דעתי בקשר למשחק...חשוב מאוד..!-!-!

דעתי בקשר למשחק...חשוב מאוד..!-!-!

לפי מה שהבנתי אז לקראת משחק הבית הקרוב ה-31 ביולי נגד בלשינה יצחק שום הולך להעלות הרכב ממש לא טוב, ככה לפחות אני חושב. אם אני לא טועה הוא הולך לשים את חרזי בתור מגן ימני, שלפי דעתי התפקיד הבלעדי של חרזי זה רק בתור בלם, והוא ממש לא מתאים לתפקד כמגן ימני, כי הוא בקושי תורם למשחק ההתקפה של חיפה, עובדה לכך היא שבעונה הקודמת שגרנט ניסה אותו כמה פעמים בעמדת המגן הימיני והוא היה על הפנים, אבל לעומת זאת שהעבירו אותו לשחק כבלם אז הוא נתן את התפוקה שלו בהגנה. חוץ מזה שוב פעם אם אני לא טועה שום שיבץ את ז´אני בתור קשר...שזה גם לא החלטה משהו כי כמוני וכמו הרבה אוהדים הרבה היו רוצים לראות אותו בעמדת המגן הימני, כי הוא לא עד כדי כך יצירתי שאפשר לשים אותו בתור קשר... בסופו של דבר עם הרכב כזה בתור אוהד של חיפה אני לא בטוח שנשרוד בסיבוב השלישי של ליגת האלופות אם נגיע אליו בכלל...ההרכב לפי דעתי ממש על הפנים...וזה לא רק בגלל חסרונם של יעקובו איגביני ויוסי בניון אלא בגלל המאמן הגרוע הזה שהביאו מכפ"ס שלא מבין כלום מהחיים שלו, שהצעיד את הפועל כפר סבא במקום ה-1 בהפרש של איזה 15-20 נקודות מהמקום השני ובסופו של דבר הקבוצה שלו נאבקה על חייה על מנת להשיג את כרטיס העלייה לליגת העל. תנו תגובות...בעיקר בקשר להרכב..מה דעתכם......אני מרגיש חרא אחרי ששמעתי על ההרכב הזה...כי בסך הכל תחשבו מה זה במקום שיהיה לנו קשר ברמה של יוסי בניון..אז משחקים עם ז´אני...ואני לא אומר שום דבר רק על ז´אני, הרי בסך הכל הוא תותח, אבל שיתנו לו לשחק בתפקיד שלו בהגנה בתור מגן ימני.

רמי ורד

New member
מספר תיקונים לדבריך

חרזי עולה בתור מגן ימני כי הוא יותר טוב מזאנו בחלק ההגנתי זאנו עולה בקישור מכיוון שבאדיר חסר ואין לנו קשר שמאלי לכן זאנו שהוא מהיר ולוחם וגם טוב בחלק הקדמי לגבי המאמן אני לא חושב שזה הגון לחוות דיעה שלילית על מאמן שלא ראינו אפילו פעם אחת איך הקבוצה משחקת לגבי בניון ויעקובו אין מה לעשות הם רצו להתקדם ולמרות העצב שבעזיבתם אנחנו מאחלים להם מכל הלב בהצלחה

יותם17

New member
שאלות

תגידו.... מה עם ג´יירמו ישראלביץ´? למה באדיר חסר? ומי המחליפים... שמעתי שערן לוי (?) שעלה מנוער הוא שחקן חבל על הזמן.. יש למישהו מושג מי ב16 הפותחים? ירוק בלב!

רמי ורד

New member
תשובות

ישראלביץ יהיה בסגל אבל לא יפתח באדיר לא משחק בגלל צהובים ערן לוי הוא שחקן נוער עם עתיד מבטיח הבעיה שלו שהוא לא נייד ההרכב:דוידוביץ,אגיפור,בנאדו,חרזי,קייסי,רוסו,זוטאוטאס,זאנו,פארליה,כהן, קטן המחליפים:אלמדון,אלמושלינו,ישראלביץ,ערן לוי,אולשיגון,ועוד מספר שחקני נוער לא מוכרים

למעלה