דרכה של עולם

מירב189

New member
דרכה של עולם

כאובה ופצועה נפשי
אין מזור לסבלה
כולם שומעים, רואים, אך אטומים ועיוורים
מושפלת, דחויה ואין מושיט יד
ידם מלוכלכת ומזוהמת
בוכייה על מר גורלי
אין אמונה באף אדם
הרפואה מרושלת ומתעללת
כל אחד זורק את הכדור אל האחר
מרגישה נרדפת ומאוימת
לבדי בכל עד להגעת מתחת לשפל המדרגה
אנשי מקצוע מלומדים, אין משכילים להושיעני
לא מאמינה בהם יותר, כמו איבדו את דעתם ונטרפה
להעלם מן העולם ולא להתייסר
נפשי חפצה עד מאוד
אוכלי לחמי גם הם כנעלמו ואינם
ירקו לבאר שממנה שתתו לרוויה
אין דורשי שלומי, כולם כאילו לא היו
אדם נופל, כולם משותקים להושיט יד
אדם במצב קצת יציב, משבחים את הערכיות ומעלותיו
דרכו נפלה לתהום, כבר אדם אחר ורע ומהווה מטרד למערכת
חבריו ששיבחו אותו, גם הם כבר אינם
כמה עולם רע ואכזר הוא
אבדה בעולם ולא רצויה בו

מירב189

New member
אין צורך לשלוח אלי משטרות, כולם מודעים לבעיה

כולל משרד הבריאות, אך פסיכים ולא רוצה עזרה מאף אחד במדינה.
רוצה רק לפרוק עד למועד שקבעתי לא להיות יותר והם גם מודעים לזה.
&nbsp

EZCA

New member
את עושה הכללות. בעולם יש הכל גם טובים וגם רעים

צריך להתרחק מהרעים ולהתקרב לטובים.
ככה זה בכל העמים.

מירב189

New member
תאמין לי הדברים לא נכתבו סתם, עברתי את הכל

ממש גהנום אחד שלם עם כל אנשי המקצוע שנזקקתי להם והם היו רבים, תאמין לי זוהי דרכה של עולם. אדם לא יודע עד שהוא נופל בבור העמוק והמזוהם הזה.
&nbsp

EZCA

New member
מירב יקרה. אני מסכים איתך במה שאת כתבת,אבל בפרטי כאשר

משלמים הרבה כסף הטיפול אמור להיות סבלני ומקצועי.
דרך משרד הבריאות וקופת חולים יש כמעט 100 אלף מטופלים באזור אחד ולכן הרופאים מקבלים פקודה מלמעלה לדחוף מהר כדורים ולהיפטר מהר מהפציינט, כדי שיבוא בעוד חודש או חודשיים שוב להתלונן שהטיפול לא עזר.
לכן חשוב לנו מאד לסמוך על עצמנו ולא להזדקק לטיפולים שהמדינה נותנת.
זה אומר שעלנו ללמוד לחיות נכון בחיים ולא לחיות בכעסים ודאגות יתר ולא בעצב,אחרת נהיה חולים ונסבול סבל נוראי.
אני מבקר אצל הרופא כ-5 דקות פעם בשנה וחצי ,בינתיים עבר שנה וחצי ולא בקרתי אצלו.
תרופות אני מזמין דרך האינטרנט. גם בדיקות דם פעם בשנה וחצי דרך האינטרנט.

מירב189

New member
אנחנו לא באותו מצב, כשיכולתי אפילו טיפלתי בעצמי לבד

לאחר שראיתי שאף אחד לא עוזר אלא רק עושה את ההפך הגמור.
אבל כאשר אין לי שקל אז אי אפשר גם את זה ואני צריכה טיפול יותר מורכב מחמש דקות.
אפילו פרטי לא עזר כי גם לא היה לי את הכסף להמשיך בטיפול בעבר.
&nbsp

