דרושה ישראלית מבית טוב

D Alchemist

New member
דרושה ישראלית מבית טוב

דרושה ישראלית מבית טוב (היינו בעלת אזרחות אמריקנית, גרין קארד ו/או אבא מולטי מיליונר) בעלת אישיות רופפת ותלותית לגבר (מזה גבר!) המחזיק בויזה שהולכת ונעלמת (או שסתם נחלשת לי הראייה). אסיים בבירכת קול ששון וקול שימחה, קול חתן וקול כלה (עם ניירות).

Gefen

New member
אלכימיסט......./images/Emo123.gif

מחפש בעלת אישיות רופפת ותלותית?? יש!!!! מצאת!!!! זה בדיוק אני... בוא אליי ואעשה לך בית ספר נראה אם אחר כך תרגיש כזה גבר...
במחשבה שניה...אני לא ממש עונה על אף אחד מהקריטריונים, פשוט ההודעה השוביניסטית שלך הצחיקה אותי...ובטח מה שרצית זה תגובה..אז הנה קבלת.. נראה אותך מכניס הודעה כזו לפורום פמניזם..חהחחהח.....חנה בית הלחמי תעשה ממך קציצה.....ואז שאלוהים יעזור לך... גפן

nir2323

New member
הכנת מפרום כהילכתו-זה חלק המדרישות

אם כן, קלרה ממסעדת היהלום בנתניה, מלמדת כרגע ב"עושים שוק (שידור חוזר) עם גיל חובב", בערוץ 2, היא מכינה את אלה ,שעשויים בשר, הממולא בין 2 פרוסות תפוחי אדמה.

D Alchemist

New member
CHILL HONEY BUNY

המודעה היתה סרקסטית. פשוט לא הבנת נכוןואם נפגעת ממנה באופן אישי חבל...

MARMELAD

New member
אני כמובן ! ../images/Emo68.gif

יש לי אזרחות יש לי חינוך סוף הדרך יש לי אינטילגנציה יש לי מראה - מליון דולר ואני גם יודע לבשל - אה - לא אמרתי שאני בן? טוב, איך שבא לך.

Gefen

New member
O.K BUGS BUNNY

נרגעתי....האמת שזה שעשע אותי והכל נאמר בחיוך, רק האייקון היה קצת עצבני... אז עכשיו אולי תספר לנו מי אתה ומאיפה....?
גפן

למעלה