליאו,מקסי,איזה יופי לכן שנפגשן וביליתן,

נעים לי לבוא לכאן ולקרוא על אחוות בנות,שיהיה לכן ולכולכם תמיד רק בכיף,,

"רק הבודדים" אחד השירים היפים בנושא,

זה שיר משנות השישים המוקדמות שצעד הרבה שבועות בראש מצעדי הפצמונים,

שיר נפלא שוש ואכן small talk של " בנות" הוא

כייפי כמובן אם החיבור טוב שיהיה לך יום נפלא

maxima

New member
תודה לכם על המילים החמות ועל השירים היפים

ואם הזכירו כאן תקווה אז.... תקווה קראתי פתגם נחמד, "תקווה ללא הגיון מובילה לאכזבה" ואני אופטיטסטית מלידה תמיד מלאת תקווה, ולכן מתנדנדת בין תקווה לאכזבה. כשהיכרתי אותך תקוותי גאתה כן , כן, זה אתה , איתך אהיה מאושרת לעד אך אז תקוותי נתבדתה ובאה אכזבה. תמיד אני רואה את האור בקצה המנהרה ומלאת תקווה אני הולכת לכיוון האור אבל אף פעם לא מגיעה הוא תמיד נשאר רחוק בקצה המנהרה, ואני נשארת עם התקווה, שנותנת לי כוח להמשיך במינהרה. האם כדאי לזנוח את התקווה? מקסימה

maxima

New member
תמונה אחת מאתמול בפרק

החתולה שמנסה לצוד ברווזים על שפת האגם אבל הם בורחים למים ואני גם גיליתי שהיא מעוקרת,,, אם תשימו לב יש לה אוזן אחת שהקצה שלה גזוז...זה הסימן

למעלה