ד`ה גובלט אוף פייר-אנ פייפרבק!

שי!!!

New member
ד`ה גובלט אוף פייר-אנ פייפרבק!

אני נורא אוהב לכתוב אנגלית בעיברית... החודש יצא בבריטניה הספר הארי פוטר וגביע האש באנגלית בגרסה של כריכה רכה-והיום ראיתי את הגרסה בסטימצקי במחיר של 54 ש``ח לכל המעוניין...

LuNaTiC

New member
אוה רילי?

זה בדיוק אותה גירסה כן? כי אני.. *קוברת את הראש בכרית ומתחילה לבכות* איבדתי את הספר שלי!!!! *סניף סניף*

LuNaTiC

New member
לא אני לא בסדר!

אני צריכה עזרה!! אני צריכה ספר!!! אתם קולטים ש... אי.. איבד..איבדתי אותו??? לפני זמן כה רב!!! והתייאשתי מלמוצאו בביתי!!! אני כל כך.. מבולגנת... אסור להשאיר באחריותי חפצים יקרי ערך כמו.. הספר הנהדר שלי... בסוף אני אקנה שני עותקים, ליתר ביטחון, ואז מישהו מעברי הרחוק יבוא ויגיד שהשאלתי לו את הספר לפני כמה חודשים... פפפפ מה עליי לעשות? -ענבל, אבודת עצות-

S.tal

New member
אני

סיפרי הארי פוטר זה הדבר היחיד שאני שומרת עליו יפה, בלי ששום דבר יבוא במגע עם זה, ולכן אין סיכוי שאאבד אותם...! אבל חוץ מזה, אני ממש מבולגנת! אבל רק במקום מבולגן אני מוצאת דברים ולא במקום מסודר... טל, t@l

שי!!!

New member
שלי נשמרים כמו שצריך...

אני שם אותם על המדף בחדר שלי-ולא מפזר אותם ברחבי הבית שלי...ושאני קורא אותם-אני ממש נזהר... אני משאיל אותם בליווי הזהרה... אבל האמת היא-שיש לי את כל הספרים בעיברית (לצערי)-ובכולם זכיתי חינם מוואלה! (לשמחתי...!) שהחמישי יצא-אני ישר מזמין אותו מאמאזון בגרסה של US.

Vilia©

New member
אני שומרת על כל הספרים האהובים....

כגון: הארי פוטר, רומח הדרקון.... אצלי ספרי הארי פוטר נמצאים בקופסא מיוחד כזאת.. ואני לא מרשימה אפילו להורים שלי לגעת בספרים!!! טלי האובססית במיוחד כלפי ספריה האהובים שישארו יפים...

Lady_Voldemort

New member
ממ..טל מוסרי?

אני על הספרים שלי שומרת יפה על המדף אבל אין לי סימניות וגם אם היו לי הן היו קבורות מתחת לאיזה ערמת בגדים נאה או משהו דומה אני לא עד כדי כך מכורה להארי פוטר,היית עכשיו אני לא ואיזה ילדה שהיא מכורה יותר ממה שאי פעם אני היתי אפילו השגיחה במחנה(היא לקחה את זה איתה למחנה?!) שאני לא יקפל לה את כריכה או משהו, ועל שמה יש גם דמות בפאנפיק שלי ושל שרה..... אני החפרפרת,אורה הלורד מיצי שולט

למעלה