דרושה הרפתקנית אמיצה

Kelevra

New member
דרושה הרפתקנית אמיצה

לחבר שלי דרושה הרפתקנית אמיצה ובעלת לבוש חם (רצוי ביותר חליפת סקי עם כל האביזרים), שיש לה בוקר שישי פנוי ורצון להצטרף לטיול אוירי בטרקטורון מעופף בחבל הבשור. הייתי בא איתו בעצמי, אבל יש לי התחייבויות קודמות מחר בבוקר. לאיש יש בעיה מסויימת עם פוביה מגברים זרים שיושבים מאחוריו בכיסא הנוסע (עם המוכרים אין בעיה, אבל כולנו עסוקים) ומשקל הנוסע חשוב ליציבות טיסה וזה כיף יותר לא לטוס לבד. לא לגמרי מבין את זה, כי זו לא ישיבה במצב צפוף, אבל שיהיה... הדרישות למשקולת האנושית: מצב בריאותי - תקין, בלי בעיות גב חריגות ורצוי שלא תהיה נטיה למחלת ים ובחילה בטיסות. משקל - 45 - 80 קילוגרם השכלה: תואר שני בחינוך וידיעת הארץ (לא ברצינות כמובן) לפני שאני הולך לשווק את הטיסה הזו במקום אחר, זה אחלה טיול ואם יש כאן מישהי שמעוניינת שתיידע אותי. זו לא עומדת להיות פגישה בסמטה אפלה עם איזה טיפוס מסוכן. זו טיסה עם די הרבה חבר'ה שמה שמעניין אותם בשעת בוקר קפואה זו טיסה שלווה וקפה גזייה עם החבר'ה. אני די מצטער שלא מסתדר לי לבוא, אבל אולי לפחות מישהי כאן תנצל את זה ותיהנה מזה. מי שרוצה - נא ליצור איתי קשר עד עשר וחצי הערב ואני אקשר ביניכם.

באמת חבל

שיש לי גם בעיות גב..גם דלקת ראות משתוללת..ושניהם גורמים לי לישון ולישון ולישון... נשמע נהדר הבילוי הזה חבל הבשור יפה תמיד ויפה שבעתיים בעונה הזו

זאת לא אני?

רק באיחור... חח... אפילו שיש לי מחוייבויות קודמות לדבר כזה הייתי מבטלת הכל! פעם הבאה לפנות אליי באישי, כי אז מייד רואה במייל, ששם מעודכנת ביתר קלות באמצעות הטכנלוגיות המתקדמות של המכשירים הסלולארים... איזה פיספוס נשמע אדיר! מקווה שיהיו עוד הזדמנויות. אני בת זוג מושלמת להרפתקאות כאלו

למעלה