דן בדרום

מצב
הנושא נעול.

Nike17

New member
דן בדרום

דן בדרום
היי יש לי שאלה,שמעתי שחברת דן אמורה להפעיל את השירותים שלה בדרום הארץ ? מישהו יכול להסביר לי בבקשה ? מה זאת אומרת יעבדו באזור הדרום. באשדוד לדוגמא.

orchilit

New member
דן בדרום זכו להפעיל את קווי הנגב המערבי

דן בדרום
היי יש לי שאלה,שמעתי שחברת דן אמורה להפעיל את השירותים שלה בדרום הארץ ? מישהו יכול להסביר לי בבקשה ? מה זאת אומרת יעבדו באזור הדרום. באשדוד לדוגמא.
מה שהיום מפעילה אגד תעבורה. זו חברה בת של 'דן' (כי לדן אין אפשרות להתמודד ישירות). נדמה לי שגם מדובר על קווים בין אשדוד לאשקלון ודרומה מכך לכיוון הנגב המערבי.

הקווים בין אשדוד לאשקלון מופעלים על ידי אפיקים

מה שהיום מפעילה אגד תעבורה. זו חברה בת של 'דן' (כי לדן אין אפשרות להתמודד ישירות). נדמה לי שגם מדובר על קווים בין אשדוד לאשקלון ודרומה מכך לכיוון הנגב המערבי.
הקווים בין אשדוד לאשקלון מופעלים על ידי אפיקים
מכרז צפון הנגב כולל רק קו אחד שקשור לאשדוד: קו בין אשדוד לאופקים (דרך שדרות ונתיבות, הוא לא ייכנס לאשקלון).

חברה בת של דן זכתה במכרז צפון הנגב

דן בדרום
המכרז יופעל בעתיד תחת המותג "דן בדרום".
המרכז הזה כולל את הקווים העירוניים באשקלון, שדרות, נתיבות, אופקים, קרית גת וקרית מלאכי, קווים אזורים בצפון ומערב הנגב וקווים בינעירוניים כמו קווי אשקלון - באר שבע, אשכול - ת"א, צאלים - ת"א, שדרות - ירושלים ועוד.
במסגרת המכרז יופעל גם קו בין אופקים לאשדוד וזה הקו היחיד שקשור לאשדוד במסגרת המכרז.

Nike17

New member
אמממ הם לא הולכים להחליף

המכרז יופעל בעתיד תחת המותג "דן בדרום".
המרכז הזה כולל את הקווים העירוניים באשקלון, שדרות, נתיבות, אופקים, קרית גת וקרית מלאכי, קווים אזורים בצפון ומערב הנגב וקווים בינעירוניים כמו קווי אשקלון - באר שבע, אשכול - ת"א, צאלים - ת"א, שדרות - ירושלים ועוד.
במסגרת המכרז יופעל גם קו בין אופקים לאשדוד וזה הקו היחיד שקשור לאשדוד במסגרת המכרז.
אמממ הם לא הולכים להחליף
את אגד תעבורה ? חשבתי לרגע שהם הולכים להחליף את "אגד תעבורה" והם יחליפו אותם בדרום התחבורה העירונית בעיר.

הם יחליפו את אגד תעבורה באשכול צפון הנגב

אמממ הם לא הולכים להחליף
את אגד תעבורה ? חשבתי לרגע שהם הולכים להחליף את "אגד תעבורה" והם יחליפו אותם בדרום התחבורה העירונית בעיר.
הם יחליפו את אגד תעבורה באשכול צפון הנגב
לא באשכול הקווים העירוניים באשדוד, שזה אשכול נפרד.
לאשכול זה ייצא בעתיד מכרז נפרד.

איטלקי8

New member
למה הם פתחו עוד חברת בת?

דן בדרום
למה הם פתחו עוד חברת בת?
למה דן בצפון לא יכלה להתמודד גם שם?
למה צריך 2 חברות בנות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה