דרושים מתנדבים לבדיקת יישום קוד פתו

דרושים מתנדבים לבדיקת יישום קוד פתו

היי, דרושים מתנדבים שמוכנים לבדוק יישום כלשהו בקוד פתוח. הסיפור הוא פשוט , חיברנו שרת open Xchange לרשת ומלבד השיתוף יומנים ושאר יכולות הסטנדרטיות שלו, התחלנו לבדוק יכולת שלו מול PDA שונים.. בהזדמנות זו ראינו שאפשר לסנכרן את האנשי קשר והיומן מול פלאפונים . כלומר, אם נניח אני מחוץ למשרד , ומישהו קובע לי פגישה ביומן (הרי יש שיתוף יומנים) ואני רוצה לקבוע פגישה עם מישהו (אני מחוץ למשרד) אני מקבל את כל נתוני היומן המשרדי לתוך הפלאפון, יתרה מכך אני יכול לקבוע מתוך הפלאפון פגישה והיא נכנסת לי לתוך היומן במשרד (כלומר דו-כיווני, זה תלוי בסוג הפלאפון). כנ"ל לגביי אנשי קשר. כרגע, בדקנו את זה על מכשירים ברשת אורנג' מסוג 6680 ו- 6120 . אנחנו מחפשים מתנדבים עם מכשירים (ברשת אורנג' כרגע) מסוגים שונים על מנת לראות האם הם יצליחו למשוך ולסנכרן נתונים לתוך ה OX . מי שמעוניין , נא ליצור קשר איתי או עם כתריאל ( [email protected] או [email protected] ) ואנחנו נבנה לו חשבון ונסביר לו את ההגדרות שיש לבצע. תודה. - דורון

תוספת

אגב, במכשירים שבדקנו זה עובד עם עברית (הוספנו לשרת יכולות בעברית) . - דורון

שאלה (והצעה)

המכשירים אמורים לתמוך בסנכרון ישיר מול exchange רגיל (MAPI) או מול Exchange-ActiveSync, מה שנקרא במיקרוסופטית MSFP (או שבכלל אין קשר לאיך שהם מדברים עם MS-Exchange)? בכל אופן, נראה לי שכדאי לפרסם את הבקשה גם בפורומים 351 ו 92. שם יש אנשים עם מכשירים משולבים שמתממשקים ל exchange באופן מובנה ובהצלחה יתרה.

תודה על ההצעה ותשובה

אנחנו פשוט התקנו syncml על השרת. syncml הינו פרוטוקול שמשתמשות בו החברות הסלולאריות השונות. - דורון

מה דעתכם על זה .. הרמז בגוף התמונה

כן ה XP רץ בתווך הלינוקס (מה שאומר שקיבלנו את השרת החדש שלנו..) - דורון

SML

New member
אהה...

אז בכל זאת אתה משתמש בסוזה... (סימן הקריאה הכתום בפינה הימנית למעלה מסגיר את הסוד).

אני מבקש

open suse .. וזה עדיין לא אומר שלא בא לי לחנוק אותם .. וכן , השתמשתי במכונה הזו די הרבה בשנה האחרונה , יש לי עליה המון מידע , ואני לא כל כך מהר יכול להיפרד ממנה , אבל מה לעשות .. כבר קבעתי תור לניתוח ההפרדה. בכל מקרה, אם יש לי ביקורת על נובל, היא על ההתנהלות העסקית שלהם (ויש לי ) , על ההפצה מבחינה טכנית יש לי המון דברים חיוביים להגיד ואני גם אומר אותם . יותר מזה, נפגשתי כבר לא מעט עם אנשים של SuSE (כיום הם כמובן של נובל אבל במקור הם מ suse ) ואני יכול לומר שמרובם אני ממש מחזיק . הם חבר'ה נחמדים לאללה, עושים עבודה לא רעה בכלל , וגם לפעמים עצבניים על מה שהדרג הניהולי שיווקי שלהם עושה. - דורון

בקשר לכתום ..

