דעות על סורבייבל אוף זה פיטסט

דעות על סורבייבל אוף זה פיטסט

ראיתי היום את האירוע הזה. איזה אירוע מדהים,מי שאומר שבROH אין פסיכולוגיה צריך לא חייב לראות את האירוע הזה. הפסיכולוגיה של הקרב הראשון נשמרה על למיין איבנט. דיי איכזבה אותי הזכייה של סטרונג רציתי שאריס ינצח,באסה
. לא נורא גם סטרונג מתאבק מעולה,הבן אדם יכול לעשת בקברייקר מכל מצב זה ממש מדהים. אני ממש אוהב את GN אבל הייתי רוצה שAJ היה לוקח את התפקיד של אריס והיה סטייבל של 5 אנשים. AJ המנהיג אריס שותף רגיל בסטייבל סטרונג שותף רגיל לסטייבל אבנס שותף רגיל לסטייבל וסיידל שותף רגיל לסטייבל הקהל באירוע הזה היה דיי שקט שג'ימי רייב נכנס לזירה חיכיתי לdie jimmy die ולא בא. אבל היה קטע גדול בקרב הסורבייבל סטרונג ואריס לא רצו להתאבק אחד בשני אז הם ניסו להכניס את קאבנה במקום אריס ומישהו מהקהל קרא לסטרונג you pussy. עוד קטע מציק שקאבנה צעק לקהל:"היפ היפ" והם צעקו לו:"הוריי" זה היה כזה גדול
קאבנה הפתיע אותי מאוד באירוע הזה לא חשבתי שהוא מתאבק אווירי כמו שהוא הפגין באירוע הזה. אוקיי עכשיו דעות על הקרבות: ג'יי ליטל נגד סאל רינארו קרב טוב לא משהו,אני מת על הדרגון סופלקס של ליטל. קולט קאבנה נגד ריק ראייס אחלה קרב המונסאולט של קאבנה מאוד אבל מאוד הפתיעה אותי. רודריק סטרונג נגד ג'רל קלארק הקרב השני הכי טוב של האירוע. ג'רל רולז
מקווה לראות אותו עוד פעם בROH ג'ימי רייב נגד אוסטין אריס לא אהבתי ממש חרא סיום,מי זאת האישה שפרינס נענע מחזיק עם קולר? מילאנו נגד סמואה ג'ו אני מת על מילאנו אני מת על ג'ו Dream Match
ממש קרב טוב אני אוהב את הדרופקיק של מילאנו שהיריב שלו קשור בחבלים. דניאלס נגד גיבסון קרב סביר לא ממש אהבתי. היה קטע שהשדרן קרא לגיבסון בטעות נובל. נייג'ל נגד BJ פעם ראשונה שאני רואה את שני המתאבקים האלה. קרב מעולה אני אוהב את נייג'ל הוא עושה את תפקיד ההיל ממש טוב. מחר אני הולך לראות את פיינל באטל הגעתי לקרב שלו מעניין איך היה. סורבייבל אוף זה פיטסט OMG
קרב מעולה
הדיחו את ג'ו מוקדם
שראיתי שנשאר לאירוע שעה ונשאר לי לראות קרב אחד קצת התבאסתי כי אני לא אוהב לראות קרבות ארוכים אבל אני ידעתי שזה הולך להיות מצוין ולא טעיתי קרב מצוין. אירוע מעולה כדאי לכולם ללכת לראות הבעיה היחידה שלי עם האירוע הוא שAJ לא מופיע שם. אני הייתי עושה את זה ככה. AJ סטיילס נגד ריק רייס-AJ סטיילס מנצח ומשאיר את קאבנה בחוץ. עכשיו אני מנסה להשיג את האירועים מDBD3 עד לפאנק הפרק האחרון כי פיספסתי את פאנק ואני רוצה לראות את הפיוד של פאנק נגד ROH וגם את פולי בROH.

yauli747

New member
../images/Emo45.gif

אני בכלל לא רוצה לראות את איי ג'יי בGN מכמה סיבות: איי ג'יי הוא כבר כוכב ולא ממש מתאים להגדרה של GN (למרות שמאז כולם כבר נהפכו לכוכבים) אריס הוא מעולה בתור המנהיג סטיילס מתאים הרבה יותר לבד ללא סטייבל למרות שאני אישית חושב שהוא חייב מנהל טוב כי הוא גרוע על המיקרופון מאז הפיוד של סטיילס וGN התפתח ממש טוב לדעתי והוא עדיין בעיצומו הבחורה שהנסיך נענע מביא איתו לזירה היא ג'ד צאנג המדהימה שמאז עזב כבר את ROH בגלל שהיא עברה ךLA ולדברים אחרים... היא גם היתה חלק חשוב בסטורילין של GN נגד השגרירות הנה הביוגרפיה שלה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=13&a=65637&c=602&sc=1544&ssc=0