EZCA

New member
מירב. גם אני הייתי פעם במצבך הקשה. לאחר טיפול אחד

עלוב וסתמי ללא תועלת מפסיכיאטר של קופת חולים,זה
היה הסוף ולא סמכתי יותר עליהם
ועברתי לטיפול של פסיכיאטר פרטי שעובד עם המושלם ואני
מקבל בחזרה מהמושלם החזר של 70% ממה ששילמתי לפרטי.
בסך הכל ביקרתי פעמיים ובפעמיים אלה נפתרה הבעיה הקשה שלי
ולא נזקקתי ליותר מפעם אחת נוספת לאחר שנתיים.
הטיפול דרך המושלם הוא ל-3 פעמים,(כנראה לכל שנה).
אז שהרגשתי טוב התחלתי לקחת את העבודה ברצינות יתר כדי שלא
יחסר לי אף פעם כסף .
עד היום בגיל 71 שנים אני עובד בחלוקת המקומון בעיר ועובד
כל יום גם בליווי ילד אוטיסט לבית הספר ובחזרה.
מקבל על שני אלה כסף טוב מאד.
יש לי גם הכנסות אחרות.
&nbsp

מירב189

New member
אני מדברת על זה, אבל המצב שלי לא מאפשר שלוש פעמים בשנה

מצב מאוד מורכב וקשה וגם לא מאמינה שאפשר לעזור לי.
רופא אחד נתן לי איכשהו להאמין שאולי אפשר לעזור, אך הוא לפני כמה ימים עשה את ההפך הגמור מזה, כך שלא מאמינה לאף אחד והוא היה רופא מיוחד ומדהים כי האמין לגהה הנאצית במלוא המילה ועשה כמוה ולא הבין את מצבי.
בדיקת פסיכיאטרית במיון באשפוז לא מצביעה על מצבו הנפשי של המטופל אלא האינדיקציה לאשפוז היא שאתה צריך להתעמת איתם במה שאומרים כדי לתת את התשובה שהאשפוז מוצדק.
אך שאתה סובל מדחייה קשה ושאתה במצוקה קשה, אתה לא יכול גם אם אתה מאוד רוצה, אתה עונה קצת ואז הם משפילים אותך וכבר אתה שבור ואינך יכול לענות כי אתה סובל מהסמפטום הזה ואז אינך יכול להתנגד וזה מבוי סתום למצוקה הקשה והאמיתית שלי.
תאמין לי עברתי הכל ומהכל - גם טיפלתי בעצמי לבד שהייתי במצב קשה מאוד ורצון למות על ידי קריאת ספרים של פסיכולוגיה, אפילו הלכתית למדרשה רק לשמוע את הפסיכולוגיה של הדת, האמנתי בבורא העולם והיה קל להתמודד, אך שהכל קורס לך מול העניים ואתה רואה את המוות הקשה והפנימי לנגד עינך ובליבך, אז שום דבר לא יכול לעזור ואנשי מקצוע ובמיוחד פסיכיאטרים, נתנו את התשובה לכך.
כל הזמן אומרים את לוקחת אחריות ואת לא מתמודדת לבד, כל הפורמים השונים בתפוז יצביעו כמה התמודדתי לבד ועוד כאשר התייסרתי מאוד ומשטרות כל הזמן באו אלי הביתה.
אז אין רפואה ורק מתעללים (לא רוצה להרחיב למה ההרגשה הזו לשמור על פרטיותי) ובטח אני לא במצב לעזור לעצמי, כלומר שהמוות הוא הפתרון המושלם והרצוי וכבר מוכנה לקראת זה.
&nbsp

EZCA

New member
החיים חשובים פי מיליון יותר מהמוות.לכן אסור

בכל מצב לחשוב לרגע על מוות.
דעי לך שכל הבעיה נמצאת אצלך במוח.
לכן צריך להתאים לך כדור מתאים חזק שיאזן לך את המוח.

