דרושה: מוטיבציה

קואגה

New member
דרושה: מוטיבציה

במרחק 15 דקות הליכה מהבית יש חדר כושר. מקום נחמד, המחיר סבבה, חברה מהעבודה רוצה לעשות מנוי יחד איתי. ביררתי אם אפשר לבוא לשיעור נסיון, אין שום בעיה. אז קבעתי שיעור נסיון... צריכה לצאת עוד 10 דקות מהבית... ומוטיבציה - אין. למישהו יש אבקת מוטיבציה?

בננית80

New member
יאללה!!!

מוטיבציה! מוטיבציה! קדימה! את יכולה!
אני כבר אנצל"ש ואבקש עידוד ומוטיבציה להפסיק לטחון עוגיות עבאדי כי מאז החתונה פרקתי כל עול!

קואגה

New member
טוב, אז נמצאה האבקה... ../images/Emo178.gif

ומחר השרירים שלי הולכים להיות מאוד, אבל מאוד תפוסים. עוד לא החלטתי אם אני הולכת על זה (למרות שמנסיון, אם אני אשלם כסף ואכנס לשגרה של ללכת לחוגים - אני אתמיד), אבל נראה לי שכן. וקרשינדו - המכון זה scoop בזיו (צמוד לסופרפארם). המקום חמוד, לא מאוד גדול. כשאני הולכת, זה רק לחוגים (מה לעשות, צריכה מדריכה שתעמוד מולי ותגיד לי מה לעשות
), אז לא התעמקתי באיזור המכשירים יותר מידי. מבחינת חוגים - יש שם מגוון די גדול. המחיר למנוי שנתי - 149 ש"ח לחודש (כניסה חופשית להכל), ואם נרשמים עכשיו משלמים על 11 חודשים במקום 12.

149 כולל חוגים וחדר כושר?

באמת משתלם,
אני אשכרה אצטרך לשקול את זה מי המדריכים שם? רן אברהם עוד שם?

קואגה

New member
אכן כן

149 כולל הכל. הייתי היום בשיעור אצל רן, והיה אחלה (אחלה = היה לי קשה, השרירים צועקים הצילו, אבל עכשיו שאני אחרי מקלחת ממש כיף לי). את שאר המדריכים אני לא מכירה, אבל אני מצרפת לך קישור לאתר שלהם, יש שם תמונות של כולם. ואם תשקלי בחיוב, וגם אני אשקול בחיוב, אז אולי אפילו נפגש

roni yooo

New member
מומלץ מאוד!

אני שם כבר כמה חודשים במחיר הזה - אני באה בדרך כלל לחוגים ולפעמים גם קצת למכשירים.

אמא'לה, איזה זול אצלכם../images/Emo88.gif

אצלנו בחדר כושר השכונתי רק חוגים במנוי לשנה יוצא 180 לחודש (וכמובן שאני לא נרשמת רק לחוגים, וכמובן שאני לא עושה מנוי לשנה

פומפיה

New member
זה פרצוף שאומר

שיש לי מידע מפליל (אבל גם אם יביאו אליי את סעיד לסדרת עינויים, אני לא יכולה לגלות)

Boreg

New member
זה אחלה מקום ../images/Emo45.gif

אמנם עברו איזה 4 שנים מאז שהייתי חיפאית אבל זה המקום היחיד בו הצלחתי אי פעם להתמיד בשיעורים. אחחחח.... היו היו שרירי בטן...

Boreg

New member
נראה לי שאם לשיעור נסיון....

איו לך מוטיבציה ללכת חבל על הכסף של המנוי
(מזו ששילמה כמה מאות שקלים על כניסה חד פעמית לחדר כושר
)

למעלה