דנה ופואט - אז בנוסף

מימי 51

New member
דנה ופואט - אז בנוסף

כן, בנוסףלמה שכתבתי קודם שואלת אתכם, הנהלת הפורום - למה? למה נמנעת מעופר K הכניסה לכאן? למה צריך לרענן מסך? ולמה עדיין לא הוסדר אורך הדף? למה בימים טרופים שכאלה אין כאן יד מכוונת שתביא קצת רוגע ותביע קצת חזון של אפשר גם אחרת? והרוח האחרת מכאן תנוע חזרה גם אל הצ`אט וזכרו - חומות מעולם לא החזיקו מעמד לאורך זמן, הן נוצרו לעת מלחמה ואז מוצאים הדרך לבקען וכשיש שלום ממילא שוברים אותם,,, אז כמו שבקשתי - קבלו הדברים כפשוטם נא לא להפגע עשו קצת שינוי,הראו קצת הנהגה, דאגו שבחדר הזה חוץ מקיטורים יפורסמו גם שירים אחרים, כן, גם אתם יכולים להביע רגשות למשל,כשאין מישהו אחר שיכתוב, כי החברה צודקים- אם לא יהיה נחמד כאן, הוירטואליה מציעה המון אתרים אחרים... אבל אל תדאגו, כמו שמכירה אותנו בסוף תמיד נחזור גם אם רק להציץ... וכשמציצים נפגעים והמעגל מתחדש... אז אין צורך לעסוק בסיסמאות יש אולי ללכת בדרך אחרת- של מנהיגות מתוך דוגמא אישית

שש

New member
מילים כדורבנות

הבעיה האמיתית שבכל הפורומים או ברובם נכנסים אנשים רעים שבזדון או מתוך קנאה מחבלים ומקלקלים יתרה מכך אנשים מכניסים פוליטקה ואת הפילוג שמאל/ימין במקום להביע דעה בפורום אקטואליה או אולי חושבים וזקוקים לשק חבטות מה שחבל שאין כל פיקוח רציני זאת ועוד: אני כותב הרבה בפורשים המצב שם גרוע מפה אבל השיבושיפ של תפוז הביאו הודעה של קונדסון לתוך הודעה שלי פניתי לתפוז כיוון שכבר קרה בעבר שיסבירו ויתנצלו אך לא קרה כך,בצורה כזו האמינות של הכותבים נפגעת ואנחנו כותבים במקומות אחרים ששם הרבה יותר נעים

orit1

New member
מימי איתך

מימי היקרה צודקת כל כך אמנם חדשה אני אך יודעת ומבינה את ענין הגועל שנוצר כאן, כי גם אני מנפגעי המתחזים למיניהם. מימי איתך לאורך כל הדרך.

למעלה