דצמבר שמח לחגים!

didalf

Well-known member
יתכן שהשראה לשאלה הזאת

אכן באה מהשאלון הקודם

אבל זאת לא אותה שאלה בדיוק, אני שאלתי על מקום מפגש חברתי לבלות בו, לא על סט אהוב בכללי
(לכן אני לא בטוחה שהטרדיס זאת תשובה קבילה).
&nbsp

Lhuna1

New member
כן אני מבינה את הנקודה שלך

אבל אני דבקה בתשובה שלי כי עד כמה שאני אוהבת את הקאסטים של כל הקומדיות האלו, הבתי קפה והבארים והדיינרים המעפנים שלהם לא מרגשים אותי

והטארדיס כן.

אם הטלפון אומר אז צריך להאמין לו

אם כי האורך של החומה הסינית הוא 7 ק"מ. האם המרחק הזה הוא עד הקצה שהכי קרוב אלינו, או עד האמצע שלו.
&nbsp
אני מאוד אוהב את השיר. שמעתי אותו רק פה ושם עד כה ולא צפיתי בקליפ. קליפ טוב. אם כי אני מרגיש שאני צריך לצפות בו ביותר תשומת לב.
&nbsp
חבל שאין לך סדרות.
עוד לא ניסית את הכתר?
ניסית את Godless מהחודש האחרון (עוד לא ראיתי, אבל שמעתי שטוב)

Lhuna1

New member
לא חשבתי על זה, אבל משערת שעד הנקודה הכי קרובה

לגבי הכתר את העונה ה-1 ראיתי ממש מזמן, אבל לא הצלחתי לסיים אותה, וזה למרות שדי אהבתי (ולמרות שמאט סמית' זה אחד הליהוקים האהובים עלי...) אבל משהו בה לא הצליח ממש לסחוף אותי להמשיך עד הסוף

&nbsp
גודלס ראיתי עדיין רק את הפרק הראשון ועוד לא החלטתי אם היא טובה. מתכוונת עדיין לנסות להמשיך אותה.
&nbsp
כן, איכשהו כמעט כל הסדרות שלי עכשיו בין עונות.
יש לי כרגע רק את החיים עצמם, המתים המהלכים (שהעונה הנוכחית לא מדהימה בינתיים) ובמשפחות הכי טובות. (+קצת דברים שלא נחשבים סדרות כמו ארץ נהדרת, הישרדות ארה"ב..)
&nbsp
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member

מרחק מהחומה הסינית: 2 מ"מ
סדרת החודש:הקרוס אובר של

סרט החודש:JUSTICE LEAGUE
דמות החודש:SUPERMAN
שחקן/נית החודש:
לביבות או סופגניות?סופגניות,אבל טריות,כן? ובלי ציפויים מוזרים,רק ריבת תות תעשייתית
מקפידים על הדלקת נרות?לא
חנוכה או חג המולד?חג מולד...מה השאלה?
איזה מתנה שקשורה בעולם הטלוויזיה הייתם מבקשים מסנטה קלאוס?אומני...כל כך רוצה אחד
בחנוכה חוגגים את נס פך השמן. מה הייתם מגדירים כנס טלווזיוני?שעומדת להיות סדרה ל TITANS
באיזה מקום שהוא מפגש קבוע לדמויות בסדרה תמיד חלמתם לבלות (למשל: סנטרל פרק בחברים, הבר באיך פגשתי את אמא, כאלה)?הגשר של האנטרפרייז

panda0zombie

New member
סופגניות קלאסיות לנצח

הנס הטלוויזיוני יהיה אם טייטנס תהיה טובה כי לא יודעת למה אני טיפה טיפה פסימית (אולי התרגלתי לאיכות יורדת של סדרות?)

Lion_Heart

Well-known member
אני אופטימי למדי...

טוב...זה לא נכון, אני מקווה לטוב ביותר ומצפה לגרוע ביותר...
אבל אני מקווה לסדרה נהדרת שבה סוף סוף יהיה דיק גרייסון ואת שאר הטיטאנים
סטארפייר נהדרת,לא בטוח בקשר לשחקנית, אבל נו שוין

panda0zombie

New member
גם אני לא בטוחה ממש בקשר לשחקנית

בלי קשר לזה שהיא אפרו אמריקאית (כי זה בטח מה שהרבה אנשים יכריזו שהבעיה שלי איתה אם אגיד שאני לא מתלהבת מהליהוק) משהו בה באופן כללי פשוט לא צועק לי "סטארפייר"
&nbsp
שאר הליהוקים חוץ מזה נראים סבבה לגמרי לדעתי אבל גם אני מקווה לטוב ומצפה לרע

Lion_Heart

Well-known member
לא לא...

