דקה מהקליפ של Jump

DavidKawena

New member
תבורך!!! מדונה פשוט

כוסית על!!! מהממת!!! - אמרתי לכם שהפאה הזו תעבוד טוב עליה! מגניב שהשתמשו באותם פילטרים לצילום כמו בהאנג אפ. ההתחלה ממש נראית מאותו הקליפ!!! יאאאהה איזה וידאו מגניב! רוצה עוד!

Carlo Cest Moi

New member
היא נראית.. מעולה../images/Emo99.gif

אני אוהב את הסטיילינג.. התנועות שלה והחליפה.. הכל מהמם.. אפילו את הסטיקרים אני אוהב

8AloN87

New member
יאא

מסתמן כקליפ חמוד במיוחד, אני חושב שלפי הדקה הראשונה הוא אחלה אבל אני צריך לראות את הכל כדי להתרשם. בכל מקרה, ממה שנראה פה זה נראה באמת חמוד ומדונה נראית מעולה. רק מעניין אם היא גם יוצאת מהמקום הזה שהיא שרה בו והולכת ברחוב או משהו..זה ייתן לקליפ עוד משהו חמוד =] בכל מקרה, מאוד אהבתי ותודה!

../images/Emo67.gifאין חדש תחת השמש ובמילה וחצי:

ד-י א-כ-ז-ב-ה........ אני מדגיש שראיתי את הקליפ רק פעמיים-ואולי זה לא מדד מספק,אבל הקליפ לא יותר מחביב בקושי, ...... סה"כ רואים בו את מה שראינו גם ב-HUNG UP:הרקדנים מסתובבים,רצים ברחובות,קופצים מכל מיני מבנים בניינים ונתלים על עמודיי חשמל (למרות שטוקיו בהחלט בהחלט מרהיבה לעומת הלוקיישנים ב-HUNG UP וב-SORRY) - מדונה לא מחדשת הרבה. קטעי האולפן של מדונה שבו היא שרה ת'שיר לא טובים מספיק,מבחינת צילום וארט הפאה של מדונה מ-ג-ע-י-ל-ה לאללה,כך גם הסטיילינג והבגדים (שריריי ידייה ועורה הלבן נראים רע על רקע החליפה השחורה,אפילו האיפור לא מחמיא) כוריאוגרפיה לא משכנעת ואף מגוחכת,ומדונה מטפסת לה על מתקן עמודים (?!) ומענטזת כאילו הייתה אשת העכביש ( אלמנה בלודינית אולי??) ולא לדבר על חלק מתנועות הידיים שלה הלא קושרות......

אי אפשר עדיין לשפוט את הקליפ .....

דקה מהקליפ עדיין לא משקפת את כל הקליפ , קודם כל מדונה לא נראית בו גרוע, נכון הפיאה לא כזו מדהימה, ונכון היא לא נראית הכי יפה שראינו, אבל עדיין מדובר במשהו מרענן, משהו שהוא 180 מעלות ממה שהיה לנו עד עכשיו מדונה מחליטה לשבור את הקונספט של האנג אפ וסורי כל הנצנצים והדיסקוטיקם וללכת על משהו אחר לחלוטין, קליפ רחוב, משהו קצת מחתרתי , הלוק מאוד מרענן ומראה משהו שונה ואחר.... הדקה הראשונה דווקא די מבטיחה, אני מקווה שמדונה תתפתח מעבר לעמידה מוןל המצלמה ותנועות הליפסניג ותפתיע בכריאוגרפיה סוחפת ...... נחכה ונראה כרגע הדקה הראשונה מנבאת קליפ די מבטיח שונה ומרענן .......

Just Golan

New member
וואלה מושיקו היית צריך להחליף

את ליז רוזנברג... היית צריך להיות מושיקו רוזנברג... היית עושה עבודה יותר טובה מליז...

DavidKawena

New member
עליתי על כמה 'מסרים חבויים' בקליפ!

כמו שאנחנו יודעים - אין דבר כזה מקריות אצל מדונה... ולא סתם מצלמים את מה שמצלמים (או עורכים אחרי זה במחשב
) הנה כמה דברים שמצאתי כבר עכשיו... מעניין אם יש עוד כאלה איי שם לאורך כל הקליפ המלא... ***לא להלשין לטרייב שפרסמתי את זה פה קודם... חחח...***
- דייויד

סיםnis

New member
מדהים! והיא נראית פשוט מהמם!

יכול להיות שהשמיטו את הקטע סטייל דיטה של ההתחלה?

yanivm1

New member
הקליפ ממש טוב לדעתי!!!

כל הקטע המחתרתי, קליפ רחוב. זה ממש מרשים ועוד ברחובות טוקיו. נראה מדהים. א-ב-ל הפיאה מחרידה ממש לדעתי ומאוד לא הולמת אותה. נראה שבכוח היא רצתה איזה מוטיב יפני עליה וזרקה על עצמה פיאה מזוויעה ודוחה. עוד לא החלטתי אם כל הרקדני רחוב קצת מזכירים לי את האנג אפ וזה באמת קצת חוזר על עצמו. אבל סה"כ זה נראה ממש ממש יפה ומרהיב.

pippin66

New member
אין

תסמכו רק על ג'ונאס שיביא אותה בקליפ מעולה, העריכה מצויינת הזוויות והצבעים. גמרנו עם הסגול ורוד, עכשיו מדונה במראה האופנוענית:). תכלס נראה מצוין הוא יודע לעשות קליפים שלכאורה פשוטים והופך אותם למשהו יוצא דופן (ראה RAY OF LIGHT) נראה מצוין והפאה יושב טב על הראש בוא נגיד :).

Kryptonite

New member
ממש אהבתי../images/Emo168.gif

נקווה שבהמשך הקליפ ייתפוס יותר תאוצה ואנרגיה. יש לו בהחלט פוטנציאל ענק להיות משהו ייחודי ומעניין.

למעלה