../images/Emo51.gif על הביוגרפיה

לי אף פעם לא יצא לראות פרומו של AJ. רק את הדיבורים שלו מהסרט שלו מTNA. ולסטיילס יש פיוד עם GN? (בלי ספוילרים מפיינל באטל ומהאירועים אחריו)

yauli747

New member
ללא ספויילר

יש בניהם פיוד אבל לא במובן הקלאסי של המילה היו בניהם כמה קרבות והוכרזו כמה שיהיו בקרוב אבל הם לא ב"ריב" או משהו בסגנון... קיצור תמשיך לראות ותבין לבד אני מציע לך להכנס לארכיון הדיווחים שלי ותקא את הדיווחים מהקופה שאתה רואה כשיו ותמשיך לקרוא עד לאירוע הבא ואז תצפה בו זה יתן לך יותר מושג מה בדיוק קורה בROH

Raz Bob Marley

New member
רק סטרונג-קלארק וקרב ה- SOTF

באמת היו קרבות טובים. כל השאר היו נחמדים ולא יותר, האירוע עצמו די איכזב(במיוחד גיבסון-דניאלס, פאק! זה היה אמור להיות קרב מדהים, אבל בסופו של דבר יצא די מעפן). הבחורה שנענע החזיק בקולר זאתי ג'ד צאנג שהיא היית חלק מהשגרירות והם כל הזמן התעללו בה(בדיוק כמו שבאירוע הזה, ובעוד מלא אירועים אחרים), עד שהיא עזבה אותם ונהיית חברתו של סטרונג והיית חלק מהפיוד בין GN לשגרירות(שהיא בצד של GN). כיום, היא כבר לא ב- ROH, די חבל הייתי אומר. אהבתי את הריקוד שלה עם קאבנה
. האירועים בחודשים יולי-אוגוסט באמת הכי טובים של השנה(2005) ולא רק בגלל הפיוד פאנק-ROH שהיה החלק הכי מרכזי בחודשים האלה, אלא בגלל הקרבות המדהימים שהיו בחודשים האלה.

חוץ מג'ו-מילאנו, סטרונג-קלארק וליטל

רינארו שהיו קרבות ממש טובים זה היה אירוע ממש לא טובף מהמיין איבנט בכלל לא התלהבתי והזכייה של סטרונג הייתה מאוד צפויה, בעיקר אחרי הפרומו של אריס.

באמת לא אהבת את המיין איבנט../images/Emo35.gif

חשבתי שהוא היה מעולה. ובכלל כל הקטע של הטורניר היה מעולה. טוב לפחות אני נהנה יותר מאירועים של ROH גם בנייט אוף טריביוט שחשבתי שהיה אירוע מעולה כתבתי פה דעות וכולם אמרו שהוא היה בינוני. או שאתם רגילים לסטנדרד יותר גבוה או שלי יש פשוט טעם שונה.

זה לא קשור לסטנדרט בכלל

לפי דעתי זה פשוט עניין של טעם שונה, אני יכול להגיד לך שאני נהנה מ-TNA בזמן האחרון הרבה יותר מ-ROH ואני מדבר על הרסלינג בלבד כרגע, היית מאמין? את המיין איבנט פשוט לא אהבתי...לא זוכר כרגע למה כי ראיתי את המופע לפני הרבה זמן אבל פשוט לא אהבתי אותו ואת הקרבות שציינתי דווקא מאוד אהבתי, הכל עניין של טעם, אבל אם כבר הזכרת סטנדרט אז רק שתדע שבסה"כ 2005 הייתה שנה מאוד חלשה ל-ROH מבחינת קרבות, 2004 לוקחת ובגדול.

2005 באמת הייתה יותר חלשה

אבל זה הכל בגלל ש-ROH קבעו סטנדרטים כאלה גבוהים, שברגע שהם נותנים קרב שהוא טיפה פחות מ-4 כוכבים, אז אנחנו ישר מעקמים את הפרצוף

Bad Ass IL

New member
אולי אתה מעקם, יא סנוב

אני עדיין נהנה מקרבות שהם גם קצת פחות (אבל ממש קצת אה?), וכל עניין הכוכבים הוא מאוד סובייקטיבי, לדוגמא, הרבה אנשים הכניסו קרב הסטיל קייג' ורפר לחמשת קרבות השנה שלהם. אני לא בטוח שהייתי מכניס אותו לעשיריה. את לית'ל-ג'ו מאותו אירוע הייתי מכניס, בכיף.

זכה בטורניר של

סורבייבל אוף זה פיטסט. כמו קינג אוף זה רינג של הWWE אבל באמת מבטיח פוש לא לפעמים כמו בWWEץ

בהשוואה לסורבייבל הראשון

האירוע היה די חלש, המיין איבנט די סתמי ולא זכור לי ממנו כלום. המיין איבנט של הראשון היה פשוט מעולה.

סורבייבל אוף זה פיטסט 2004../images/Emo35.gif

אם אני ימצא אותו אני ינסה להשיג אותו. אם זה היה יותר טוב מסורבייבל אוף זה דה פיטסט 2005 זה בטח היה אירוע ענק

טוב, אני לא מבטיח *אלכס נסוג*

הכל עניין של דעה אישית. אבל היה שם משהו חולני בקרב העפלה בין אבנס לדראגון... תתכונן.

למעלה