ד"ר בר חווה... קצת מהססת ...

גם לנו מאוד קשה עם ההתנהלות שם

וגם אנחנו הגענו מרופא מקסים, שהתקשורת איתו נעשתה ישירות
בטלפון הפרטי שלו ושענה בכל שעה.
אבל, הוא לא היה יצירתי מספיק והרגשנו שאנחנו מבזבזים אצלו זמן (ועוברים).
אני דווקא חושבת אחרת, שבגלל שאני לא הולכת להתחתן עם הרופא או להיות חברה שלו, פחות חשוב לי היחס האישי ויותר המקצועיות.
כאילו, ברור שאני לא אלך לאיזה אנטיפת, אבל בשורה התחתונה המטרה היא ילד וממש לא משנה מי יגרום לו להגיע, העיקר שיגיע.

גלאור33

New member
אני אצל בר חווה

אני מרגישה שלמרות ש"קשה" להתנהל מול המשרד, כשאני מולו הוא נותן לי את כול המידע, ותשומת הלב
הוא מתקשר ותומך לאחר מצבים קשים (אובדן/הריון כימי), מאפשר גם למטופלת לתת את דעתה על התהליך, הוא עונה לאימילים, והתחושה שלי היא שמטרתי היא מטרתו באופן מלא
אני מאמינה בו באמונה מלאה, ואישית לא מפריע לי שקשה להתנהל מול המשרד, כי אני מבינה שכשהן לא עונות לי
הן עוזרות למישהי כמוני...
בנוסף אימיילים מבחינתי זו דרך נפלאה לקבל מידע ושישאר מתועד.
ובאימיילים מול המשרד לרוב התשובה היא מהירה ויעילה.

iron lung

New member
רוצה לסנגר על בר חווה

היינו אצלו במהלך שלושה מחזורי טיפול - שניים מלאים וסבב מוקפאים. את כל מה שתיארו כאן בנות אחרות חוויתי גם אני - הציפיה מורטת העצבים לטלפון מהמזכירות, אי ההבנות והטעויות שקורות שם לפעמים, ההרגשה שד"ר בר חווה עצמו לא נגיש במיוחד ונמצא אי שם, מאחורי צי של עוזרות. אז מעבר לעובדה שהוא הביא לנו את הישועה, אני חייבת לחזור ולהגיד את מה שכבר אמרתי על המרפאה הזו בעבר: כדי שטיפולו של רופא מהשורה הראשונה כמו ד"ר ברחווה יהיה נגיש לכל כך הרבה נשים (אני מנחשת שמאות בו זמנית, אין דבר כזה שלא מקבלים אצלו תור, למרות שצריך לחכות) ובמחירים שהם באמת די שפויים לעניות דעתי, אין שום אפשרות שהוא ינהל תקשורת אישית שוטפת מול מטופלות. יש לו מזכירות נעימות, מסודרות ומוכשרות, שתענוג לנהל מולן תקשורת ויש גם כאלה שלא מאופסות על עצמן לפעמים. חשוב לזכור שיש עליהן עומס בלתי נתפס לפעמים ותכלס, יקירותיי, הן זמינות כמעט 365 ימים בשנה. פשוט צריך לתקשר איתן במייל - כי זה מה שעובד! ברור שיש כאלו שזה לא מתאים להן. אני באופן אישי ,למרות התסכול, החזקתי את המטרה שלי מול העיניים וזה עזר לי מאוד. בנוגע אל הד"ר באופן אישי - שלוש פעמים הרמתי אליו ביפר, כל פעם מסיבה יותר מטופשת מהקודמת, פשוט ברגעים של מצוקה. הוא חזר אלי בכל פעם, תוך פחות משעה (למרות שציינתי בהודעה את הסיבה לביפר
ובהחלט לא היה צורך למהר, באף אחת מהפעמים). מי שמצפה ממנו להפגין כלפיה חום בפגישה הראשונה, להביע אכזבה כשהטיפול נכשל או שיזכור את שמה אחרי שתייים שלוש פגישות - הציפיות שלה לא ריאליות. יש לו מאות מטופלות. אני חושבת שהעובדה שהוא הופך את הכישרון שלו נגיש לכל כך הרבה נשים זה דבר מדהים. הוא בקלות יכול היה לבקש כפול שלוש וארבע על הטיפול שלו, לקבל פחות מטופלות, רק כאלה שיכולות להרשות לעצמן, להרוויח יותר ולחיות עם פחות סטרס.
הלוואי שכל אחת ואחת תמצא את הרופא שהכי טוב בשבילה

