דרוש : פירוש חלום. כמה שיותר מהר!

yellow cheese

New member
דרוש : פירוש חלום. כמה שיותר מהר!

בלילה האחרון, חלמתי שני חלומות. את שניהם אני זוכרת במעורפל, שניהם לפי מה שנראה לי, בעלי משמעות רבה. הראשון
אני יושבת בחדר ושומעת לפתע צרחות של תינוק. אני יורדת למטה (יש לנו בית שתי קומות, החדר שלי נמצא למעלה) ופותחת את הדלת. קור כלבים בחוץ. מולי נמצאת עגלת תינוק עם תינוק מדהים בתוכה. אני מסתכלת לצדדים, בודקת שאף אחד לא באיזור. אני לוקחת את התינוק ומניחה אותו בפתח הדלת. כעבור מספר שניות, התינוק נעלם. מספר שעות לאחר מכן, אני הולכת לקניון הצמוד לביתי ושוב, רואה אותו שם. כל כך יפה, בתוך אותה עגלה. אני מחזיקה אותו והוא כל כך קטן, ומתוק. אני ואמא שלי מדברות על זה שבקרוב יהיה לנו בייבי כזה במשפחה (אחותי במציאות התחתנה לפני חודש) ומחייכות. לפתע, שוב, התינוק נעלם. אני מגיעה הביתה ושוב, הוא מונח באותו מקום שהנחתי אותו לפני כן. אני שוב מכניסה אותו הביתה ואחרי מספר דקות, האמא הביולוגית שלו מגיעה. היא מתחילה לדבר איתנו על המצב הכלכלי שלה שלא מאפשר לה לגדל אותו ואמא שלי מזמינה אותה לעבור לגור אצלנו. היא עוברת ו..אבא שלי עוזב את הבית
סוף החלום
מוזר. החלום השני
אני וידיד שלי מסתובבים בת"א, במטרה מסויימת, ללכת להצגה כלשהי. בעוד אנחנו הולכים, באות לידינו שתי בנות חמודות. האחת מסתכלת לי בעיניים ואומרת לי: "שירלי, מה שלומך? את לא זוכרת אותי"? ואני עונה לה שהיא מוכרת לי, אבל אני לא יודעת מי היא. היא עונה לי: "אני הייתי בהצגה מרי לו 70 פעמים, ואז מתתי". אני מסתכלת עליה ואומרת: "אורלי???" (פור ד'ה רקורד, זו מעריצה של היי פייב שנפטרה ממחלת הסרטן לפני כשנתיים. לא הכרתי אותה במציאות, רק שמעתי עליה הרבה!!!) והיא אומרת לי: "כן..מה שלומך"? אני עונה לה שמוזר. אנחנו מדברות והיא מספרת לי על המוות. [בחלום היא לא בחיים, היא מעין מלאך]. לאחר מספר דקות מצטרפת לשיחה מישהי נוספת שגם מספרת לי על הסרטן ועל כל מה שהיא עברה למעלה. אני מקבלת קור עז בכל הגוף, צמרמורת מפחידה. אנחנו הולכות יחד לביתה של אורלי ז"ל ושם מדברות על ההלוויה שלה, על הספר שאמא שלה הוציאה לאור, על הכל. אני בחלום הופכת למעין חברה שלה, חברה של מלאך.
סוף החלום
התעוררתי כמובן עם רעד בכל הגוף ומעין פחד. סיפרתי לאמא שלי על החלום והיא רעדה גם. אשמח אם תפתרו לי אותו. אני בסרטים מהבוקר!!!

בנאשי

New member
לגבי החלום הראשון...

יש לך אולי בזמן האחרון חרדת נטישה
מישהו קרוב אלייך נפגע בעיקבות המיתון
בדרך כלל תינוק בחלום זהו סימן לברכה...אם הספר שלי היה פה הייתי יכולה לעזור יותר...אבל הוא לא אצלי כרגע...סורי.. לגבי החלום השני...באמת שאין לי מושג...אולי היא מנסה לתקשר איתך באיזשהו אופן.. נראה מה קורה בחלומות הבאים.. לאב יו שירלי
ליאור

pepill

New member
אני חושבת שיש חלומות שלא צריך לפרש

יש בחלומות שלך המון יופי ושום קושי אם תנסי לפרש זה סתם יקלקל לך רק אל תפחדי, תקבלי. כל זה למעט החלק עם האם שעוברת לגור אצלכם ואבא שעוזב את הבית קטונתי

למעלה