דמי ניהול בקרנות נאמנות- כמה זה?

מצב
הנושא נעול.

Alagor

New member

אם נגיד אני משקיע בקרן נאמנות מסוימת 100,000 ש"ח, ודמי הניהול של אותה קרן נאמנות הם 1.5%, האם זה נכון לומר שבסוף השנה מנהלי קרן הנאמנות ייקחו מתוך ה-100,000, 1.5%, כלומר ייקחו ממני 1500 ש"ח??

amitsi1

New member
מצטרף לשאלה...

אם נגיד אני משקיע בקרן נאמנות מסוימת 100,000 ש"ח, ודמי הניהול של אותה קרן נאמנות הם 1.5%, האם זה נכון לומר שבסוף השנה מנהלי קרן הנאמנות ייקחו מתוך ה-100,000, 1.5%, כלומר ייקחו ממני 1500 ש"ח??
מצטרף לשאלה...

Alagor

New member
דמי ניהול... מישהו יודע איך זה עובד

מצטרף לשאלה...
אולי בכל זאת מישהו בפורום יודע איך זה עובד? כמה מורידים? ממה מורידים?

cobibo

New member
לא מורידים כלול במחירי קניה מכירה

אולי בכל זאת מישהו בפורום יודע איך זה עובד? כמה מורידים? ממה מורידים?
לא מורידים כלול במחירי קניה מכירה

דמי הניהול בקרן מחושבים יומית

דמי הניהול בקרן מחושבים יומית
אין לך מה לדאוג המחיר של הקרן מגלם את עלות דמי הניהול

articlimon

New member
עוד תגובה - רק לסבר את האוזן

1. כן - אם אתה משקיע 100000 ש"ח בקרן שדמי הניהול עליה הם 1.5% אז מנהלי הקרן מקבלים ממך לאורך השנה 1500 ש"ח. 2. דמי הניהול יורדים כל יום מסך הכסף המושקע בקרן ונכללים ברווח / הפסד יומי. בדוגמה שלך, דמי הניהול הם בערך 0.004% ליום ולכן אם הקרן הרוויחה בפועל ביום מסוים 1%, אז הרווח שתראה מהקרן (בניקוי דמי ניהול) יהיה 0.996%.

Alagor

New member
זה מעניין לשמוע

1. כן - אם אתה משקיע 100000 ש"ח בקרן שדמי הניהול עליה הם 1.5% אז מנהלי הקרן מקבלים ממך לאורך השנה 1500 ש"ח. 2. דמי הניהול יורדים כל יום מסך הכסף המושקע בקרן ונכללים ברווח / הפסד יומי. בדוגמה שלך, דמי הניהול הם בערך 0.004% ליום ולכן אם הקרן הרוויחה בפועל ביום מסוים 1%, אז הרווח שתראה מהקרן (בניקוי דמי ניהול) יהיה 0.996%.
זה מעניין לשמוע

מצב
הנושא נעול.
למעלה