דרושה גינה!

דרושה גינה!

בשבועות הבא עלינו לטובה, אנחנו בירושלים. מי יודע היכן באזור המלונות שבמרכז יש גינה בה יוכל הנסיך הקטן להוציא אנרגיה ?

אמברון

New member
גן החיות התנ"כי הוא מקום נהדר

להוציא בו אנרגיה. יש בירושלים המון גנים נחמדים (גן הורדים ליד הכנסת, גן סאקר - בכניסה מצד שכונת ניות יש גם גן שעשועים נחמד עם מגלשות ונדנדות). הייתי מזמינה אתכם בכיף לגינה שלנו, אבל אני בחו"ל... נחכה לביקור הבא שלכם בירושלים.

גן הפעמון היה כשלון בפעם הקודמת...

ולכן מחפשת גינה מוצלחת במרכז. נהיה בע"ה ב"מלך שלמה".

המלך שלמה? עם קראוס???

אני מקווה שתהנו שם. ההורים שלי היו שם בפסח, בליל הסדר היתה נפילה לא נורמלית, אבל אחרי התלונות הרבות של כל האורחים בשבת כשאנחנו הצטרפנו כבר היה הרבה יותר טוב. גן הפעמון בהחלט הכי קרוב למלך שלמה.

לא עם קראוס, עם ההורים שלי....

סתאאאאאאאאאאאאאאאם. בשנים שהיינו שם היה מצוין, אני מקוה שגם הפעם לא יהיו פדיחות.

אמיר.

New member
אלו מלונות ???

ליד קריית משה ??? יש גינות בתוך הקריה. יש את קמפוס האוניברסיטה בגבעת רם / גן הורדים ליד הכנסת. ימבה !

kby

New member
גן השושנים- ברח' דובנוב לכיוון

תאטרון ירושלים. גן מקסים, מטופח, נקי ועם מתקנים נחמדים. שם עשינו לתומר את יום ההולדת שלה. מאוד מומלץ. חוץ מזה- הגן שנמצא במרכז רחוב סוקולוב הוא גם מקסים.

kby

New member
והנה מה שהמלון עצמו מציע במרחק

הליכה... ואה- גם גן העצמאות קרוב ונחמד (רק לא תמיד נקי...)

אמיר.

New member
אההה. המלון ההוא... ../images/Emo13.gif

אז ככה. יש כמובן את גן הפעמון ליד מלון ענבל (לרום). גם משכנותשאננים יש מקומות לטייל. מעל לרום (לכוון התיאטרון) יש את גן השושנים. נחמד עם דשא ומתקנים. לכוון העיר יש את גן העצמאות, לטעמי - רחוק. אהה איך שכחתי. בין לרום ומוריה (לכוון מערב) יש גינה נחמדה. עם מתקנים. אני בטוח שבלובי של המלון ידעו עוד. והעיקר - תבלו. דרך אגב. שווה ללכת לטייל במשכנות שאננים. טוב לכל הגילים. תקראו קצת קודם על השכונה ותוכלו לספר לילדים סיפורים מה היה שם פעם כשהירדנים צלפו על השכונה לפני השחרור. יום ירושלים שמח !!!

kby

New member
אם תרימי טלפון כשתהיו, נמצא יחד

גינות נחמדות מאוד! יש כמה איזורי מלונות. ליד מלון לרום (היום נדמה לי קוראים לו ענבל) יש גם את גן הפעמון וגם את גן השושנים- שניהם מקום נפלא להוצאת אנרגיות. המלונות בכניסה לעיר וליד האוניברסיטה- אין גן ממש קרוב למיטב ידיעתי, אבל ממול, בתוך קריית משה, נדמה לי שיש, וגם אפשר לטייל לאוניברסיטה בגבעת רם שם יש מרחבי דשא נהדרים (וגם את מוזיאון המדע). גן הפסלים במוזיאון הוא גם אופציה נפלאה (ולשם אני בהחלט יכולה לקחת אותך איתי חינם... אל תשאלי איך...) מצטרפת להמלצה החמה על גן החיות. תכתבי לי איפה אתם ומתי ואני אנסה לעזור יותר...

kby

New member
אם תרימי טלפון כשתהיו, נמצא יחד

גינות נחמדות מאוד! יש כמה איזורי מלונות. ליד מלון לרום (היום נדמה לי קוראים לו ענבל) יש גם את גן הפעמון וגם את גן השושנים- שניהם מקום נפלא להוצאת אנרגיות. המלונות בכניסה לעיר וליד האוניברסיטה- אין גן ממש קרוב למיטב ידיעתי, אבל ממול, בתוך קריית משה, נדמה לי שיש, וגם אפשר לטייל לאוניברסיטה בגבעת רם שם יש מרחבי דשא נהדרים (וגם את מוזיאון המדע). גן הפסלים במוזיאון הוא גם אופציה נפלאה (ולשם אני בהחלט יכולה לקחת אותך איתי חינם... אל תשאלי איך...) מצטרפת להמלצה החמה על גן החיות. תכתבי לי איפה אתם ומתי ואני אנסה לעזור יותר...

zimes

New member
מה זה "שבמרכז"?

מסתמן סיכוי שגם אנחנו בשבועות בי-ם.

kby

New member
הנה מתארגן לו "מיני מפגש ירושלמי"

מה אנחנו קובעות? אני מצפה שאם אתן כאן ניזום משהו יחד!

מכיון שבמהלך החג לא אהיה זמינה...

אפשר יהיה לתאם משהו לקראת החג ואני אשתדל להגיע (פונקציה של הילדים, העייזר שיהיה עייף וזמני הארוחות במלון...)

למעלה