מירב189

New member
אי אפשר לעזור לי, כל הזמן לא יכולים לעזור לי ורק מתדרדרת

והמקום שאליו הגעתי אי אפשר בכלל להינצל מהמוות ולא מאמינה יותר באנשי מקצוע ובמיוחד פסיכיאטרים אז זו הסיבה כבר למות ולפתור את הייסורים הקשים מאוד.
&nbsp

EZCA

New member
מירב יקרה וחביבה.יהיה טוב אם תפרטי את הבעיה וכמה שיותר

כולנו פה חברים אמיתיים שלך.
הפתעות טובות יש תמיד בחיים.
הבעיה הקשה שלי שהיתה לפני 20 שנה נפתרה בכדור אחד תוך 40 דקות של
פעילות הכדור במוח שלי.ומיד הרגשתי טוב מאד ואפילו הצלחתי להכניס אוכל לפה שלי ולהתהלך בחדר ולהיות מסוגל לחשוב ולישון בלילה.זה קרה בשעה 2 לפנות בוקר כאשר לא הצלחתי לישון כמה לילות והייתי בהרגשה של אדם מסומם חזק מאד ומטושטש מאד.לא הייתי מסוגל לכתוב כמוך איזה פוסט כי המוח שלי היה כמעט אטום לגמרי.לחץ הדם היה גבוה מאד וגם דופק הלב היה גבוה מאד בגלל שהאדרנלין בגוף שלי שמר אותי מפני המוות.

מירב189

New member
אני באה מבית לא טוב שישנה אלימות מילולית ופיזית

ואם אתה לא כמוהם אז אין לך מקום במשפחה.
תמיד התעללו בי פיזית ומילולית בצורה קשה.
נתנו לי להרגיש חסרת אהבה וחסרת ערך והשפילו אותי מאוד.
כל הזמן אמרו לי שאף אחד לא יאהב אותך, לא ירצה בך ולא תחתני ואת אפס.
רק טובת לב.
וככה גדלתי חסרת אהבה, חסרת ערך עצמי וכל הזמן האמנתי שאי אפשר לאהוב את אותי עד עכשיו למעשה.
למעשה תחילה זה היתה נבואה שמגשימה את עצמה, לאחר מכן פרצה סכיזופרניה לאחר טריגר כלשהו ודיכאון קשה ולאחר שנתיים האבחנה הוחלפה להפרעת אישיות גבולית.
כיום אני חושבת שיש לי סכיזופרניה כי כל הזמן יש לי חדשנות קשה כלפי אנשים, תחושה שמדברים עלי מאחורי הגב ואף פעם לא יודעת אם זה באמת או לא ולפעמים חושבת שכן ולמעשה בסוף זה לא היה נכון.
דיכאון קשה לאחר מות אימי זל ממחלות מורכבות קשות שהיא נתנה לי את הכח לשרוד את החיים באפריל השנה.
אחר כך עבודה לאחר שנתיים וקצת שהיתה לי בוסית מדהימה ששיבחה אותי והמטופלים שלי גם מאוד אהבו אותי כי גרמתי להם לעלות מתפקוד נמוך לגבוה כמדריכה שיקומית לפגועי נפש והיא עזבה ובאה בוסית דפוקה והכל נהרס בגלל איזו מטופלת חדשה שראתה אותי כדמות אימהית שלה בגלל שאמא שלה נפטרה ואני הזכרת לה אותה בטוב הלב והקשר היה תובעי ואז גרמו לי להתפטר ומסרו מידע לא נכון לעמותות אחרות כי הם גם קולגות וגם מתחרות הרוב לא ענה לשליחת הקורות החיים והחלק שענה ממש לא רצה עשה כאילו והושפלתי על ידי בדיקת שפיות משפילה ומאז אני לא פונה.
ככה היה בכל תחום בחיי בעבודה, עסקתי בכמה תחומים ותמיד בסופו של דבר נסגרו בפני הדלתות כך שכבר מיואשת ולא רוצה לפנות.
מטפלים לא יכלו להכיל את המצוקות שלי לאחר שמצבי החמיר וזרקו אותי לאשפוזים והאשפוזים גם זרקו אותי והקשרים כל הזמן התפוצצו וגם הקשרים החברתיים.
כך שלא באה לי יותר להיות בעולם, כי אפשר בלי קשרים ולא מצליחה להתגבר על הבעיה זו כבר מאז שני מכירה את עצמי ואף איש מקצוע לא מצליח וניסו תרופות רבות.
ועכשיו אני במצוקה ושאני פונה או למיונים ולמיונים פסיכיאטריים כדי להתאשפז אז האינדיקציה לאשפוז פועלת כפי שהסברתי קודם ואז למעשה זו המחלה שלי ואיני יכולה להתנגד כל הזמן ולכן בזמן מסוים לא מתנגדת ולא מתקבלת לאשפוז ואני במצב שצריכה אשפוז שעכשיו אני גם ככה מיואשת מהפסיכיאטרים ולא רוצה אותם ורוצה למות כי די נמאס להתייסר ואף איש לא עוזר.
&nbsp

