דקא ארוך וביוץ
שאלה:

ונוס 30

New member
דקא ארוך וביוץ../images/Emo4.gif שאלה:

הזרקתי לפני כשבועיים דקא ארוך וממש בעוד מס' ימים תתבצע השאיבה בינתיים יש לי הפרשות ריריות נמתחות(סליחה על התיאור) כמו לפני ביוץ יש מצב שהדקא לא משפיע ואני אבייץ לפני השאיבה??????. הזקיקים שלי נכון להיום בבוקר 16-15 ממ' אשמח אם תוכלנה לעזור לי

הנועיתה

New member
לא נראה לי

ההפרשות שאת מתארת הם בעקבות ההורמונים שאת לוקחת. הדקא מנטרל את יצור ההורמונים העצמוני (איך המילה עצמוני בשביך?
) של הגוף, ולכן הסיכוי שיהיה ביוץ ללא הורמונים חיצוניים הוא נמוך ביותר. בטיפול בגלל ההורמונים שמקבלים, ההפרשות שיש כבר לא מנבאות את מה שקורה בגוף, ה-US ובדיקות הדם מנבאים בצורה יותר מדוייקת את המועד המתאים לשאיבה. סביר להניח שעל מנת להיות מוכנה לשאיבה עוד תקבלי זריקה שתתזמן את הביוץ. אם את עדיין לא רגועה, תבדקי מחר עם האחריות לגבי תוצאות בדיקת הדם. שיהיה בהצלחה.

חגית 86

New member
מחזירה תשובה

היי ונוס 30, גם לי יש את אותן הפרשות זה מההורמונים, זה מה שהרופא אמר... לא יהיה לך ביוץ עם דקפפטיל, הרי הוא מונע את זה... נתנו לך זריקת פרגניל להזריק כ36 שעטת לפני השאיבה? זה מה שאמור לעשות את הביוץ. אל תדאגי את במעכב תמידי גם באולטא סאונד וגם על פי בדיקת דם ככה שהכל בסדר. שיהיה המווווווווווווווווון בהצלחה חגית

ונוס 30

New member
היי חגית

עדיין לא קיבלתי פרגניל/אוביטרל ביום א' אני צריכה שוב לחזור לאסותא לעשות בדיקות דם ואולטר' כנראה שזה ממש קרוב כבר כי הזקיקים גדולים 18-19 גם לך המון בהצלחה

חגית 86

New member
ב ה צ ל ח ה

תרשמי לי מה אמרו לך ביום ראשון, מקווה שיהיה טוב. גם לי נראה שזה אוטוטו בגלל הגודל של הזקיקים. כנראה מחכים לבדיקת דם לבדוק שרמת ההורמונים תהיה מספיק טובה לטיפול המנצח. בכל מקרה נראה לי שהשאיבה אם ככה תהיה ביום שני או שלישי.. מחזיקה המון במון אצבעות ומאחלת לך ולבעלול המון תמיכה והצלחה חגית

למעלה