דק יעקב ברמן. מכירות?

אורלט2

New member
דק יעקב ברמן. מכירות?

שלום לכולן.חברים המליצו לי בחום על רופה לא פוריות ולא נשים אלה רופה לרפואה משלימה שמטפלגם בבעיות פוריות בלתי מוסברות .מישהי מכירה שמעה?
היתה ?
אשמח לשמוע .תודה מראש אורלט 2

מרינה77

New member
דק יעקב ברמן. מכירות?

אני לא מכירה אותו.
אבל יש הרבה כוח לרפואה אלטרנטיבית בתחום הפוריות. במיוחד לצמחי מרפא.
ושלב לפני שרצים להזריק כל מיני הורמונים ועושים כל מיני פרוצדורות פולשניות שיכולות להזיק בפני עצמן. כדאי לנסות משהו טבעי עם מטפל מוסמך.
ואם חברים שלכם המליצו אז כנראה הוא גם טוב.

acka

New member
טיפולים משלימים

אמנם אני לא מכירה את הרופא המדובר, אבל אני רוצה להציג שוב את גישתי הספקנית.
אם יש טיפול המכיל חומר פעיל, גם אם זה חומר צמחי או טבעי או כל מילה מרגיעה אחרת, אז חשוב להבין מה לוקחים ומה זה עושה.
חשוב להתייחס לזה בדיוק כמו להורמונים - כי מה שפעיל בצורה אחת יכול להיות פעיל גם בצורות נוספות (בדיוק כמו משהו שמזריקים).
אם מישהו מבטיח לכם טיפול יעיל, אך נטול תופעות לוואי - תחשבו פעמיים.
כי טבעי, צמחי וכו' לא מבטיח שום דבר. שקדים הם טבעיים וטעימים ומזינים, ציאניד המופק משקדים טבעי לחלוטין גם הוא, אך רעיל מאוד.
ויש עוד אין ספור דוגמאות.
דווקא תרופות כמו מנופור ומנוגון הן מאוד טבעיות - מופקות משתן של נשים, טבעי לגמרי (וקצת דוחה כשחושבים על זה).
בצמחים יש הרבה מאוד חומרים פעילים, וייתכן ויש כאלה אשר יש להם השפעה על הפוריות. אבל חשוב להתייחס אליהם בדיוק כמו שכל תרופה אחרת, לעדכן את הרופא המטפל כמו שהייתם מעדכנים על תרופה אחרת ולדעת שעלולות להיות תופעות לוואי כמו לתרופה אחרת.
יצור של רבים מהתוספים האלה לא מבוקר ולכן גם אין דרך וודאית לדעת מה לוקחים ובאיזה כמות.
אל תשכחו שמדבור על לקחת חומרים שלא נבדקו בצורה מחקרית - זכותכם, אבל אל תחשבו שזה הופך אותם ללא מזיקים.
ישנם מחקרים מועטים המראים שיפור אצל מטופלות פוריות שנעזרו בדיקור. מחקרים אלה נעשו על אוכלוסיות קטנות ובצורה לא מבוקרת.
מצד שני לא מדובר פה על להכניס חומר לגוף ולרבות הדיקור נותן רגיעה שחשובה בפני עצמה.
אני לא אומרת שהטיפולים המשלימים רעים, להפך, אני חושבת שהם יכולים לספק תמיכה נפשית לא מבוטלת, אבל ברגע שמדובר על משהו שפעיל ונכנס לגוף אני חושבת שצריך להפעיל את אותם קריטריונים להורמון סינטטי כמו לחומר טבעי.

polinaz

New member

Rמחכה

New member
הוצאת לי את המילים מהמקלדת

לא הייתי יכולה להתנסח טוב יותר

:)

אני חצי מסכימה איתך

חצי הראשון של ההודעה מדוייק- כל מה שיכול להועיל מעתצם ההגדרה שיש לו השפעה- יכול גם להזיק
ומצד שני- יש בהחלט לא מעט מחקרים על דיקור ורפלקסולוגיה כמשפרים מאוד תגובה של מטופלות פוריות
יש גם רופאי פוריות שמשלבים בין טיפול רגיל למשלים
אגב- בדיקור ורפלקסולוגיה אין שום חומר שנכנס לגוף....

טוליתי

New member
בהחלט!

ולפי הידוע לי, המחקרים שנעשו אינם עומדים בסטנדרטים של מחקר מדעי.

ההתנגדות שלי היא בעיקר לצמחים שלהם יכולה להיות אינטראקציה בעייתית עם הורמונים, כשהרופא שמטפל בך אינו יכול לאשר שהם אינם פוגעים.

מרינה77

New member
טיפולים משלימים

אני מסכימה איתך לחלוטין. גם טבעי אם עושים אותו לא נכון יכול להיות מזיק.
ולכן הולכים רק למטפל מוסמך עם המלצות וכמובן עושים את זה בשילוב עם בדיקות קונבנציונליות כמו אולטרסאונד ובדיקות דם ובידיעת הרופא.
היום יש יותר ויותר רופאים שמוכנים לשתף פעולה עם רפואה אלטרנטיבית.
וממה שאני ראיתי יש לטיפולים אלטרנטיביים כוח מדהים בתחום הפוריות!

למעלה