information2

New member
הוא זוכר שמות. הוא זוכר את שם בעלי רק

מהצצה על השם שלו שהופיע על המבחנה ביום ההזרעה. הייתי בהלם פעם אחת כשאמר לי על בעלי: "בקשר ליובל....". לא ציפיתי לזיכרון כזה.

information2

New member
ברור שלא כל רופא מתאים לכל אחד. חשוב

מאוד לסמוך על הרופא. אני יצאתי מהפגישה הראשונה נפעמת. התרגשתי מהידע שלו, מהיסודיות ומהמקצועיות. התחושה שלי הייתה שיושב מולי אדם שאוהב את המקצוע שעוסק בו. אפשר היה לשמוע את גלגלי המוח מסתובבים אצלו בשעת המאמץ לנתח את המקרה שלי. הוא אנליסט, ורואה דברים שאחרים אינם מתייחסים אליו.
איני מאמינה לכל רופא. כל דבר אני בודקת וקוראת וחוקרת. אצלו התחושה הייתה שסומכים עליו. מה שבר-חוה אמר, עשיתי בלי לחשוב. הוא יודע את העבודה. ובאשר לזמינות. אספר לך שהשבוע לא חשתי בטוב וביקשתי להיבדק. שלחתי דוא"ל למרפאה. התקשרו אליי מיד, וזימנו אותי לאורנה כבר באותו היום. כשבאתי הייתה אישה עם מקרה דחוף, והכניסו אותה לבר-חוה בלי שחיכתה הרבה זמן. כלומר, מקרים דחופים מקבלים מענה מידי. יש לדעת איך להתנהל מולם.

טינטורו

New member
לגבי החזרת עובר קפוא...

אני לא מומחית ולא מכירה את הסטטיסטיקות, ומדברת יותר מהתחושות ומהניסיון האישי-
אבל- אצלי זה עבד. החזרת טריים לא נקלטה וקפואים כן, בסבב החזרה טבעי ללא הורמונים בכלל (
שרק ימשיך תקין
)
אני מרגישה שהכישלון עם השתרשות הטריים וההצלחה עם הקפואים אצלנו- קשורה גם לכך שאצלנו זו בעיית זרע והמערכת אצלי תקינה,
ונשמע סביר מה שבר חווה אומר לך - שההורמונים רק מפריעים בקליטה של הרחם ולמערכת שתקינה אצלך, אם הבנתי נכון) עדיף לה בלי כל 'הבלבול' של ההורמונים.
יכול להיות שיש סטטיסטיקות לגבי הצלחת טריים מול קפואים (אני לא בקיאה במחקר), אבל יבואו המומחיות ויגידו האם המחקר והסטטיסטיקות האלה כוללים את כל מאותגרי הפוריות כמקשה אחת או שבדקו ספציפית הבדלים בקליטת טריים מול מוקפאים במקרים של בעיית זרע כשהמערכת אצל האישה תקינה
בכל אשר תבחרי- בהצלחה!!!

גם אצלי זה עבד

החזרת עוברים מוקפאים בסבב טבעי. הוחזרו שני עוברים. בר חווה לא הסכים להחזיר יותר מ-2. אמר שהם ברמה מאד גבוהה מעריך שייצאו תאומים ולא מוכן לקחת סיכון של שלישייה (היו באיכות טובה מאד). הערכתי אותו מאד על כך וזאת למרות שבסס קודם הוחזרו 4 עוברים ולא היה היריון...
אכן נקלטו תאומים והם בני שנה ו-10. אמנם משוחדת אבל הקריטיבים הופכים לילידם הכי חמודים!

