דרוש להשאלה טיולון פלסטיק/מתכת קטן וקל

merav1234

New member
דרוש להשאלה טיולון פלסטיק/מתכת קטן וקל../images/Emo206.gif

מחפשת בדחיפות בהשאלה טיולון לבת שנתיים הכי פשוט הכי קטן (בג'אז של אופל קורסה קטנה) והכי קל לתפעול אמהות מהמרכז מהדרום ומהצפון - אם יש לכן, אשמח להשאיל/לקבל.. ותודה ל coravit שהתנדבה להשאיל אבל לא הטיולון לא ענה על הצורך הספציפי..

lihiharel

New member
../images/Emo13.gifיש לי טיולון בשבילך במתנה

שלום מירב, יש לי בשבילך טיולון במצב טוב מאוד, הוא קל ונוח. החלק שאפשר להשעין עליו את הרגליים, קצת נשבר אבל ממש קצת , אך לא מפריע לו לנסוע מצוין ולשמש לילדה עוד חודשיים ואפילו שנים הלאה.. הוא לא הכי קטן באורך , אך אולי יתאים לך..אמא יקרה מעוניינת למסור אותו ואני שמחה לתווך למי שמעוניין בו. צרי עימי קשר בשמחה... ליהי הראל 054-4831708 'לדעת ללדת' דולה, טיפולים בהיריון ובלידה קורסי הכנה ללידה אישיים וקבוצתיים מנחת סדנאות עיסוי תינוקות www.metaplim.co.il/lihi_harel 054-4-831708

sue

New member
מנצלת את ההזדמנות - למסירה עגלת תינוק

במצב טוב מאוד, נשכבת ל170 מעלות, ידית עוברת מקדימה לאחורה, עם גגון גדול וריפוד וכיסוי לעגלה של חברת COMBI ביי סו

shahar1971

New member
מחפשים מטפלת ברמת גן

שלום, יש לנו ילדה בת 5 חודשים. אנחנו גרים באזור שיכון וותיקים ברמת גן ומחפשים מטפלת במשרה מלאה. מחפשים מישהיא אמינה, אינטיליגנטית, עצמאית, עם נסיון ואהבה לילדים. נשמח לקבל טלפונים והמלצות.

למעלה