דרגות למורים בעקבות לימודים מה עושים ?החופשה

z i v1

New member
השאלה קצת לא ברורה.

מדובר בחוק של המדינה, מה את רוצה מההסתדרות?

LEA2004

New member
לא ברור לי האם זה לא ביטול ההסכם של אופק חדש

שלחו את המורים ללמוד במטרה לעלות בדרגה , ועכשיו להבנתי לא ניתן להתקדם ,
לכמה זמן? מה בדיוק המסמך הזה אומר.

z i v1

New member
לא. זה לא ביטול אופק חדש.

לכל העובדים ביטלו את העלאה בדרגות.
נראה לך שביטלו את כל הסכמי העבודה בישראל????

(רק עכשו ווסרמן יצטרך לחשוב בשביל מה לעזאזל הוא הסכים להורדת תוספת הוותק מ- 2% למורה, ל1% בלבד תמורת הבטחה להעלאה בדרגות).

ארטור 1

New member
לא רק שינוי וותק מ2% ל 1%

האופק בא לתת שכר אטרקטיבי למורים חדשים ,כדי להעלות את רמת המורים שהולכים ללמוד הוראה .

זה שהשכר ההתחלתי באופק לא היה הכפלת שכר כפי שטיגנו לנו בראש הגברת יולי והאדון יוסי ,אלא בדרך כלל 15-20% יותר עבור הגדלת שבוע העבודה באחוזים כפולים .

אך היתרון של המורים החדשים בעולם הישן היה שב 6 שנות העבודה הראשונות ,תוספת הוותק היתה 5% לשנה בריבית דריבית .האופק חתך זאת ל 2% בלבד בטענה שהעליה בדרגות כל שנתיים 7.5% תבוא יפה מאד במקום הריסוק של 5% לטובת 2% .

כמו שזה נראה אין עליה בדרגות ונשארנו עם 2% לשנה .

זה מתחיל להראות כאילו המורים החדשים באופק עובדים 36 שעות במקום 24 או 30 אך שכרם די דומה לשכר העולם הישן .

ואני שואל .אם כל שכתבתי זה שטויות ,למה ההסתדרות או אריה אינם מגיבים ?

LEA2004

New member
לדעתי אנחנו לא מספיק חזקים המזכיר שלנו עסוק

מזכיר עסוק בדלים שלו ואנו כלל לא חשובים לו , ראו מה עם עובדי הרכבות כולם לפתע חלו,.
עובדי הנמלים, כאשר יש הסתדרות חזקה וגוף שמיצג את העובד דבר כזה לא יכול לצאת לאור.

ארטור 1

New member
וסרמן טוען שהמאמרים נגד ההסתדרות ולא נגדו

להלן מכתבו של יוסי ווסרמן למורים ,לאחר פרסום המאמרים של ישראל היום אודות ווסרמן .

כל ההאשמות בעיתון נגדו מתפרשת אצל ווסרמן כנסיון לנגח את ההסתדרות .שום דבר לא אישי .

אשרי האיש שמאמין .ואני הלכתי לקנות משקפיים כמו של ווסרמן .

עמותת המורים
הקרן לקידום מקצעי
תרבות פנאי וצרכנות
זכויותיך תשע"ג
השתלמויות
פורומים
סניפים

אתה נמצא כאן
עמוד הבית >
דבר המזכ"ל >
חדשות

חברי עובדי ההוראה

29/07/2013

חברי עובדי ההוראה

אני פונה אליכם, כי גם אתם כמוני עדים בשבועות האחרונים לקמפיין המגמתי שמתנהל נגד הסתדרות המורים. מדובר במתקפה מתוזמנת היטב שלא טובת המורים עומדת מאחוריה, אלא אינטרסים פוליטיים צרים שמטרתם לנגח את הסתדרות המורים ובכירים בה העמלים יומם וליל למען ציבור המורים בישראל וזאת בדיוק בתקופה של משא ומתן קשה עם הממשלה על הסכמים לקראת פתיחת שנת הלימודים.

ציבור המורים הביע בבחירות האחרונות את אמונו בנו ונתן לנו את המנדט להמשיך ולפעול למענכם בעשייה הרבה ובאתגרים הניצבים לפנינו. לצערנו, ישנם גורמים שהפסידו בבחירות ושמסרבים להשלים עם ההצבעה שלכם. גורמים אלה אינם בוחלים באמצעים כדי לקדם את האינטרסים הפוליטיים האישיים שלהם ומפיצים שקרים וטענות חסרות כל בסיס נגד הסתדרות המורים.

בניגוד לגורמים אלה שעוסקים יומם וליל במאבקים פוליטיים ובקידום האינטרסים האישיים שלהם, אנו נמשיך להיאבק ולפעול למענכם ולהצדיק את האמון שנתתם בנו בעוצמה ובנחישות.

שלכם,

יוסי וסרמן

המזכיר הכללי

efratile1

New member
וסרמן הוא טפלון והכוח שלו הוא בכך שאינו מגיב

ולא איכפת לו מה כותבים ואומרים עליו.
לעומתו המורים שכל כך רגישים לכל אמירה ולו הקטנה ביותר הנאמרת עליהם.
לא כוחות.

למעלה