דרושה המלצה!!!

דרושה המלצה!!!../images/Emo84.gif../images/Emo96.gif../images/Emo174.gif

בוקר טוב שמנמנים ושמנמנות... יש לי רצון עז לצאת לארוחת בוקר מפנקת... אני זקוקה להמלצה של משהו טוב.. אולי ארוחת בוקר בשיטת "בופה"... הסתכלתי באתרים של בתי מלון אבל אין הצעות של ארוחת בוקר בלבד.. בקיצור אם מישהו יודע.. מכיר .. ממליץ.. ובכלל.. למה שלא נארגן לנו ארוחת בוקר באיזה מלון בת"א לכל הפורום??? אני לוקחת על עצמי בירור של כמה זה יעלה...

הצעה ....( אני לא שף אבל מכל הלב )

שימי עלייך טרינג ותצאי לכיוון הסופר/מכולת שם תקני: אחד טונה אחד גיבנת שמנת 30% אחד קופסת סלא מוכנה לחם לטוסט גבינה צהובה (כמה אחוז שבא לך) חיזרי הביתה קחי צלחת ותניחי בעדינות מכל דבר קצת בצלחת בנתיים תעשי לך חביתה "רטובה" במחבת והניחי אותה גם בצלחת תעשי לך קפה או נס וואלה מוכן בתאבון
בשמחה אני יגיע להצעה שלך ארוחת בוקר עם כולם (את האמת בסוף לא היה לי מקום ביומן מרוב שאני מאשרת פגישות אבל זה כיף )

ASHGIL

New member
מלון אוקיאנוס בהרצליה

לשם לקחתי את כל השאפות שלי!

אוי...כמה בא לי...../images/Emo84.gif

לא מכרה בופיים של א.בוקר..אלא אם הם בקניונים...או במלונות.. אבל יש מקום מקסים במרכז ת"א, שא. הבוקר שלו שווה אלפי בופה... "קפה נואר" הלחמניות טריות ויוצאות ישר מהתנור. הגבינות...הסלט הקצוץ והמתובל להפליא..הביצים בדיוק כמו שאת אוהבת...והריבות או שמא נומר המרקחת...מממממ ובסוף בסוף עם הקפה...ממליצה לך להזמין את עוגת השמרים שלהם......מושלם!! הולכת, סליחה..צולעת לעשות קפה במטבח שלי...

tal306

New member
:)

לקפה נואר יש המון דברים טובים... לא רק ארוחת בוקר..., הכבד שם.........הפטה..ואוו!!

כמו שלי אמרה../images/Emo84.gif../images/Emo174.gif../images/Emo185.gif../images/Emo96.gif

רוצה בופה ? מה הבעיה... תוסיפי 4 סוגי חביתות 8 סוגי לחם,לחמניות טונה,סלמון,רוסטביף(אם אוהבת בשר על הבוקר) 6 ריבות מכל סוג של סלדנפור איך שקוראים להם... ו 21 קינוחים מהמאפיה. כולל בורקס גבינה. 17 סוגי גבינות...גם מסריחות ו-2 מסכות אב"כ. ו 400 ש"ח ללא מע"מ מתי את מזמינה אותי?
שעה ומקום אני שם. אוף ברבאבא רעב עכשיו... בתאבון.

מבטיחה אני אביא את המסכת אב"כ שלי

מהבית. אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא תוציאי את המסכה מהנפתולין.....

ומה עם בקלאווה וכנאפה לקינוח??

יו איך בא לי כנאפה לפנים ...ככה עם הגבינה איך שהיא חמה ישר לפנימו0
עוחחחחחח

roxie

New member
יאאאאא עשית לי חשק לכנאפה

יאמייייייייי
אילן!!!!!! נוסעים לדאלית אל כרמל

missxl

New member
בופה לא רע יש ביום שישי ברננים

מה שהיה פעם אפרופו, לא זוכרת את השם היום, אבל די נחמד. משהו דומה יש גם בקניון איילון.

../images/Emo45.gif

ממליצה על הבופה ברננים... יש שם פשוט הככככל, וטעים :) אני הייתי שם גם לא ביום שישי אז לא יודעת אולי יש גם באמצע שבוע

ASHGIL

New member
אני מרגיש צורך!!!!!

לומר לך שוב שאני אוהב אותך הכי הרבה בעולם ובכל יום חדש אני מתאהב בך יותר ויותר אני כותב את המילים האלה תוך כדי שיחה איתך ומרגיש צורך שזה יהיה חרוט על גבי הפורום luv u boooo t8888888 שלך גיל

למעלה