דמי חופשה לעוזרת בית

מצב
הנושא נעול.

מאז

New member
דמי חופשה לעוזרת בית

דמי חופשה לעוזרת בית
שלום בערך 8 חודשים אני מעסיקה עוזרת בית (ממוצע של פעם בשבוע - 4 שעות כל פעם). היא עוזבת (נוסעת לחו"ל). לפי מה לחשב את דמי החופשה? האם מגיע לה עוד משהו?

שיר ורד

New member
לפי הנתונים שמסרת

דמי חופשה לעוזרת בית
שלום בערך 8 חודשים אני מעסיקה עוזרת בית (ממוצע של פעם בשבוע - 4 שעות כל פעם). היא עוזבת (נוסעת לחו"ל). לפי מה לחשב את דמי החופשה? האם מגיע לה עוד משהו?
לפי הנתונים שמסרת
היא עבדה כ-32 יום. ימי החופשה המגיעים לה עבור שנת עבודה מלאה הם 14 יום. על פי החוק במקרה של עבודה בחלק מהשנה ובחלק מימי העבודה בתקופה ימי החופשה המגיעים לה יהיו 14*32 לחלק ל 240. זה יוצא 1.8666. יש לקחת בחשבון רק ימי חופשה מלאים ולכן מגיע לה יום חופשה 1. לפיכך יש לשלם לה שכר של יום עבודה אחד.

מה שמגיע לה זה תמורת חופשה...

לפי הנתונים שמסרת
היא עבדה כ-32 יום. ימי החופשה המגיעים לה עבור שנת עבודה מלאה הם 14 יום. על פי החוק במקרה של עבודה בחלק מהשנה ובחלק מימי העבודה בתקופה ימי החופשה המגיעים לה יהיו 14*32 לחלק ל 240. זה יוצא 1.8666. יש לקחת בחשבון רק ימי חופשה מלאים ולכן מגיע לה יום חופשה 1. לפיכך יש לשלם לה שכר של יום עבודה אחד.
וזה 4% מסך כל השכר ששולם לה.

שיר ורד

New member
תמורת חופשה

וזה 4% מסך כל השכר ששולם לה.
תמורת חופשה
משולמת רק לעובד שעבד תקופה של פחות מ 75 ימי עבודה רצופים, שזה בערך 3 חודשים (יום המנוחה השבועית איננו נכלל בתקופה הנ"ל).

מאז

New member
אז לא הבנתי

דמי חופשה לעוזרת בית
אז לא הבנתי
יש שורה תחתונה? אה, ועוד עניין: העלתי לה את השכר (לפי שעה) לפני כחודש. את הכל אני מחשבת לפי השכר האחרון?

מצב
הנושא נעול.
למעלה