דם ואדמה 3 פרקים ראשונים

דם ואדמה 3 פרקים ראשונים

נתחיל מקרולינה גומז. איזו יפיפייה היא. אבל מתחילה לעצבן. גם חואנחו ראשי טיפוסי ומעצבן. כנ"ל אאורורה. בתור מי שבעד העצמה נשית היא די משפילה את עצמה. באסה שאלביטר האח אמיליו בתפקיד אורח. ולאנדרו לדעתי גיי.

חואקין הכי מקסים.

ומה זה החשיפת ישבן של חואנחו? פעם ראשונה שלא מצנזרים עירום כזה. והניסיון אונס של חואנחו היה נוראי.

גם פקו חמוד. והבן שלו גם. נורא זעזע אותי הבחורה שעזרה שיתקפו מינית את אאורורה. איך אישה יכול לעזור לאונס? מזכירה את הנשים שמאשימות את הקרבן באונס.

רוברטו עושה רושם של הנסיך על הסוס הלבן(אני יודעת מה הפרצוף האמיתי שלו). אחרי שראיתי אותו בחלום של אהבה תענוג לראות אותו בויוה.

הטלנובלה עוסקת בשובניזם ובכלל זה הכניסו סיפור של גיי. האבא הולך לשלם אותה על היותו שוביניסטי. ומציגים פה אישה פרימיטיבית שלא רוצה סקס כי היא כבר זקנה ואילו בעלה הוא גבר שלא יכול בלי סקס. והוא בעצם רמז שהוא יילך לחפש בחוץ את מה שאישתו לא נותנת לו. אגב הם מה זה לא מתאימים. היא נראית מבוגרת בשבילו.
 

evglev1

Well-known member
מנהל
אישה שעזרה לתקוף את אוורורה היא חלק מכנופיה של סוחרי סמים

סביר להניח שבת זוג של אחד מסוחרי סמים כבדים אבל עדיין מזעזע איך היא רוכשת את אמונה של אוורורה ורואה כמה אוורורה טובה אליה ועדיין המשימה מעל לכל והיא תוקעת סכין בגב ואין טיפת רחמים והתחשבות. מזכיר בחופן של יהלומים שאישה הצטרפה לסרסור ולקחה חלק בסחר באנשים ואיימה על נשים שנחטפו לזנות עם שוט ואחת מהן היא החברה שלה, או לפחות כך החטופה חשבה וגם בלוחמת שלוש שנים ניהלו רשת של סחר בנשים תוך כדי התעללות בקורבנות.

הקטע של סקס זה גם בתשוקת הנצים היה שגבריאלה לא רצתה סקס עם ברנרדו בטענה שסקס בשביל ההנאה זה חטא והיא כבר נתנה לו שלוש בנות. נראה מגוכך איך לאחר מכן באיזה התלהבות שכבה עם פרננדו החתן לשעבר שהיא התחתנה איתו ולמעשה בסקס השתיק את כל הטענות שלה נגדו. מרסדס אכן נראית מאוד מבוגרת ויותר מבוגרת מבעלה.

רוברטו כבר הראה צד מכוער כשהודיע על אירוסין בלי לשאול את אוורורה קודם, אבל זה לא שזה היה רעם ביום בהיר, כי הם היו זוג כשאוורורה הייתה בחו"ל.
 

evglev1

Well-known member
מנהל
ניסיון לתקן כדי שהצנזר יקבל

סביר להניח שבת זוג של אחד מסוחרי סמים כבדים אבל עדיין מזעזע איך היא רוכשת את אמונה של אוורורה ורואה כמה אוורורה טובה אליה ועדיין המשימה מעל לכל והיא תוקעת סכין בגב ואין טיפת רחמים והתחשבות. מזכיר בחופן של יהלומים שאישה הצטרפה לס-ר-ס-ו-ר ולקחה חלק בסחר בנשים ואיימה על נשים שנחטפו לז-נ-ו-ת עם שוט ואחת מהן היא החברה שלה, או לפחות כך החטופה חשבה וגם בלוחמת שלוש שנים ניהלו רשת של סחר בנשים תוך כדי התעללות בקורבנות.

הקטע של ס-ק-ס זה גם בתשוקת הנצים היה שגבריאלה לא רצתה ס-ק-ס עם ברנרדו בטענה שס-ק-ס בשביל ההנאה זה חטא והיא כבר נתנה לו שלוש בנות. נראה מגוכך איך לאחר מכן באיזה התלהבות שכבה עם פרננדו החתן לשעבר שהיא התחתנה איתו ולמעשה בס-ק-ס השתיק את כל הטענות שלה נגדו. מרסדס אכן נראית מאוד מבוגרת ויותר מבוגרת מבעלה.

רוברטו כבר הראה צד מכוער כשהודיע על אירוסין בלי לשאול את אוורורה קודם, אבל זה לא שזה היה רעם ביום בהיר, כי הם היו זוג כשאוורורה הייתה בחו"ל.
 
למעלה