דנבר מפסידה בבית לניו-אורילנס, כריס פול ענק.

cprog

New member
דנבר מפסידה בבית לניו-אורילנס, כריס פול ענק.

רציתי שדנבר תנצח אבל נראה כאילו שמה שכריס פול רוצה, זה מה שיהיה. הוא משחק כאילו הכל כלכך קל וזורם, ממש בלי להתאמץ. הוא שיפר את הזריקה משלוש. קטלני. דנבר ניסתה ללכוד אותו עם דאבל טים אבל פול תמיד מצא את השחקו החופשי במסירה מדוייקת, גם אם הוא על הירח. ג'ורג' קארל לא מבין שזה לא עובד וממשיך עם הדאבל טים הזה כמעט כל המשחק. האיש משחק כלכך בקלילות: שלושה שחקנים מסביבו והוא מכדרר באיטיות כאילו כלום, לוקח זריקות בשקט נפשי. המשחק פשוט קטן עליו. ולחשוב שהוא רק 1.80 ועושה כלכך הרבה צרות.
 

rapgamer4ever

New member
דנבר הייתה צמודה מאוד

אף קבוצה לא עוצרת את כריס פול, זה עוד משנה שעברה. אני לא ראיתי את המשחק, אבל לעשות דאבל טים על כריס פול ממה שראיתי עד היום זו באמת טעות (אלא אם כן שאר השחקנים תופסים יום רע ומחטיאים בלי סוף, מה שראיתי כבר פעם שקרה). הסיבה היא שגם עם הדאבל טים הוא מעורב במשחק. הלילה גם אורלנדו ניצחה את וושינגטון, כצפוי. דוויט שלט מתחת לסלים, כצפוי ואורלנדו לא הייתה צריכה הרבה יותר מזה, כצפוי.
 
מה שהכי הזוי היה הסבר של המאמן

שהמשחק ייזכר בתור המשחק שקרי לא קלע סל. זאת תפיסה כל-כך לא ספורטיבית. הרי המטרה היא לנצח את המשחק ולא לפגוע בסטטיסטיקה של שחקן כזה או אחר. אם מסתכלים על תוצאת הסיום הרי שקרי קלע 30 נקודות - בזכות היותו על המגרש זה היה משחק של ארבעה נגד שלושה.
 
../images/Emo207.gif יש חדש לגבי מונטה אליס?

מישהו יודע מה קצב החלמתו? באתרים כתוב שהוא צפוי לחזור בתחילת ינואר,מישהו יכול לאמת את זה?
 
למעלה