דרמה באירופה בעקבות חשיפתה של דוברת חבר השופטים הרומנית לגבי שחיתות האיביו והמפקח הראשי שלה

סטילהוק1

Well-known member
האם שאנל הושפעה מאי הסדרים בהצבעה של חבר השופטים והורדה למקום השלישי במקום המקום השני שהגיע לה על פי הניקוד האמיתי? :oops:

נודע עכשיו שחבר השופטים הרומני העניק לבריטניה 0 ולספרד 10 נקודות אך ה EBU שינה את זה לזה שרומניה העניקה לבריטניה 8 ואילו לספרד שנציגתם שאנל תמכה בנציגים הרומנים בחצי הגמר השני רק נקודה אחת... קרי הם קידמו את בריטניה לפני ספרד באופן מלאכותי ושקרי, כאילו יש תקלה טכנית והדוברת הרומנית לא יכולה להופיע ובמקומה הופיע מר אוסטרדהל המפקח על התחרות והגיש ניקוד פיקטיבי בשם חבר השופטים הרומני.
רק מכאן! זה נראה כ"דפוס לא סדיר" כאן
🤨
אך ל-EBU אין שום הוכחה ושום טיעון מוצק עד עכשיו למה שהם עשו וקודם כל כי (בהיותך ראש הטלוויזיות הציבוריות באירופה) לא ציפו לזה שמישהו לא ישחק על פי השיר שלהם... אפילו מגישת הטלוויזיה הרומנית סיפרה שהיא קיבלה את הרשימה ששונתה מ-EBU (שבה בריטניה כאילו קיבלה 8 נקודות מרומניה במקום ספרד ואוקראינה קיבלה 12 נקודות מרומניה במקום מולדובה ששרה שיר ברומנית ועל הנסיעה ברכבת מקישינב לבוקרשט), והיא אף הייתה מוכנה להכריז על התוצאה הזו בשידור חי, למרות שזו לא הייתה הרשימה האמיתית של חבר המושבעים של רומניה. אך כנראה שמר אוסטרדהל לא רצה לקחת על עצמו שום סיכון לשמוע משהו אחר ממה שהם תכננו להשמיע בשידור חי!

המידע הזה שפורסם עד כה אינו ספקולציה, מדובר בעובדות. ועכשיו כבר ברור לחלוטין שהתוצאות ששונו ע"י ה EBU בגמר הועילו לבריטניה והעלו אותה למקום השני במקום ספרד שהיתה אמורה להיות במקום השני על פי הניקוד האמיתי שהוחלף בניקוד הפיקטיבי של ה EBU.
🧐


שימו לב לזה:

אזרבייג'ן: 12 לבריטניה - 5 לספרד
גאורגיה: 12 לבריטניה - 5 לספרד
מונטנגרו: 5 לבריטניה - 8 לספרד
פולין: 8 לבריטניה - 1 לספרד
רומניה: 8 לבריטניה - 1 לספרד (במקום 0 לבריטניה - 10 לספרד)
ורק סן מרינו: 8 לבריטניה - 12 לספרד


מדובר ב 21 נקודות הפרש, מספיק בהחלט בכדי לשנות את התוצאות. ביטול פשוט של הניקודים הללו (ולא החלפתם) ישנה לגמרי את התוצאה. כמו כן, כמה מהמדינות שנפגעו מזה, כמו רומניה, כבר מתלוננות רשמית לגבי זה ומאשימות את ה EBU בהתערבות בוטה ולא מוצדקת לשינוי התוצאות לטובת בריטניה שה EBU קידם אותה על חשבון ספרד.
😡


בספרד שלמרות זאת הגיעה להישג הגבוה ביותר שלהם ב 27 השנים האחרונות, זועמים על מה שעשו להם ה EBU בגמר ושוקלים לנקוט בצעדים משפטיים.

הנה התגובה המוקלטת של הדוברת הרומנית אדה מרקוס כשהיא גילתה שאסור לה לעלות לשידור חי בכדי להכריז על הנקודות של חבר השופטים הרומני:
https://twitter.com/i/status/1525902585953193984

https://www.reddit.com/r/eurovision/comments/uqbui7
תראו ותשמעו בעצמכם את הדוברת הרומנית אדה מרקוס, וכל הכבוד לה על החשיפה האמיצה |נחמה|

https://www.youtube.com/watch?v=mMiTpp_ka3M

הנה קישור לסקירה מרומניה על מה שהסתירו מאיתנו אוסטרדהל וחבריו ב EBU בערב הגמר:


הדוברת הרומנית אדה מרקוס חושפת כל מה שקרה מאחורי הקלעים בערב הגמר:


https://www.youtube.com/watch?v=R4w8D8XhfLQ

ולכל מי שלא מבין רומנית, הדוברת הרומנית אדה מרקוס חשפה בפני הציבור שהיא מחוייבת להקריא את דף הניקוד שהיא מקבלת בזמן אמת בשידור חי גם אם היא יודעת שזה ניקוד פיקטיבי של ה EBU נתן לה להקריא. שאחרת היא יכולה להיתבע ע"י ה EBU ולשלם קנס.
🤨הנה התוצאות המלאות של ההצבעות של תחרות אירווויזיון 2022
https://eurovisionworld.com/eurovision/2022

והנה קישור לסקירה מלאה של 3 שעות ששודר בשידור חי בספרד על הדרמה שמתרחשת עכשיו בספרד וברומניה בעקבות כל מה שנודע:

EL GALLINERO | Chanel: Afectada por las irregularidades de los votos de 'Eurovision 2022' Rumania

https://www.youtube.com/watch?v=deyoFL9GDcc

עד היום לא הוצגו שום ראיות או הוכחות מוצדקות. חוץ מזה שלפי מה שאדה מרקוס מספרת הם מכריחים אותם לשקר לצופים בשידור חי, והם מחוייבים לעשות זאת. זה נראה לכם תקין?

אגב, למי שלא מכיר את השיטה החדשה, השופטים נותנים את הקולות שלהם ערב לפני ערב הגמר במה שנקרא חזרת השופטים ומכאן שמה. קרי בערב הגמר היחידים שמצביעים בזמן אמת על פי הביצועים בגמר זה רק הקהל והצופים. הצבעות השופטים ידועות ל EBU כבר לילה לפני. כך שאם היו מתגלים אי סדרים בהצבעות השופטים היו להם לפחות 24 שעות לטפל בהן ולא לחכות לדקה ה90 שבה עולה הדובר של כל מדינה להכריז על הניקוד של חבר השופטים של מדינתו.

אחרי חשיפתה האמיצה של אדה מרקוס נפרץ הסכר וכולם מתחילים לדבר ולחשוף מה באמת קורה מאחורי הקלעים. מסתבר שה EBU זו ממש מאפיה שמחזיקה אותם בביצים לפי מה שהם מספרים.
🤨


https://www.youtube.com/watch?v=vTPs8q3no1w

עכשיו אני גם מבין באיזו קלות נורבגיה שהיתה הזוכה האמיתית של אירוויזיון 2019 שנערכה אצלנו בישראל נשדדה ע"י האיביו על פי השיטה שאדה מרקוס חשפה לציבור. :confused:

בושה וחרפה ל EBU על ההתערבות הבוטה והלא מוצדקת הזאת.
🙁
 
נערך לאחרונה ב:
למעלה