את צודקת לגמרי, האתניות לא משנה כאן, סטארפייר חייזרית כתומה

אבל...משהו בה לא משדר את התמימות העוצמתית של סטארפייר...אבל מצד שני, עדיין לא ראינו את הדמות(מענין איך היא תיראה עם איפור כתום חייזרי
) או איך היא תשחק אותה, אז...נקווה לטוב

panda0zombie

New member
אם בכלל

יעשו אותה כתומה.. משהו אומר לי שזה יהיה יותר מידי כסף ובלאגן בשבילם אז הם ימצאו דרך להפוך אותה למשנת צורה או משהו
משהו בה גם לא משדר לי את התמימות והעוצמה של סטארפייר אבל גם לא את הסקס אפיל שלה מה שנקרא

Lion_Heart

Well-known member

האמת? כנראה שאת צודקת...לשים איפור כזה בשביל כל פרק יהיה...מפרך בשביל 2 הצדדים המעורבים, אז כן, שינוי צורה\הסוואה כלשהי יהיה הפתרון הטוב יותר
יש לי תקווה בגלל התחפושת של רובין...שלא יעשו את זה סדרה על גיבורי על...ללא גיבורי על, דבר שהוא סופר פופולרי כרגע

מה זה אומני?

ריבת תות... איכס. סופגניה הכי טובה לדעתי בלי ציפוי.
&nbsp
במצב הטלוויזיוני של היום כשיש מיליון סדרות קומיקס. זה מתבקש לחלוטין שגם לTitans תהיה. אפילו לRunaways ממארבל כבר יש סדרה.
&nbsp
הגשר של האנטרפרייז באמת מקום שהייתי מת להיות בו.
אבל זה גם מקום עבודה מלחיץ. אולי עדיף להיפגש למטה בTen Forward להוציא סופלה שוקולד חם עם כדור גלידת וניל ליד מהרפליקייטור ולנהל שיחה עם גאינן.

Lion_Heart

Well-known member
אומני...זה מכשיר המסע בזמן של חלומותי
...וזה מילוי

זה מילוי ריבת תות לא ציפוי
ציפוי לא צריך...אולי אבקת סוכר, אבל לא הרבה...זה אבקת סוכר לא סמים
אני מעדיף את הגשר...או אם אתה מתעקש ההולודק, שם אפשר לשחק D&D כמה שבא לי
זה יהיה כל כך מאגניב! לשחק D&D בחלל...

עונה :)

שם/כינוי: רוזי וקיידי
גיל: 31 (מעדיפה לא להזכר אז אולי כדאי להשמיט את השאלה מהשאלון בחודש הבא?? חחח)
מרחק מהחומה הסינית: חצי כדור ארץ בערך...
סדרת החודש: מהסדרות הישראליות- מדינת הגמדים שהפתיע לטובה.
מהסדרות האמרקאיות- שלדון הצעיר.
סרט החודש: היו כמה סרטים מעולים שאני ממליצה עליהם בחום:
1. 10,000 Saints
http://www.imdb.com/title/tt3397754/?ref_=fn_al_tt_1
2. Lion
http://www.imdb.com/title/tt3741834/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast
3. Billy Lynn's Long Halftime Walk
http://www.imdb.com/title/tt2513074/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast
ספר החודש: אין זמן לקרוא...רק לימודים...
שיר החודש: אין משהו שעולה לי בראש
דמות החודש: אוליביה מ"חוק וסדר: מדור מיוחד".
שחקן/נית החודש: Mariska Hargitay אין סיכוי שאכתוב נכון בעברית אז.... :)
לאיזה סדרה אתם הכי מצפים בדצמבר? לאף אחת. מצדי שהפגרה תמשך ו12,13,14 יסגרו, נמאס לי משלושתם!!!
לביבות או סופגניות? לביבות
מקפידים על הדלקת נרות? לא...לפעמים זה נחמד אבל אני לא ממש מחוברת לדת.
חנוכה או חג המולד? בואו נודה...חג המולד הרבה יותר שווה....
איזה מתנה שקשורה בעולם הטלוויזיה הייתם מבקשים מסנטה קלאוס? להעיף את כל השחקנים/מנחים/מפיקים/במאים וכו שהטרידו מינית.
בחנוכה חוגגים את נס פך השמן. מה הייתם מגדירים כנס טלווזיוני? שלא תהיה עוד עונה של הפח הגדול/ המירוץ למליון/ השרדות (הכוונה לגרסה הישראלית) ונס מבחינתי יהיה עם הם לא יהרסו את MKR...
באיזה מקום שהוא מפגש קבוע לדמויות בסדרה תמיד חלמתם לבלות (למשל: סנטרל פרק בחברים, הבר באיך פגשתי את אמא, כאלה)? הבר ב"איך פגשתי את אמא" כי ה
הזה לא נגמר!!!!!
&nbsp
ביום שלישי הרדמנו את אחת החתולות האהובות שלי (נשארו עוד 2...) אחרי שגדלה אצלי קרוב ל17 שנה...אני זוכרת איך מצאתי אותה בחניון של בניין ברחוב ושתי העיניים שלה היו עם מוגלה ודלקות...אז תודה ניקול על כל הזכרונות היפים...מצרפת תמונה

didalf

Well-known member
איזה חתולה מתוקה

סתם רעיון... אם כ"כ נמאס לך מרוב התוכניות תפרשי מהן

למעלה