ד״ש מוורמונט

drz400e

New member
ד״ש מוורמונט

http://youtu.be/xYNlHkEoG4E

קר, קרחי ויש רוח, אבל תמיד אפשר למצוא משהו

גופרו. לצורך העניין והויכוח בפורום. העלתי מיידית ישר מהטלפון בחיבור וייפיי למצלמה. בלי שום מחשב בדרך, בקלות מפתיעה.

sgebay

New member
נראה אחלה

דודו, מה היה השיקול דווקא ל Jay Peak בהשוואה לאתרים האחרים?

drz400e

New member
כמה סיבות

הראשונה היא שאנחנו מנסים כל חופשה אתר אחר.
את ג׳יי בחרנו מכמה סיבות- סטטיסטית, יש להם הכי הרבה שלג בורמונט. יש להם פארק מים, מעולה לימים קרים ואחרי הגלישה. הדירה שקיבלנו במלון מדהימה. שלושה חדרי שינה עם סלון ענק, פינת אוכל מטבח מלא , ושלושה שרותים מלאים.
אנחנו במלון, אז הגישה לפארק מים, למסעדות ולחנויות היא פנימית. עם הטמפרטורות הנמוכות שאנחנו חווים, זה יתרון גדול .
יאללה, המעליות נפתחות, אני צריך להתלבש ולצאת. קיבלנו 10 ס״מ אתמול, אני צריך להיות על המעלית הראשונה...

itamo

New member
לדעתי קילינגטון בוורמונט זה האתר הטוב ביותר בחוף המזרחי

drz400e

New member
לא חוכמה , הוא הכי גדול

ולכן הרבה יותר ורסיטלי . אני אישית אוהב את מאונט סנואו , אבל המלונות שם קטנים , ואין מה לעשות אחרי הגלישה.

ג׳יי הוא הר לאוהבי מסלולים שחורים , ועצים. הוא לא ידידותי למתחילים. מעבר לזה , סטטיסטית הוא מקבל משמעותית יותר שלג מכל אתר אחר בוורמונט , אז הוא גם ההימור הנכון לאוהבי פאודר.
http://ski-resorts.findthebest.com/compare/40-41/Killington-vs-Jay-Peak

lunatick

New member
מה נשאר לזקן מלבד הזכרונות?

הגעתי בערב לקילינגטון במחשבה לבלות שם כמה ימים. ב3 או 4 בבוקר התעוררתי מרעש של גשם. עליתי על האוטו ונסעתי לגאי-פיק ויחד עם הסופה ירדתי מדי יום מאתר לאתר דרומה. מה שאני זוכר מגאי-פיק זה שבירידה מאחת המעליות היה משטח בגודל של מגרש כדורסל קרח טהור שמתחתיו ראו את הדשא. קר קר קר.

drz400e

New member
לא גלשתי בו עדיין , אולי יותר מאוחר בעונה

ומבטיח ביקורת

drz400e

New member
סיבוב מהיר עם הגמדים

השתמשתי באופצית הסופר ויו של הגופרו. אחלה אם צריך לצלם את עצמך (על מקל), אבל אני חושב שזה מעוות יותר מדי את התמונה. בבית אני אנסה להעביר את הוידאו בתוכנה שלהם שמתקנת פיש-אי. נראה איך זה יצא אז

marceloros

New member
מנהל
אתם ויורשליים גונבים את כל השלג !

בושה וחרפה פה יורד בגובה 600 מטר ובאלפים יוק, נתי חילק לילד חינם.

sgebay

New member
אהבתי איך הילד שלך נופל, מציעים לו עזרה והוא קם לבד

Kicker Girl

New member
אהבתי

אולי צריך לתכנן גיחה לוורמונט. יקירי בטח ישמח (הוא אמריקני ומתחיל לגלות בזמן האחרון סימני געגועים עזים למולדת).

daniweb

New member
קר? קרחי? אחלה סרטון, לקחתי....

היי דודו,
שאלה מסקרנות (ובורות, לא מכיר גופרו\העלאת סרטונים ל youtube....)
איך העלת ישר מהגופרו ליוטיוב והצמדת מוסיקה לסרטון? זה פיצ'ר של youtube?
תהנו בחופשה.
דני.

drz400e

New member
העברתי מהגופרו לטלפון בויי-פי ,

ואז השתמשתי באפליקציה של יוטיוב להעלות.

למעלה