דמי הבראה

מצב
הנושא נעול.

noa1977

New member
דמי הבראה

דמי הבראה
האם המעסיק יכול לשלם את דמי ההבראה רק לאחר שנה של עבודה או שהוא חייב לשלם את דמי ההבראה גם במשך השנה הראשונה? בנוסף - אם כתוב בחוזה שעובדים 40 שעות שבועיות כפוף להחלטת המנהל - זה אומר שהם יכולים לגרום לכך שאני אעבוד גם ביום שישי או שזה נוסח קבוע וסטנדרטי (האומר שעובדים חמישה ימים?) תודה

דמי הבראה

דמי הבראה
האם המעסיק יכול לשלם את דמי ההבראה רק לאחר שנה של עבודה או שהוא חייב לשלם את דמי ההבראה גם במשך השנה הראשונה? בנוסף - אם כתוב בחוזה שעובדים 40 שעות שבועיות כפוף להחלטת המנהל - זה אומר שהם יכולים לגרום לכך שאני אעבוד גם ביום שישי או שזה נוסח קבוע וסטנדרטי (האומר שעובדים חמישה ימים?) תודה
דמי הבראה
המעסיק חייב לשלם רק לאחר שנה שלמה של עבודה. לגבי החוזה - מה שיוסכם בין הצדדים. אם זה חשוב לך, תבררי ותדאגי שזה יירשם בחוזה.

דמי הבראה

דמי הבראה
דמי הבראה
עבודה ביום שישי כפופה להסכמות. דמי הבראה רק לאחר שנה

שיר ורד

New member
אני לא מבין מה זה "כפוף להחלטת

דמי הבראה
אני לא מבין מה זה "כפוף להחלטת
המנהל"? אם המנהל יחליט שבשבוע מסוים הוא רוצה שתעבדי 100 שעות זה יהיה בסדר? בשבוע אחר הוא יחליט שהוא לא רוצה שתעבדי אז גם זה בסדר? בקיצור, כפוף להחלטת המנהל כנראה אומר שאין לחברה שום מחויבות כלפיך, אבל את צריכה להסכים לכל דרישה שלהם. תבקשי להוסיף בהמשך הסעיף ובתלות בהסכמת העובד ואז כל שינוי מהמסגרת של 40 שעות צריך להיות בהסכמת 2 הצדדים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה