דנה מודן היום ב-

מצב
הנושא נעול.
מי זאת ??? אני מכיר רק את ה- G12 !!

דנה מודן היום ב-

פורום מלחמת המינים מארח הערב ב-19:00 Live בוידאו צ'ט את כוכבת הטלוויזיה דנה מודן- שתענה לשאלותיכם.
אבל דנה מודן ??? סליחה על הבורות אבל לא שמעתי את השם הזה מעולם ! מילא הייתם שואלים אותי באיזו שנה נחתם הסכם קוצ'אק-קונארג'י !!! והתשובה היא כמובן בשנת 1774 !!!

shapira meir

New member
אז אני אספר לך

אבל דנה מודן ??? סליחה על הבורות אבל לא שמעתי את השם הזה מעולם ! מילא הייתם שואלים אותי באיזו שנה נחתם הסכם קוצ'אק-קונארג'י !!! והתשובה היא כמובן בשנת 1774 !!!
אז אני אספר לך
יש אנשים שיעשו הכל עבור כמה דקות חשיפה בטלויזיה. אחד הדברים המכעיסים אותי ביותר הוא כשמטעים אנשים. בתכנית של פספורט הידועה לשלילה שערכה כמו הערך של כד בחומת החלילים ביפו, הופיעו דנה מודן ודנה דבורין ובלבלו את השכל לאנשים בלי להבין דבר ממה שהן עושות בכרתים (שאותה אני חוקר זו השנה ה-14) ונסעו בג'יפ במסלול מסויים כשהן ממליצות על נסיעה במסלול הזה רק בג'יפ. הוצפתי בטלפונים של אנשים ששאלו איך אני אומר להם שחבל על הכסף כי לא צריך ג'יפים בכרתים ואפשר את כל המסלולים לבצע ברכב פרטי, ויש לי בספר מעל 100 מסלולי טיול, והייתי צריך להסביר להם שזה שהנושא הופיע בטלויזיה זה לא מבטל את המלצתי, שתי הדנות הן שמדברות שטויות ואת המסלול שהן ביצעו אני עשיתי במקרה עם רכב מיקרו-אי.

טוארג

New member
זאת דווקא היתה דנה אשכנזי, בספישל

אז אני אספר לך
יש אנשים שיעשו הכל עבור כמה דקות חשיפה בטלויזיה. אחד הדברים המכעיסים אותי ביותר הוא כשמטעים אנשים. בתכנית של פספורט הידועה לשלילה שערכה כמו הערך של כד בחומת החלילים ביפו, הופיעו דנה מודן ודנה דבורין ובלבלו את השכל לאנשים בלי להבין דבר ממה שהן עושות בכרתים (שאותה אני חוקר זו השנה ה-14) ונסעו בג'יפ במסלול מסויים כשהן ממליצות על נסיעה במסלול הזה רק בג'יפ. הוצפתי בטלפונים של אנשים ששאלו איך אני אומר להם שחבל על הכסף כי לא צריך ג'יפים בכרתים ואפשר את כל המסלולים לבצע ברכב פרטי, ויש לי בספר מעל 100 מסלולי טיול, והייתי צריך להסביר להם שזה שהנושא הופיע בטלויזיה זה לא מבטל את המלצתי, שתי הדנות הן שמדברות שטויות ואת המסלול שהן ביצעו אני עשיתי במקרה עם רכב מיקרו-אי.
בספיישל בלונדיניות בפאספורט - תוכנית מטופשת כשלעצמה. דנה מודן היא אינטיליגנטית בניגוד לשתי הדנות האחרות שמכפישות את השם. אני "מחזיק" בבית דנה פרטית שלי, שעוזרת לבסס את הטענה שדנה זה שם של אינטיליגנטיות. והיא ג'ינג'ית.

shapira meir

New member
דנה זה דווקא שם לחינוך נכון

בספיישל בלונדיניות בפאספורט - תוכנית מטופשת כשלעצמה. דנה מודן היא אינטיליגנטית בניגוד לשתי הדנות האחרות שמכפישות את השם. אני "מחזיק" בבית דנה פרטית שלי, שעוזרת לבסס את הטענה שדנה זה שם של אינטיליגנטיות. והיא ג'ינג'ית.
משיטת הלימוד הידועה "דנה קמה רמה נמה"...... ולא השיטה המטופשת שאסור לתקן לילד שגיאות.

צחקן

New member
אני למדתי בשיטה המטופשת....

משיטת הלימוד הידועה "דנה קמה רמה נמה"...... ולא השיטה המטופשת שאסור לתקן לילד שגיאות.
אני למדתי בשיטה המטופשת....
ב"ה ואני כמעט לא יודע ניקוד.... . אח שלי הקן, למד את השיטה הישנה כי בביה"ס בו אנו לומדים כשאני למדתי אז לא הבינו כמה השיטה מטופשת. היתי ממליץ לכל בתי הספר לאללמוד בה!. פשוט בושה... אני בקושי יודע ניקוד.. אח שלי הקטן יודע יןותר טוב ממני... . אבל אני לאט לאט לומד... .

תודה. השכלתי במשהו ../images/Emo70.gif

אז אני אספר לך
תודה. השכלתי במשהו

טוארג

New member
דנה מודן הנחתה בעבר את

דנה מודן הנחתה בעבר את
"יחסים מסוכנים", כיום מנחה את "דאבל דייט", בנוסף היא גם עיתונאית, ושיחקה בסדרה המיתולוגית "פלורנטין".

אייל xxx

New member
מזה פורום תחבורה ציבורי או פורום דנ

מזה פורום תחבורה ציבורי או פורום דנ

A-T

New member
ד"ר, התקלה!

ד"ר, התקלה!
מתי נחתם הסכם חונכיאר - סקלסי? מה היתה מטרתו. (לפני שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה נאלצתי להשלים בגרויות, בין היתר ב5 יח' הסטוריה).

נדמה לי שזה הסכם בין תורכיה לרוסיה

ד"ר, התקלה!
מתי נחתם הסכם חונכיאר - סקלסי? מה היתה מטרתו. (לפני שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה נאלצתי להשלים בגרויות, בין היתר ב5 יח' הסטוריה).
נדמה לי שזה הסכם בין תורכיה לרוסיה
שנחתם מתי שהוא במאה ה- 19 בעקבות קרב או מלחמה ???

55מוטי

New member
לא מבין את השירשור הזה

לא מבין את השירשור הזה
אבל לפחות "ניצלשתם" את תפוז
ולא פתחתם שירשור חדש

צחקן

New member
../images/Emo6.gifגם לזקן יש הומר../images/Emo6.gif

לא מבין את השירשור הזה
אבל לפחות "ניצלשתם" את תפוז
ולא פתחתם שירשור חדש
גם לזקן יש הומר

ב"ה סתם.. אתה הכי זקן.. אולנה היא רק בת 53 ואתה 55 אז אתה סבא ואביתר זה הדוד וכנראה שאני, שקד ואטובוסי זה ילדים קטנים....
..ץ.. יש את אמא אלונה ודודה טיפ טיפ מנתב"גיש את עומר לנדאו שהוא אח גדול יחסית ועוד כמה ששחכתי... הקיצר.. משפחה גדולה!!.... .

צחקן

New member
וכמוסן שכל זה היה על הטעם הטוב../images/Emo6.gif

גם לזקן יש הומר

ב"ה סתם.. אתה הכי זקן.. אולנה היא רק בת 53 ואתה 55 אז אתה סבא ואביתר זה הדוד וכנראה שאני, שקד ואטובוסי זה ילדים קטנים....
..ץ.. יש את אמא אלונה ודודה טיפ טיפ מנתב"גיש את עומר לנדאו שהוא אח גדול יחסית ועוד כמה ששחכתי... הקיצר.. משפחה גדולה!!.... .
וכמוסן שכל זה היה על הטעם הטוב

55מוטי

New member
רגע. לפני המינוי הזה...

נמנה אותך לסבא של הפורום.. .
ב"ה בסדר?... .
רגע. לפני המינוי הזה...
בדרך כלל אני לא נוהג להשתתף בשירשורים כאלה. אתם כבר יודעים שאני כותב בדרך כלל רק ברצינות. אבל יש לי היום קצת מצב רוח אז תסלחו לי. אני חושב שסמי ש. יותר מבוגר ממני. לא בטוח. אבל הוא באמריקה. נסע לשם לעשות חיים והשאיר אותנו כאן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה