דרגו את המשחק של אליסה

always be me mc

New member
דרגו את המשחק של אליסה../images/Emo69.gif../images/Emo232.gif

למה אני מתכוונת? מכל השחקניות שאתם אוהבים באיזה מקום הייתם שמים את אליסה מבחינת משחק? דוג': 1. ג'סיקה ביל 2. אליסה מילאנו 3. קייט וינסלט ואתם יכולים לנמק אם בא לכם

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo69.gif יה רייט

יש לי פטור משרשורים כאלה, נכון?

always be me mc

New member
מי אישר לך תפטור?../images/Emo11.gif../images/Emo232.gif

ברצינות את ראית 'מכושפות' (כמו כולנו), ואת לא יכולה פחות או יותר להעריך את המשחק שלה?

LeAnnDylan

Well-known member
יש לה משחק טוב זאת לא השאלה

אבל ביקשת לדרג אותה ביחס לשחקניות אחרות שאני אוהבת ואני לא יכולה לשים אותה ואת דרו נניח באותה קטגוריה :(

always be me mc

New member
אשמח להסבר קצת יותר נרחב ../images/Emo232.gif

כי לא ממש הבנתי את הבעיה שלך

always be me mc

New member
הנה הדירוג שלי: ../images/Emo232.gif

מבחינת דרמה: 1- קריסטין קרוק ('סמולוויל') : אליסה גם טובה אבל קריס פשוט מ-ע-ו-ל-ה
כשצריך לבכות או להיראות עצובים היא עושה את זה הכי טוב
2- אליסה מילאנו ('מכושפות') : כפי שאמרתי היא טובה (עונה 4 באה והוכיחה לנו את זה), אבל מבחינת ביצוע הוא לא חזק וכובש כמו של קריס. 3- היידן פניטייר ('גיבורים') : יש קטעים מבחינת דרמה שהיא באמת טובה, ויש קטעים שגורמים לי להגיד 'ואט?' ולצחקק
4- לורה ונדרוורט ('סמולוויל') : עלילת ~ קארה היא בעצם ברינייאק שמתחזה לקארה ~ זו העלילה הכי טובה שלה ב'סמולוויל', בסצינות האלו באמת התרשמתי ממנה לטובה, אבל היא צריכה עוד הרבה סצינות כאלה ומקווה שעם V שהיא תקבל עלילה רצינית
מבחינה קומית: 1. אליסה מילאנו : אין עליה, הכי קורעת
2. היידן פניטייר : היא יודעת להצחיק כשהיא רוצה, וגם כשהיא לא מנסה היא מצחיקה האמת (ראיתי היום ביו טיוב קטע של קלייר קופצת מהחלון ומשום מה צחקתי XD) 3. לורה ונדרוורט/קריסטין קרוק : משעשעות וחמודות אבל לא קורעות אותי מצחוק כמו אליסה והיידן (שזה בא להן טבעי להצחיק) אז ראיתם אנשים? העיקר כל היום אני חושבת מי יותר טובה, קריס או אליסה והגעתי בסוף למסקנה שאחת מעולה בז'אנר אחד והשניה מעולה בז'אנר אחר

CharmedRulez

New member
הממ..

לכל אחת יש סגנון משחק משלה... יש לציין שקריסטן קרוק (סליחה גל) לא יודעת לשחק וברוב המקרים היופי שלה מסנוור ולא שמים לב. בכל מקרה, אליסה שחקנית מעולה ואני יכול להשוות אותה אולי לשחקניות ששיחקו לצידה אבל לא באופן רנדמולי... זה קצת מוזר...

always be me mc

New member
אוי דוד../images/Emo67.gif../images/Emo232.gif

קריסטין לא יודעת לשחק? יא רייט. וסלח לי אתה, אני יודעת שאני אמורה לכבד את דעתך, אבל קשה לי לכבד דעות של אנשים שנותנים 0 קרדיט לשחקנים. אם קריסטין לא הייתה יודעת לשחק : א. לא היו מלהקים אותה לתפקיד מרכזי ב'סמולוויל', מגדילים את התפקיד של לאנה בחייו של קלארק ומשאירים אותה במשך 7 שנים. ב. לא היו לה הרבה מעריצים ובטח שהם לא היו משבחים את המשחק שלה. אגב עצם העובדה שאפילו בפורום שבו שונאים את הדמות שלה (K-site) פירגנו על המשחק שלה בפרק האחרון אומר הכל. דבר נוסף שחשוב לי להבהיר: להגיד ששחקנית לא יודעת לשחק ושהיופי הוא מסנוור למעשה זה מאוד מעליב
בכך שאתה אומר את זה אתה לא רק מעליב את קריסטין אלא גם את המעריצים שלה (כמוני) שעברו את כיתה א', ותאמין לי כבר למדו להבדיל בין מראה לכישרון משחק. באשר לאליסה: אז פשוט תשווה אותה לשחקניות ששיחקו לצידה

CharmedRulez

New member
אוקיי מצטער..... לא חשבתי שזה יעליב כלכך...

מצד שני תחשבי על רוז מקגוון. המון אוהבים אותה והיא הייתה 5 שנים בתפקיד ראשי בסדרה אבל הבחורה לא יודעת לשחק מי יודע מה. יש לה הבלחות של משהו טוב אבל היא סה"כ לא השחקנית. אז השיקול לליהוק לאו דווקא נכון. בכל מצטער אם פגעתי או העלבתי.

always be me mc

New member
Well it did ../images/Emo232.gif

כי מילא לשמוע דבר כזה מאדם זר אבל ממך? ואתה צודק שיש ליהוקים מטעמי רייטינג וכל מיני שיקולים אחרים... אבל(!) ברוב הסדרות כשמלהקים בהתחלה, בהתחלה את הדמויות אז באמת בוחרים מישהו שנראה טוב + שיכול לעשות צדק לדמות.. אח"כ זה כבר עניין של רייטינג ומפורסמים. לכן רוז לא דוג' טובה כי היא באה בעונה 4 בשלב שבו הסדרה הייתה כבר מצליחה, הרייטינג בהחלט היה נושא לדאגה ולכן הליהוק לא כזה תמים, בעוד שקריס לוהקה בעונה 1 ואני בספק אם היו מלהקים אותה כאחת מה-Big 3 בסדרה על סופרמן אם היא לא הייתה טובה מספיק כי אז זה היה ניכר והסדרה לא הייתה ממריאה. ספיקינג אוף קריס קבל : ~ ציטוטים של היוצרים ~ “...and Kristin came in and it was like, no question!” – Miles Miller “Well, what was wonderful was the fact that Lana set the tempo for us; this is what...how good she had to be.” – David Nutter “And she was the only person we took to the Network...” – Alfred Gough “Absolutely.” – David Nutter “She’s just terrific.” – Alfred Gough “Remember we walked in, after she got the role, and they said they hadn’t had anyone as good since Katie Holmes.” – Miles Miller שים לב שהם אומרים as good ולא as good looking או משהו כזה
(קרדיט ל: Trippett שהעלה את זה) המ ורוז אוהבים אותה הרבה? שאו מי! אני לא מכירה הרבה כאלה לעומת זאת אני כן מכירה פורום עם 24085 אנשים שכותבים על קלארק, לאנה ואוהבים את קריסטין וטום בתור שחקנים! (אפילו ביו טיוב עשינו איזה יום קלאנה חביב שכזה) נ.ב לא יודעת למה הגבתי לך.. חבל על השינה באמת *זזה למיטה*

למעלה