דע את הזנב שלך

../images/Emo207.gifצריכה עזרה../images/Emo206.gif

אני לא מצליחה לתת לג'אז את כדור התילוע שהוא צריך לקבל היום! אז או טיפים, או אם מישהו מנוסה יוכל לקפוץ לבקר אותנו (מרכז ת"א) זה יהיה נהדר...

נועה 200

New member
לפורר לתוך האוכל

אני לא יודעת איך הכדור נראה אבל אם הוא קשה אז הייתי ממליצה לפורר ולפזר על אוכל רטוב שהוא אוהב, ככה אני נותנת לחתולה שלי תרופות

נועה 200

New member
טונה

כל החתולים אוהבים טונה, תנסי אולי בהתחלה לתת לו טונה לבד ואם אוהב אז לפורר את הכדור לתוך הטונה. אבל כמו שאני יודעת יש גם סירופ לתילוע ואת זה הרבה יותר קל לתת לחתול

dimitrygo

Active member
מנהל
תעטפי כדור באוכל ריחני כמו טונה, מעדן חתולים,

גבינת עזים וכו'. אפשר לחלק כדור לקמה חתיחות יותר קטנות.

moggycat

New member
אם יש לך מזרק פלסטיק קטן

תמעכי את הכדור בין שתי כפיות עד שתווצר אבקה, תערבבי עם מעט מי טונה, תשאבי הכל למזרק טפטפי לו מצד הפה.

ginger26

New member
mevinim oti yoter tov kacha??

ken..aval at chayevet levade shehu bolea et akol..letaftef lo lape veyashar lisgor lo et a pe.haderech achi tova ledaati, ze ltet lo et hakadur bape veaz lisgor lo maher et a pe velechakot sheivla. ze reflex ksheyesh masheu bape veape sagur az livloa..

עדכון

לחתולון היה 3/4 כדור לבלוע. 1/2 כדור פתחתי לו את הפה, שמתי בלוע, הוא מיד קפץ ממני אבל נראה לי שהוא בלע לפני שהוא הספיק לפלוט. (אני לא מוצאת את הכדור). את ה1/4 ריסקתי ושמתי בכלי אוכל, מעורבב עם מי טונה. הוא שתה והשאיר קצת, נראה לי שהאבקה הזאת שוקעת, הוספתי חתיכות טונה וערבבתי. אותו דבר. הוספתי חתיכות טונה וכמה כופתאות של האוכל שלו. הוא עדיין לא סיים, אבל אני לא אאכיל אותו עד שהוא יסיים.

למעלה