דרך הלוחמים - ההתחלה!!!

דרך הלוחמים - ההתחלה!!!

חברים יקרים... הודעה זו מיועדת בעיקר למתחילים שבינינו, או לסקרנים שזה עתה נכנסו לפורום הזה, קראו את הודעת המנהל אך אין להם מושג "מאיפה לעזאזל, מתחילים?!" יש ספרים רבים מאוד אודות דרך הלוחמים, ביניהם ספריהם של קרלוס קסטנדה, ברברה מרסיניאק ורבים אחרים. להלן שלושה ספרים אודות דרך הלוחמים, שהם לדעתי (כרגע) שלושת הספרים המומלצים ביותר, מאלה שאני מכיר, כדי להוות נקודת התחלה: 1. מסע לאיכטלאן (JOURNEY TO IXTALAN) מאת קרלוס קסטנדה, בהוצאת זמורה-ביתן, בתרגומו של עמיהוד ארבל. 2. ארבע ההסכמות (The Four Agreements) מאת דון מיגל רואיס, בהוצאת פראג (חוכמת הלב), בתרגומו של מיכל שלו. 3. כה-אמר מאת עידוא בן-צדוק טרבלוס, בהוצאת אחד. קריאה נעימה - ובהצלחה בדרך הלוחמים! באהבה, בן

שרשורי ספרים!!! ../images/Emo63.gif

אז מה היה לנו? אבשלום המליץ על כמה ספרים וכך גם ז´רלד; אני הבאתי בהודעה אחרת את סדר הקריאה המומלץ לספרי קסטנדה - והיו גם הודעות נוספות על ספרים שהובאו כדרך אגב בהודעות אחרות (לדוגמא, של קרן אור). אשמח אם הן ישורשרו שוב להודעה הזאת, כך שתהיה לנו רשימה מסודרת של ספרים מומלצים. ההודעה הזאת תוצב כלינק קבוע ב"קישורי הפורום". המלצות נוספות ו/או חדשות על ספרים שקראתם בנושא "דרך הלוחמים" נא לשרשר לכאן. ניתן יהיה תמיד להגיע להודעה זו דרך "קישורי הפורום" למעלה, גם הרבה אחרי שהיא תעלם מהעמוד הראשי. קחו בחשבון שאל ההודעה הזאת יופנו בין היתר גולשים חדשים שיתעניינו בפורום הזה וב"דרך הלוחמים". כדי שזה יהיה מסודר וקריא, הייתי ממליץ על: - שם הספר - כמה מלים על תוכנו - התרשמותכם האישית מהספר שלכם באהבה, בן

Jerald_Admonds

New member
מה כבר עשית ממני צרפתי? ../images/Emo96.gif

ג´ראלד ג´ראלד! לא ז´רלד... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אויש אחי זה אנגלי... לא צרפתי ::))))))))) ככה אתה יורד על השם האלכימאי שלי? משנה את כל המהות שלי?! לא פלא שלמשך שעה התנהגתי כמו צרפתי.. רק בגללך! חחחחחחחחחחחח באהבהבהבהבהבה צרפתית שי.

Jerald_Admonds

New member
אפשר גם בJ בלי שתהפוך אותי לצרפתי

זה לא מנומס לשחק עם מהויות של אנשים אחרים אתה יודע?

ספרים נוספים

אדם דגול מבחינתי בשם אריה יעקב לייב כתב שני ספרים נהדרים: 1. "דון חואן- בין מאגיה שחורה למיסטיקה" מעין תקציר לספריו של קסטנדה, מעניין לקריאה. 2. "הטאו של פויה" שימו לב שזה לא הטאו של פו שכולם מכירים כי אם הטאו של פויה , ספר מצחיק בטרוף על הטאואיזם, ואחרי מספר קריאות (ד"א חוץ מהספרים של דגלאס אדמס זהו הספר היחידי שקראתי אותו יותר מ-5 פעמים !!! ) לומדים הרבה דברים, הבנות ותובנות.. 3. "הכוח הטמון במוח" - ספר טוב למי שרוצה לאמן את המוח שלו בכל מיני טכניקות מעולות לקידום עוצמת המוח. והשליטה עליו. בכיוון של אושר, ואופטימיות שני הספרים המומלצים על ידי הם: 1. "אופטימיות ניצחית" של לני רביץ 2. "הצחוק- התרופה הטובה ביותר" של רוברט הולדן (תרגום) תהנו ותשמחו רוח

קרן אור8

New member
שרשור ספרים ../images/Emo63.gif

אהלן חבר´ה יקרים לי כ"כ ... לצערי לא הצלחתי להיכנס לרשימת הספרים של קרלוס קסטנדה , אבל ממש במקרה , וממש לא כ"כ במקרה בעצם , נפלו לידי 2 ספרים שלו : אמנות החלימה וגלגל הזמן , ושמחה להודיע שהתחלתי לקרוא ומאוד מתחברת לתוכן ... הרבה מסרים והתעסקויות של השבועות האחרים מתחילים להסתדר ולקבל את המשמעות האמיתית שלהם ... היו לי הרבה הארות נהדרות היום ... לא ידעתי שזה בסדר לפחד ... לא הבנתי את ההיבלות ... אוהבת אותכם המון המון המון קרן אור שלכם

למעלה