ממש לא מומלץ לשימוש , דפק לי כמה פעמים כל מיני דברים .. הוא ממש לא נחמד ! מדובר ב Zen למי שלא מכיר , לטעמי עדיף smart,apt,yum . (ואם כבר , בטח גם ראית את היהלום האדום ... שידרגתי את ה beryl לעבוד עם ה" שכבות" ... חבל על הזמן .. חמוד מאד ) - דורון

הכי טובים - ביחס לחלופות

ביצועים נהדרים - אבל כרגע אני יכול לדבר רק על מכונות לינוקס שרצות בתוך XEN . אצלנו כבר שנה כמעט אנחנו עובדים בסביבת production בצורה הזו . גם עם מכונות של Xen חופשי-חינמי וגם עם מכונות של XenEnterprise (המוצר המסחרי) . הרצה של מכונות windows בתוך xen זה די חדש - מכוון שרק לאחרונה קיבלנו את השרת המתאים מבחינת חומרה (קצרים בתקשורת מול הספקים מבחינת איזה חומרה אנחנו צריכים). המוצר הזה אמור להיות מוכרז לציבור .. עוד כמה שעות. הערב חזרו חבר'ה שלנו (לא הטכניים ... "את הטכניים השאירו במרתף" , כמו שאמר כתריאל ) מכנס שלהם באמסטרדם. - דורון

SML

New member
שאלה

האם יש לזה סיכוי לרוץ על מחשב נייד עם מעבד טוריון 64 דו-ליבתי, 2 ג'יגה זכרון, וכונן סאטא? מריץ אופןסוזה 10.2 וקרנל xen קיים.

לא כדאי ..

אין gui על השרת .. ואם תרצה את זה על הנייד תצטרך להתחיל לשנות את המערכת . זה עובד בצורה של שרת לקוח . השרת מבוסס Centos והתמונת מסך היא הלקוח שיכול להיות מותקן על כל לינוקס או windows שאני רוצה שהוא יהיה עמדת שליטה . הלקוח יכול כמובן להתחבר למספר שרתים. - דורון

sh a ch a r

New member
הגרסה הפתוח

Xen 3.0 - הצלחתי להתקין Windows XP Pro במצב של CPU אחד וללא ACPI. כשהתקנתי Windows 2003 כבר לא ניסיתי. לא הצלחתי לגרום להתקנה לעבוד עם שני מעבדים או עם ACPI דלוק. יש בעיות בדרייברים - החלונות רואה דיסק IDE (ביצועים לא משהו). יש שני מודים של עבודה על ה-Console. הראשונה זה לעבוד עם יישום X שנותן Console, מה שאומר שאי אפשר לסגור את ה-X כשהמכונה למעלה (בעייתי בשרת). בעבודה עם VNC יש שתי בעיות (אבל פחות חמורות מבחינתי). הראשונה היא שצריך לנחש לאיזה port להתחבר. השניה היא שהעכבר של החלונות לא מסונכרן לזה של VNC, מה שעושה את העבודה במוד הזה רלוונטית רק לטיפולי חירום. זה בסדר, בגלל שכאשר לא חירום, פשוט משתמשים ב-rconsole. כמו כן, אין תמיכה בהחלפת תקליטורים למכונה בזמן שהיא פועלת (אולי אם הייתי נותן לה גישה ישירה למכשיר, אבל לא רציתי - רציתי להשתמש בגדול, ברגע שההתקנה עוברת בסדר, שאר העבודה היא די חלקה. לא נתקלנו בבעיות מיוחדות, וזה נחמד להיות מסוגלים לשדרג לקוח שנמצא בירושלים מ-XP ל-2003 ע"י התקנה חדשה, כל זאת בלי שהייתי צריך להגיע אליו ולו פעם אחת. העברתי לשם קבצי ISO של ההתקנה, וביצעתי את כולה מרחוק. שחר

למעלה