אגב, לא הרגשתי חיבור ענק לבר חווה, בטח לא מייד, אבל היה לי ברור שעומד מולי מקצוען אמיתי והאמת היא שמה שמעניין אותי (ואת כולנו פה) זה ללדת ילד בריא במועד. ידעתי שבר חווה יביא אותי לשם גם אם הוא פחות נחמד ואמפטי מזיידמן או ברקוביץ.

שיהיה המון בהצלחה במה שלא תבחרי!

נתנאלה2

New member
ידיעה על רץ המרתון תפסה את עניהן

של שתי העיתונאיות,
היו חייבות לגלות מי זה, זה שמדהים את כולם,
ומצליח להפליא באתגרים שמונחים לפניו.
קבעו עימו פגישה,
נרגשות וחוששות נכנסו לביתו,
והנה לפניהן עומד אדם ממוצע, אינו נראה כלל אתלט,
מימינו ושמאלו, עוזרים, ממרקים ומכינים את בגדי הריצה,
והוא, הוא כלל לא נרגש, לובש בגדים פשוטים, עניו ממוקדות באייפד עם המסלול המתוכנן.....
הזהו הרץ המפורסם? חשבו.......
כשסיפר להן על המסלול החדש שאותו מתעד לעבור, כלל לא התרשמו,
הוא אף העז לשאול אותן מה דעתן על עיקול מסויים,
מוזר חשבו.....
למחרת קיבלו מהעוזרים המנוסים את המסלול

הסקרנית מהשתיים החליטה שחייבת לראות מה קורה כאן,
נרשמה למרוץ הקרוב,
הלכה,
ופתאום הבינה על מה המהומה,
ומאותו היום השתנו חייה.

חביבתי, מעבר למה שרשמתי אין לי להוסיף.
בהצלחה לך באשר תבחרי.

קרעת אותי נתנאלה! דווקא נראה כמו אתלט. זוכרת שהיתה תקופה שהלך עם צמיד ירוק על היד ותהיתי ביני לבין עצמי האם זה קשור לספורט מסויים....

כיף לדעת שאני לא היחידה שמרגישה כך.. אבל

הדילמה נפתרה.. לא בר חווה ולא ברקוביץ'... אני אאלץ לעשות את הטיפול הנוסף בבית חולים ציבורי

לאחר בדיקה עם מנהל היחידה - מתברר שלא יאשרו לבעלי לעבור ניתוח TESA ( שאיבת זרע מהאשכים) אם אני לא אעבור את הטיפולים ביחידת ה- IVF שם. אין אישור להעביר זרע טרי מבית חולים ציבורי לבית חולים פרטי... אלא אם אנחנו נעשה את הניתוח באופן פרטי באסותא ( עלות: 15,000 ₪ ) הזוי לגמרי..

בר חווה,אומרים שהוא קר אומרים שהוא חם

יש לו הכל במרפאה אצלו מתחת ליד .עם נסיון עשיר רציני לחלוטין האיש פשוט תעשיה על כל המשתמע בדבר + שובר שיגרה .
אומרים שהוא קר אומרים שהוא חם אומרים שהוא פרווה בחייאת מה זה משנה כל עוד הוא נגיש לקדם את המטרה הנכספת אשר לשמה נתכנסנו גם כאן .
אישית עלינו
4 שנים אנחנו פוסעים יחפים במידבר עד שהגענו אליו כנועים , בעזרת השם הוא יראה לנו את האור , שבויים בקסמיו לא יהיו רופאים אחרים . נקודה

lia210911

New member
ד"ר בר חוה - 8 שנים- 3 הפלות - ותינוקת שחגגה

בכוונה בחרתי את הכינוי הזה אליו צרפתי את תאריך לידה
הכל נכון!
התנהלות המשרד מעצבנת
הרופא סוג של אנטיפט
אבל התוצאה כולה בזכותו:
למרות 2 ההפלות שחוינו- בר חוה לא ויתר
נלחם עד שהשגנו הריון 3 (בעזרת פונדקאית) עם עובר ביולוגי שלנו...שאגב היה עובר מוקפא!
תני לו צ'אנס למרות הכל.

למעלה