דרוש/ה יועצ/ת ארגוני/ת

דרוש/ה יועצ/ת ארגוני/ת

העסק מתרחב! לצורך ההרחבה דרוש/ה לצוות היועצים יועץ/ת ארגוני/ת מאיזור הצפון בלבד! עבודה כפרילנס עם חשבונית. לעבודה בפרוייקט מיידי. נסיון 2-3 שנים בתחום- יתרון. נסיון בייעוץ ארגוני לרשתות קטנות-יתרון. נא להעביר קורות חיים דרך אתר החברה www.coach4result.com לידי אסנת

Y e d i d

New member
שבח ותהיה

בקרתי באתר www.coach4result.com ונהניתי לקרוא את תכניו. אני מבין שמדובר בחברה הנותנת שרותים לכלל האוכלוסיה ולא רק לנשים. מה שהפליא אותי זה שאת נכנסת בכינוי "אוסנת הכי עסוקה" במקום לרשום את שמך ובגוף ההודעה, לחתום בשמך ובתוארך בחברה. אני "כלקוח פוטנציאלי" הייתי נרתע מפניה אל מישהי "אנונינמית. דבר נוסף שהפריע לי באתר הוא העובדה שאין שם לחברה, אין לה כתובת ואין לה טלפון. כלומר, לא ניתן ליצור קשר אלא במייל ולא ניתן "לברר פרטים" מאנשים בענף. הייתי שמח לקבל ממך היזון חוזר על תהיותי.

להלן תגובתי....

שלום ידיד אני לא מנסה לגייס פה לקוחות ולכן מרשה לעצמי "להשתולל" בתארים כמו- אסנת הכי עסוקה לגבי האתר- יש שם את שם החברה- הדרכה למעשה ובכוונה- המטרה היא שתהיה פנייה רק במייל זה כך בהרבה מאוד חברות בכל מקרה תודה על התגובות תמיד טוב לראות את הדברים בעיניים נוספות אסנת

נא לספק פרטים

טוב, נא לספק פרטים: דרישות השכלה, שעות עבודה,היקף נסיעות, הגדרת העבודה?- יועצת ארגונית ללא תואר? שירית בן- ישראל

נא לספק פרטים- לכלל הפורום

אוסנת שלום, נכון העברת לי באופן אישי, אלא שכוונתי לא היתה למסר אישי עבורי, אלא ליידוע הפורום בכללותו, בפרטי דרישות והצעות מקום העבודה והתפקיד. תודה, שירית בן- ישראל

אז ככה...

פרטים נוספים יינתנו בהמשך למועמד/ת הרלוונטי באשר לשאלתך לגבי השכלה- יועץ ארגוני הכוונה- ליועץ ארגוני בעל תואר שני לכן- כל מי שרואה עצמו מתאים מוזמן בשמחה, להפנות אלי קורות חיים מדי פעם יש לי הצעות מענינות בתחום. אפשר גם במסר דרך אתר זה אפשר גם למייל- [email protected] סודיות מובטחת!

למעלה