דעה על מפרט

n u t

New member
דעה על מפרט

היי
אני מחפשת מחשב יחסית חזק מאחר ואני נוטה לעבוד על המחשב כשאני מתכנתת עליו, מחוברת ברימוט למחשב בעבודה ובנוסף מריצה עליו VM של MAC... חיפשתי ומצאתי את המחשב הזה: http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1OKN5110BK263NBD רציתי לדעת אם יש פה משהו שאני מפספסת והוא בעצם לא טוב כמו שנראה לי... יש לי תקציב יותר גבוה מהמחשב הזה, עד 6000 ש"ח, אבל אני לא רואה צורך לשלם כל כך הרבה אם המחשב הזה עונה על הדרישות... המון תודה על כל התייחסות!!

me12321

New member
מחשב לא טוב

מנסיון הוא מתחמם ויש לו הרבה חסרונות, לא ממליץ לך אם התקציב שלך הוא 6000 אז אפשר לקנות מחשב ממש טוב יש את זה שהוא חזק מספיק לכל מה שאת רוצה חוץ ממשחקים כבדים למרות שגם שם הוא יהיה לא רע, יותר טוב מהדל בטוח http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksphadera&uin=13809 אם את רוצה לחכות אז סמסונג הולכים להוציא את סדרה 7 שלהם http://thisismynext.com/2011/08/30/...quad-core-i7-power-amd-graphics-starting-999/

n u t

New member
יכול לפרט מה הם החסרונות?

מלבד העובדה שהוא מתחמם? אני מאוד אוהבת את דל, כרגע יש לי את Dell Latitude e6400, אני מאוד מרוצה ממנו אבל הייתי רוצה אחד יותר חזק... הסתכלתי על שני המפרטים באסוס יש 4G זיכרון בניגוד ל-8 בדל וגם כרטיס המסך נראה פחות טוב... בנוגע לסמסונג - יודע במקרה מתי הוא יוצא? בכל מקרה הייתי שמחה לשמוע מה החסרונות של הנייד של דל מלבד החימום... קניתי את המחשב הזה ויש לי כמה ימים להתחרט ולקבל את מלוא הכסף, ככה שזה הזמן
המון תודה!

Y. Welis

New member
לדל יש מספר סדרות. לאטיטיוד מעולה

וכן גם VOSTRO. אינספיירון (ולפניה סטודיו) לעומתם נפלה בשנים האחרונות עם כמה דגמים בעיתיים. כך שאם תישארי עם לאטיטיוד - עדיף. אגב כרטיס מסך חזק לא נדרש כלל לצרכים שהזכרת. המובנה בלוח (או במעבד ב-i החדשים) יספיק לגמרי.

n u t

New member
לאטיטוד אם ככה...

מכל מה שמצאתי בארץ הדגם הזה היה הכי נראה לי: http://www.notebookclub.co.il/products/latitude_vostro/dell-latitude-e6420-n2620m.htm?USERID= מה שאני שוקלת לגביו: לשדרג את הזיכרון ל-8G? לפני שנה וחצי כשקניתי את המחשב הקודם, זכור לי שקראתי לי שwindows 7 לא יכולה לנצל יותר מ-6G זיכרון... יש משהו במה שאני אומרת? ואם כן, אז לא לשדרג? ובאופן כללי, המחשב נראה חזק מספיק? יש משהו שאני צריכה לשים לב אליו בו?

Y. Welis

New member
יש שני סוגי 7. 64 ביט תנצל יותר מ-4 ג'יגה

כך שכדאי להוסיף עוד זיכרון, בעיקר עם צריך VM. לדעתי הבחירה טובה, אבל בדקי בזאפ *אם יש בפחות*. לא משנה החנות - כולם מקבלים את אותו השירות מהיבואן, ועדיף מחנות שמציעה הנחות.

n u t

New member
מעולה!!

אמרתי כבר תודה?
שאלה אחרונה אם ככה, שווה להחליף את המעבד ל- 2720QM? בחנות הזו של דל ההבדל הוא 1000 ש"ח, השאלה אם זה שווה את המחיר... אינסוף תודות

Y. Welis

New member
צריך לחפש השוואת ביצועים

אבל פער המחיר נשמע לי מוגזם. לפחות לארץ. בטווחים כאלה עדיף להזמין מחו"ל (האחריות תכובד כאן). בחו"ל יש אפשרות למצוא במחיר נוח יותר, גם אחרי עלויות המשלוח והמע"מ המקומי.

n u t

New member
קיבלתי...

תודה רבה, גם לך וגם ל me12321 פה למטה... הפורום הזה אף פעם לא מאכזב

me12321

New member
הערה

תשימי לב שהדל לאטיטיוד שקישרת אליו יש לו מעבד שמסתמיים בM ולא בQM, זה אומר 2 ליבות ולא 4. ההבדל בביצועים הוא ענק וחבל לקחת מעבד 2 ליבות. האסוס שהמלצתי לך ממש טוב בקשר לחסרונות של הדל, מתחמם, מקלדת שוקעת, רמקולים צורמים, הכל מפלסטיק זול, עושה כל הזמן רעשים מוזרים

me12321

New member
המשך - בקשר לסמסונג, לא ידוע לי מתי הוא יוצא

אבל הוא כבר נחשף לפני כמה שבועות, לדעתי עוד השנה הוא יצא ואני חושב שיש כבר PRE ORDERS שלו

n u t

New member
כן זה היה שטותי... ../images/Emo13.gif

חשבתי שהמכירה תסתיים שם... לא הנחתי שהמחשב ממש לא טוב והחלטתי שבמקרה הגרוע ביותר אבטל אותה... אבל מסכימה שזו לא הייתה הדרך לעשות את זה...

ypm

New member
לא התכוונתי שלא טוב, הסדרה לא מיועדת לצרכייך

אם את מבקשת הצעה טובה, אז לדעתי לפי מה שהיה לך שאת מרוצה ממנו את יכולה לעבור למחשב פחות מפוצץ מבחינה של מעבד ולהמשך בסדרה העסקית Latitude , אפשרי - E6420 גודל מסך 14" שהוא 2 דורות קדימה משלך, יש לך כאן את מרבית האופציות בשוק לדגם זה .
ציון למחירים - יכול להיות שמחיר יירד בצורה משמעותית בחנות X, לערכתי מכוון שהחנות תשנה קונפיגורציה לפי דרישת הלקוח שזה בסדר גמור, על הלקוח לדרוש הבהרה מי נותן לו אחריות לשלל השידרוגים כמו נפח דיסק, כרטיסי זיכרון וסוג מערכת הפעלה .
בקישור חנות להמחשה .

למעלה