דרך לחמם את החורף - Nissan Open

דרך לחמם את החורף - Nissan Open ../images/Emo70.gif

החורף מתחיל להעיק עליכם ? הנה דרך נהדרת לחמם קצת את האווירה ואת הלב היום מתחיל בקאליפורניה טורניר בעל עניין רב מכמה וכמה סיבות , טורניר ניסאן הפתוח (Nissan Open בלעז) . למה יש פה עניין נוסף ? 1. טייגר חוזר לשחק . צריך עוד להרחיב בנושא ? 2. זהו אחד הטורנירים היחידים שטייגר לא זכה בהם מעולם . 3. גם הפסד הפלייאוף היחידי של טייגר הגיע משם .
4. ארני אלס (מקום רביעי בעולם) חוזר לשחק ב Pga tour לאחר הפציעה הטורדנית שלו מהעונה שעברה . עד כה העונה הוא שיחק רק בטורנירים האירופאיים ויהיה מעניין לראות איך הוא יתפקד בחזרה על אדמת ארה"ב . Should we say more ? מהיום עד יום ראשון , כל יום החל מהשעה 6 בערב עד ל 1 בלילה . שידורים ישירים בטלוויזיה החל מ 10 בלילה בערוץ פוקס ספורטס (לפירוט מס' הערוץ ראו בשרשור נפרד) . נשתדל להביא עידכונים מכל סיבוב וסיבוב . Cheers

vet

New member
טייגר כבר חזר

טייגר כבר שיחק בשני טורנירים השנה, אחד בארה"ב ואחד בדובאי. את שניהם הוא ניצח בפלייאוף. בטורניר הנוכחי הוא בינתיים בפיגור די גדול אחר המוביל. נראה לי שאי הצלחה בניסן תמשיך שנה נוספת

לא מדוייק

אכן טייגר כבר שיחק במסגרת ה PGA Tour העונה , אך לכך לא התכוון המשורר . טייגר ידוע בתור אחד שבררן מאוד בטורנירים שבהם הוא משתתף ואכן הוא לקח שבועיים מחוץ לסבב בארה"ב . עד כה הוא השתתף בשני טורנירים , אחד בסבב המרכזי שבו הוא אכן ניצח ואחד בדובאי בשבוע שעבר שאני מחשיב במידה פחותה . מה שכן , מסכים איתך שהשבוע הוא ישבור לעצמו את מאזן ה 100% העונה , הוא לא יקח את התחרות השבוע . בקושי עבר את הקאט . אבל לכו תדעו ...

vet

New member
דווקא מאד מדויק

כמו שכתבתי, אחד בארה"ב ואחד בדובאי. מה לא מדויק בזה?

../images/Emo13.gif

לא מדוייק הדרך שהבנת את דבריי - טייגר חזר לאחר הפסקה של שבועיים מהסבב המרכזי , לא חזר בכלל . אכן הוא אחרי שני תחרויות ... היום הוא פרש מסיבת השפעת , לדעתי ? תירוץ . התסכול שכל כך היה בולט אתמול פשוט הרס אותו . ספר לנו עלייך , מה הקשר שלך לגולף ? כמה זמן אתה בתוך העניין ? ברוך הבא

Rory Sabatini Takes all the marbles

רורי סאבאטיני , הדרום אפריקאי בן ה 30 לקח את הניסאן אופן בתוצאה של 13 אנדר ובכך גם טיפס אל המקום הראשון ברשימת הכסף עם 2.1 מיליון .

../images/Emo13.gif

אני בלימודים מהבוקר (ועדיין נמצא) . שאגיע לדירה בשעות הערב אעלה סיכום יותר נרחב
אסירו דאגה מלבכם |זיעה|

למעלה