למירב

מירב היקרה, המרגשת ואלופת הכתיבה,
כמה כאב יש בדבריך, תסכול ואכזבה,
חסרת לנו בפורום, עם המילים המחזקות והמעודדות שלך,
עם איחולי ההצלחה לשנוי איכות החיים שנהגת לאחל לגולשים,
ונשמח אם תחזרי אלינו.

בספר תהילים פרק כ"ג כתוב :
ד גַּם כִּי-אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת, לֹא-אִירָא רָע-- כִּי-אַתָּה עִמָּדִי;
שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ, הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי.
ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי, שֻׁלְחָן-- נֶגֶד צֹרְרָי;
דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי, כּוֹסִי רְוָיָה".

הפסוקים האלה עזרו ועוזרים לאנשים שמתמודדים עם מצבים קשים בחיים.
את, שעברת הרבה בחיים, לא לבד בעולם,
יש משהו נשגב וגדול שמגן עליך, וימשיך להגן.

אנו כאן בפורום נשמח להיות לך אוזן קשבת,
לתמוך לסייע ולחבק.

מירב189

New member
מכירה אותם, אבל שהכל קרס מאפריל לגמרי עד להגעת לשפל המדרגה

בכל התחומים והתחננת לבורא העולם, דיברתי, בכיתי אליו, קראתי תהלים ורק נהיה יותר גרוע, אז אין אמונה ואני גם לא במצב שהייתי קודם.

מירב189

New member
ואין צורך להזמין משטרות כי ידיהם כבולות, הם שולחים אותי

למיונים או אם אני לא רוצה אז עצורה עד למחרת לבית המשפט שיחליט מה לעשות, אך אין פסיכיאטרים ואין כלום, אז שום דבר לא יעזור.
מאוד מקווה שלא תעשו זאת כי אבא שלי חולה לב ומבוהל מאוד מהמשטרות שבאו אליו גם שהייתי הומלסית והוא מאוד חרד מכך וזה משפיע עליו בריאותית.
מיותר לציין למרות עבודתם הנאמנה, ידיהם כי זוהי לא תפקידם אלא של הפסיכיאטרים הפסיכים במיון והם לא עושים את עבודתם נאמנה כפי שהסברתי איך האינדיקציה לאשפוז פועלת בצורה טיפשית ולא מצביעה על מצוקתו הקשה של המטופל באופן אמיתי.
גם כולם אמורים במצוקה אך ממש מתעללים תרתי משמע ואין לי כח יותר לכל הרוטינות האלו שוב ושוב שרק שוברים אותי יותר כי אין עזרה.
&nbsp

EZCA

New member
המשך מהזיכרון. אך טוב וחסד ירדפוני כל ימי חיי ושבתי אל בית ה

לאורך ימים.

LiaTuSh18

New member
כמה הצעות שכנראה ניסית אבל בשביל הסיכוי שלא..

אשפוז יום?
סל שיקום?

מירב189

New member
לא במצב של אשפוז יום, צריכה אשפוז מלא וסל שיקום לא רלוונטי

כרגע.
&nbsp

למעלה